up
ara
ÜYELER
DİĞER

Biyografi Kitapları

Yeni Çıkan Biyografi Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Biyografi kitapları

En İyi Biyografi Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Biyografi kitapları
8.7
Christy Brown, doğuştan beyin felci olan, tekerlekli sandalyeye mahkum bir çocuktur. Bir gün sol ayağının felçten etkilenmediğini fark eder ve hayatı değişir.
8.3
Aşkın Meali 1: Yusuf ve Züleyha kitabının da yazarı Sinan Yağmur tarafından kaleme alınan Aşkın Gözyaşları 1 - Tebrizli Şems kitabı İslam, Din türünde okuyucusu ile buluşuyor. Karatay Akademi yayınevinden 0 yılında 9786051130293 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın Gözyaşları 1 - Tebrizli Şems isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitap Tekrar Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aşkın Gözyaşları 1 - Tebrizli Şems kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Türkan kitabının da yazarı Ayşe Kulin tarafından kaleme alınan Adı Aylin kitabı Biyografi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752890435 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Adı Aylin isimli kitap 398 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Adı Aylin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Aşkın Meali 1: Yusuf ve Züleyha kitabının da yazarı Sinan Yağmur tarafından kaleme alınan Aşkın Gözyaşları 2 - Mevlana kitabı Roman, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Karatay Akademi yayınevinden 0 yılında 9786051130408 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın Gözyaşları 2 - Mevlana isimli kitap 180 sayfadan oluşuyor. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Aşkın Gözyaşları 2 - Mevlana kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Abim Deniz, Hamdi Gezmiş'in abisi Deniz Gezmiş ile ilgili anılarından oluşuyor. Kitap, Deniz Gezmiş hakkında bugüne kadar bilinen yanlış bilgileri çürüterek, gerçekleri en yakınının gözünden okurlara yansıtıyor.
8.4
Yaban Muzu kitabının da yazarı Jose Mauro de Vasconcelos tarafından kaleme alınan Güneşi Uyandıralım kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755100142 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güneşi Uyandıralım isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitap Kadınların Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Güneşi Uyandıralım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Banko kitabının da yazarı Henri Charriere tarafından kaleme alınan Kelebek kitabı Biyografi, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. E Yayınları yayınevinden 1987 yılında 9789753901505 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kelebek isimli kitap 570 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aydil Balta çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kelebek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Ve Geri Kalan Her Şey - Pucca Günlük 2. Kitap kitabının da yazarı Pucca tarafından kaleme alınan Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük 3. Kitap kitabı Diz Üstü Edebiyatı, Günlük türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük 3. Kitap isimli kitap 341 sayfadan oluşuyor. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Güneşi Uyandıralım kitabının da yazarı Jose Mauro de Vasconcelos tarafından kaleme alınan Delifişek kitabı Çocuk, Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789750724787 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Delifişek isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İnci Kut çevirmiştir. Kitap Roman Okumayı Sevenler için Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Delifişek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Korkuyu Beklerken kitabının da yazarı Oğuz Atay tarafından kaleme alınan Bir Bilim Adamının Romanı - Mustafa İnan kitabı Biyografi, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2016 yılında 9789754700671 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Bilim Adamının Romanı - Mustafa İnan isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Bilim Adamının Romanı - Mustafa İnan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Biyografi Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Biyografi kitapları

