up
ara

Çok Satan Bilim Kitapları

Kitapların raflara eklenme sayıları baz alınarak en çok satan Bilim kitapları listesi oluşturulmuştur.
9.1
Yuval Noah Harari'nin 2015'te Türkçeye çevrilen ve çok satanlar arasına giren kitabı Hayvanlardan Tanrılara - Sapiens, bugüne kadar yeryüzünde yaşamış insan türlerine değinen ve bu insan türlerinden günümüzde halen yaşamakta olan Homo Sapiens'in tarihi gelişimini bilimsel verilere dayanarak detaylı bir şekilde ele alan bir kitaptır.
8.9
Hayvanlardan Tanrılara - Sapiens kitabının da yazarı Yuval Noah Harari tarafından kaleme alınan Homo Deus: Yarının Kısa Bir Tarihi kitabı Arkeoloji, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kolektif Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786055029630 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Homo Deus: Yarının Kısa Bir Tarihi isimli kitap 456 sayfadan oluşuyor. Kitap Kitaplığınızda Mutlaka Bulunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Homo Deus: Yarının Kısa Bir Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Ceviz Kabuğundaki Evren kitabının da yazarı Stephen W. Hawking tarafından kaleme alınan Zamanın Kısa Tarihi kitabı Bilim, Teknoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2013 yılında 9786051067582 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zamanın Kısa Tarihi isimli kitap 255 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Barış Gönülşen çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Zamanın Kısa Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Ve... Sonraki Hayattan Kırk Öykü kitabının da yazarı David Eagleman tarafından kaleme alınan Incognito - Beynin Gizli Hayatı kitabı Psikoloji, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Domingo Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9786054729074 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Incognito - Beynin Gizli Hayatı isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeynep Arık Tozar çevirmiştir. Kitap Zihin Açıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Incognito - Beynin Gizli Hayatı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Broca'nın Beyni kitabının da yazarı Carl Sagan tarafından kaleme alınan Kozmos - Evrenin ve Yaşamın Sırları kitabı Bilim, Kozmos türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 0 yılında 9789752107830 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kozmos - Evrenin ve Yaşamın Sırları isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Evrim Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kozmos - Evrenin ve Yaşamın Sırları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Incognito - Beynin Gizli Hayatı kitabının da yazarı David Eagleman tarafından kaleme alınan Beyin Senin Hikayen kitabı Bilim, Popüler Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Domingo Yayınevi yayınevinden 2016 yılında 9786054729692 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beyin Senin Hikayen isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeynep Arık Tozar çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Beyin Senin Hikayen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
İsa’nın Son Sırrı kitabının da yazarı Jose Rodrigues Dos Santos tarafından kaleme alınan Tanrı'nın Formülü kitabı Roman (Çeviri), Kuantum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2014 yılında 9786053432104 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tanrı'nın Formülü isimli kitap 552 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Cem Demirkan çevirmiştir. Kitap Asla Unutmak İstemediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Tanrı'nın Formülü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Fraktal Düşünceler kitabının da yazarı Sinan Canan tarafından kaleme alınan Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler kitabı Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tuti Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786058509191 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Kör Saatçi kitabının da yazarı Richard Dawkins tarafından kaleme alınan Gen Bencildir kitabı Genetik, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789754030327 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gen Bencildir isimli kitap 329 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gen Bencildir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Seksüel Seçme kitabının da yazarı Charles Darwin tarafından kaleme alınan Türlerin Kökeni kitabı Akademik, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Evrensel Basım Yayın yayınevinden 0 yılında 9786054156153 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türlerin Kökeni isimli kitap 520 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Evrim Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Türlerin Kökeni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Ortadoğu Uygarlık Mirası kitabının da yazarı Muazzez İlmiye Çığ tarafından kaleme alınan Kur'an İncil ve Tevrat'ın Sumer'deki Kökeni kitabı Din, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaynak Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753431101 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kur'an İncil ve Tevrat'ın Sumer'deki Kökeni isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Kur'an İncil ve Tevrat'ın Sumer'deki Kökeni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren David Walton Walton tarafından kaleme alınan Süperpoze-Bir Kuantum Romanı kitabı Bilim Kurgu, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 2016 yılında 9786055162764 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Süperpoze-Bir Kuantum Romanı isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Süperpoze-Bir Kuantum Romanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Subliminal - Bilinçdışınız Davranışlarınızı Nasıl Yönetir? kitabının