up
ara

Çeviri Kitapları

Yeni Çıkan Çeviri Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Çeviri kitapları

En İyi Çeviri Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Çeviri kitapları
8.5
Deneme türünün yaratıcısı Montaigne'in süreç içerisinde öğrendikleri, okudukları üzerine çeşitli konularda kısa fikirlerini açıkladığı, her cümlenin altını çizerek okuyacağınız klasik kitaplardan birisidir.
8.5
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu kitabı Roman (Çeviri), Dram türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786053606604 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu isimli kitap 68 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ahmet Cemal çevirmiştir. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Gün Olur Asra Bedel kitabının da yazarı Cengiz Aytmatov tarafından kaleme alınan Beyaz Gemi kitabı Hikaye, Çeviri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ötüken Neşriyat yayınevinden 2013 yılında 9789752473003 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beyaz Gemi isimli kitap 174 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Beyaz Gemi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Farklı cinayetler üzerinde yapılan soruşturmalar iki ayrı karakterdeki polisi birlikte çalışmaya sürüklüyor.
7.6
Otuzunda Kadın kitabının da yazarı Honore de Balzac tarafından kaleme alınan Vadideki Zambak kitabı Klasik, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755101798 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vadideki Zambak isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tahsin Yücel çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Vadideki Zambak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Kitabın yalnız ve hayalperest kahramanı olan genç adam, St. Petersburg'un sokaklarında Nastenka adında bir kızla karşılaşır ve ona aşık olur. Kitapta bu aşkın, genç adamın hayatında ve iç dünyasında meydana getirdiği değişiklikler anlatılmaktadır.
8.9
Bir distopya bu kadar güzel yazılabilir. Sosyal hayattan bir parametrenin eksikliğinin neler yapabileceğini anlatmış yazar. Asıl anlattığı ise toplumsal dinamikler ve bu dinamikler arası bağ.
8.1
Komşu Çocuklar kitabının da yazarı Johann Wolfgang von Goethe tarafından kaleme alınan Faust kitabı Roman (Çeviri), Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akçağ Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753387309 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Faust isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mustafa Özdemir çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Faust kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu kitabı Roman, Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053430179 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Özgürlüğün Elli Tonu isimli kitap 704 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Özgürlüğün Elli Tonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Felsefe bu kadar güzel anlatılır hiç bilmeyen birine. Hayatın her döneminde okunup ayrı keyif alınacak bir kitap. Kurgu içinde taşlar bırakmış yazar; felsefenin yapı taşlarını.

Çok Satan Çeviri Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Çeviri kitapları

Diğer Çeviri Kitapları

9.0
Zener'in Laneti 3 kitabının da yazarı Jean-Christophe Grangé tarafından kaleme alınan Sisle Gelen Yolcu kitabı Roman, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2012 yılında 9786050907148 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sisle Gelen Yolcu isimli kitap 680 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tankut Gökçe çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Sisle Gelen Yolcu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Zener'in Laneti 3 kitabının da yazarı Jean-Christophe Grangé tarafından kaleme alınan Şeytan Yemini kitabı Roman, Cinayet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2007 yılında 9789759913687 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şeytan Yemini isimli kitap 520 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Şevket Deniz çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Şeytan Yemini kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Zener'in Laneti 3 kitabının da yazarı Jean-Christophe Grangé tarafından kaleme alınan Koloni kitabı Roman, Çeviri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2009 yılında 9786051112909 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Koloni isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tankut Gökçe çevirmiştir. Kitap Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Koloni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Zener'in Laneti 3 kitabının da yazarı Jean-Christophe Grangé tarafından kaleme alınan Kaiken kitabı Polisiye, Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2013 yılında 9786050915037 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaiken isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tankut Gökçe çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Kaiken kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Zaman Çarkı kitabının da yazarı Ken Grimwood tarafından kaleme alınan Kayboluş kitabı Roman, Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2009 yılında 9786054188611 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayboluş isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Cemal Yardımcı çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kayboluş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yukarıda Ses Yok kitabının da yazarı Gerbrand Bakker tarafından kaleme alınan Dolambaç kitabı Öykü, Çeviri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753429177 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dolambaç isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Türkay Yalnız çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Dolambaç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.1
Yolların Başlangıcı kitabının da yazarı Amin Maalouf tarafından kaleme alınan Beatrice'ten Sonra Birinci Yüzyıl kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750810749 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beatrice'ten Sonra Birinci Yüzyıl isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Orçun Türkay çevirmiştir. Kitap En Sıkıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Beatrice'ten Sonra Birinci Yüzyıl kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Yeşil - Çember Serisi 0. Kitap kitabının da yazarı Ted Dekker tarafından kaleme alınan Oyun kitabı Polisiye, Gizem türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9786055872403 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Oyun isimli kitap 445 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Kerem Çorbacıoğlu çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Oyun kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Yeni Başlayanlar İçin Suşi kitabının da yazarı Marian Keyes tarafından kaleme alınan Senden Başka Yok kitabı Roman, Çeviri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054228393 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Senden Başka Yok isimli kitap 576 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeynep Heyzen Ateş çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Senden Başka Yok kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeni Başlayanlar İçin İngilizce ve İngilizce Sınav Rehberi Examine Yourself Through Tests kitaplarının da yazarı Yılmaz Hasdemir tarafından kaleme alınan Translation Methods kitabı Çeviri, İngilizce türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Aktüel Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9757368768 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Translation Methods isimli kitap 497 sayfadan oluşuyor. Translation Methods kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Yedi Harika Hikaye kitabının da yazarı Yedi Harika Hikaye ve Ehrengard - Küçük Bir Romans kitaplarının da yazarı Karen Blixen tarafından kaleme alınan Ehrengard - Küçük Bir Romans kitabı İskandinav, Çeviri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2003 yılında 9789754583311 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ehrengard - Küçük Bir Romans isimli kitap 105 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Fatih Özgüven çevirmiştir. Ehrengard - Küçük Bir Romans kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3.5
Yaşlı Adam ve Deniz ve Silahlara Veda kitaplarının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan Günün İlk Işığında Gerçek kitabı Roman, Çeviri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9751014956 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Günün İlk Işığında Gerçek isimli kitap 357 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Mehmet Harmancı çevirmiştir. Günün İlk Işığında Gerçek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!