Diğer Biyografi Kitapları

8.0
“Aşk meşru bir şey olamaz. O da şiir gibi meşrulaşınca ölür.” “Şiirin Efendisi” Cemal Süreya’nın tren vagonundaki sürgünlüğüyle başlayıp Darphane müdürlüğüne uzanan çalkantılı hayat hikâyesinin bilinmeyen yönlerini bir solukta okuyacaksınız. Üvey anne zulmünden kaçarak yeni bir yaşam kuran Süreya’yı, “Üstü kalsın” diyecek kadar yaşamaktan vazgeçiren neydi? Çok sevdiği oğlu mu? Aşkları, ayrılıkları ve yalnızlığıyla sıra dışı bir şairin fırtınalı denizinde yüzmeye hazır mısınız?
8.7
Zümrütname kitabının da yazarı Celal Şengör tarafından kaleme alınan Hasan Ali Yücel ve Türk Aydınlanması kitabı Biyografi, Otobiyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9789754032383 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hasan Ali Yücel ve Türk Aydınlanması isimli kitap 159 sayfadan oluşuyor. Hasan Ali Yücel ve Türk Aydınlanması kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zübeyde Hanım (Cep Boy) kitabının da yazarı Zübeyde Hanım (Cep Boy) ve Tarihi Değiştiren Suikastler kitaplarının da yazarı Fatih Bayhan tarafından kaleme alınan Kayseri'den Çankaya Köşkü'ne Abdullah Gül kitabı Öykü (Yerli), Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9789944002127 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayseri'den Çankaya Köşkü'ne Abdullah Gül isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kayseri'den Çankaya Köşkü'ne Abdullah Gül kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Zeynep Lal Büyürken - Resimler Rengarenkler kitabının da yazarı İclal Aydın tarafından kaleme alınan Yaz Bitmesin... kitabı Roman, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789753316019 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaz Bitmesin... isimli kitap 159 sayfadan oluşuyor. Yaz Bitmesin... kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Zerdüşt'ün Sırrı kitabının da yazarı Osman Balcıgil tarafından kaleme alınan Nefesi tutku olan kadın Afife Jale kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 0 yılında 6053114673 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Nefesi tutku olan kadın Afife Jale isimli kitap 488 sayfadan oluşuyor. Nefesi tutku olan kadın Afife Jale kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zenci Bir Türk ve Bedelli Yapanlar İçin Askerlik Anıları kitaplarının da yazarı Yüksel Evsen tarafından kaleme alınan Devletin Gücü kitabı Biyografi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ares Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786054461400 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Devletin Gücü isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Devletin Gücü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Zeki Müren kitabının da yazarı Nalan Seçkin tarafından kaleme alınan Musalladan Şöhrete - Safiye Ayla kitabı Sanat, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 1998 yılında 9789754947359 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Musalladan Şöhrete - Safiye Ayla isimli kitap 146 sayfadan oluşuyor. Musalladan Şöhrete - Safiye Ayla kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zarafet - Audrey Hepburn'ün Hayatı kitabının da yazarı Donald Spoto tarafından kaleme alınan Grace Kelly kitabı Biyografi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786051424569 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Grace Kelly isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Grace Kelly kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zamana Karşı Orhan Kemal kitabının da yazarı Zamana Karşı Orhan Kemal ve Orhan Kemal'in Babası Abdülkadir Kemali Bey'in Anıları kitaplarının da yazarı Işık Öğütçü tarafından kaleme alınan Sessizlerin Sesi kitabı Biyografi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786051417769 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sessizlerin Sesi isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Sessizlerin Sesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Zaman Kopuklukları kitabının da yazarı Gültekin Şimşek tarafından kaleme alınan Şizofren Rezervuarı kitabı Biyografi, Şiir (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İkinci Adam Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051289243 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şizofren Rezervuarı isimli kitap 228 sayfadan oluşuyor. Şizofren Rezervuarı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Zaman Hızla Yaşlanıyor kitabının da yazarı Zaman Hızla Yaşlanıyor ve Gittikçe Geç Olmakta kitaplarının da yazarı Antonio Tabucchi tarafından kaleme alınan Fernando Pessoa'nın Son Üç Günü kitabı Biyografi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2005 yılında 9789750704871 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fernando Pessoa'nın Son Üç Günü isimli kitap 58 sayfadan oluşuyor. Fernando Pessoa'nın Son Üç Günü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zagor Sayı: 129 kitabının da yazarı Vural Öger tarafından kaleme alınan Benim Almanyam Benim Türkiyem kitabı Otobiyografi, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2016 yılında 9789752104112 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Benim Almanyam Benim Türkiyem isimli kitap 303 sayfadan oluşuyor. Benim Almanyam Benim Türkiyem kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Biyografi Kitapları
Biyografi kitapları, tanınmış kişilerin tüm yaşam öykülerini ve hayat hikayeleri konu edinen kitap türüdür. Gerçek yaşam öyküleri, hayat hikayeleri ve daha fazlası bu kitaplarda.