da yazarı Leonard Mlodinow tarafından kaleme alınan Büyük Tasarım kitabı Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050905700 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyük Tasarım isimli kitap 161 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selma Öğünç çevirmiştir. Kitap Popüler Düzeyde Fizik Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Büyük Tasarım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Gerçeğin Büyüsü (Ciltli) kitabının da yazarı Richard Dawkins tarafından kaleme alınan Kör Saatçi kitabı Bilim, Evrim türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789754032628 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kör Saatçi isimli kitap 418 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Feryal Halatçı çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Evrim Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kör Saatçi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Fikirler ve Tercihler kitabının da yazarı Albert Einstein tarafından kaleme alınan Benim Gözümden Dünya kitabı Bilim, Siyaset Felsefesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 1970 yılında 9786051060590 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Benim Gözümden Dünya isimli kitap 115 sayfadan oluşuyor. Benim Gözümden Dünya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Fraktal Düşünceler kitabının da yazarı Sinan Canan tarafından kaleme alınan Değişen Beynim kitabı Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tuti Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786059218085 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Değişen Beynim isimli kitap 346 sayfadan oluşuyor. Kitap Babil.com Çok Satan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Değişen Beynim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.7
Einstein'ın Evreni kitabının da yazarı Michio Kaku tarafından kaleme alınan Geleceğin Fiziği kitabı Bilim, Fizik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Odtü yayınevinden 2014 yılında 9786055164676 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Geleceğin Fiziği isimli kitap 454 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hüseyin Oymak, Yasemin Saraç Oymak çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Geleceğin Fiziği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Afili Lügat kitabının da yazarı John Lloyd tarafından kaleme alınan Cahillikler Kitabı kitabı Bilim, Teknoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. NTV yayınevinden 2008 yılında 9786055813000 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cahillikler Kitabı isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Emre Ergüven, Cihan Aslı Filiz çevirmiştir. Cahillikler Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Keşfetme Hazzı kitabının da yazarı Richard P. Feynman tarafından kaleme alınan Eminim Şaka Yapıyorsunuz Bay Feynman kitabı Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 0 yılında 9786051066752 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eminim Şaka Yapıyorsunuz Bay Feynman isimli kitap 350 sayfadan oluşuyor. Eminim Şaka Yapıyorsunuz Bay Feynman kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Nassir Ghaemi tarafından kaleme alınan Birinci Sınıf Delilik kitabı Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786053755555 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Birinci Sınıf Delilik isimli kitap 398 sayfadan oluşuyor. Birinci Sınıf Delilik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Ekolojik Zeka kitabının da yazarı Daniel Goleman tarafından kaleme alınan Duygusal Zeka kitabı Bilim, Popüler Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 1999 yılında 9789754341966 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Duygusal Zeka isimli kitap 420 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Banu Seçkin Yüksel çevirmiştir. Duygusal Zeka kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Bilgiyle Sohbet kitabının da yazarı A. M. Celal Şengör tarafından kaleme alınan Cehennemdeki Üniversiteliler kitabı Bilim Tarihi, Bilim Felsefesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ka Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786058314962 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cehennemdeki Üniversiteliler isimli kitap 250 sayfadan oluşuyor. Cehennemdeki Üniversiteliler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Maria Konnikova tarafından kaleme alınan Mastermind Sherlock Holmes Gibi Düşünmek kitabı Bilim, Zihinsel Gelişim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Domingo Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9786054729395 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mastermind Sherlock Holmes Gibi Düşünmek isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Mastermind Sherlock Holmes Gibi Düşünmek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Yıldızların Zamanı kitabının da yazarı Alan Lightman tarafından kaleme alınan Einstein'ın Düşleri kitabı Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786055691554 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Einstein'ın Düşleri isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Algan Sezgintüredi çevirmiştir. Einstein'ın Düşleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.4
Kör Saatçi kitabının da yazarı Richard Dawkins tarafından kaleme alınan Yeryüzündeki En Büyük Gösteri kitabı Bilim, Evrim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kuzey Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944315296 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeryüzündeki En Büyük Gösteri isimli kitap 444 sayfadan oluşuyor. Kitap Popüler Düzeyde Evrim Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yeryüzündeki En Büyük Gösteri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 64