up
ara

Çizgi Roman Kitapları

Yeni Çıkan Çizgi Roman Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Çizgi Roman kitapları

En İyi Çizgi Roman Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Çizgi Roman kitapları
8.6
8.9
Masum bir aşkla genç bir çingene kızına aşık bir kambur ve üzerlerinde dönen entrikalar.
8.4

Çok Satan Çizgi Roman Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Çizgi Roman kitapları

Diğer Çizgi Roman Kitapları

7.0
Wolverine - İhtiyar Logan kitabının da yazarı Wolverine - İhtiyar Logan ve Wolverine Devlet Düşmanı kitaplarının da yazarı Mark Millar tarafından kaleme alınan İç Savaş kitabı Çizgi Roman, Süper Kahraman türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2008 yılında kitapçılarda satışa sunulan İç Savaş isimli kitap 212 sayfadan oluşuyor. İç Savaş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Tess Gerritsen’den soluk soluğa bir Rizzoli & Isles öyküsü Maura Isles şık bir partiye gider. Yakışıklı bir adam ona yanaşır; hoş ve kibardır. Maura adamla flört edip şampanya içer. Ancak sonrası kocaman bir boşluktan ibarettir. Ertesi gün bildiği sadece iki şey vardır: Bir adam öldürülmüştür ve adamın cebinde Maura’nın üzerinde ev adresi yazan kartviziti bulunmuştur…
0.0
Sert, acımasız ve feci halde silahlı adamlar sana kul köle olabilir, korku soslu bir saygı çemberinin merkezi olabilirsin. Yer altı dünyasının kralı! Kan, testosteron ve raconun o karanlık diyarı. Dışarıda alemin en tepesinde olsan da kendi evinde en diptesin. Bu da yetmezmiş gibi bugün öğreneceksin ki, yeraltının başka dünyaları da var. Daha tehlikeli ve daha karanlık!
0.0
Ölçülebilir uzay ve zamanın çok ötelerinden ölümcül bir tehdit hızla Dünya’ya yaklaşıyor ve tüm evrenin temel doğasını bile tehlikeye atıyor. Bu yıkıcı, varoluşu sonlandırabilecek olay Dünya’nın en kudretli kahramanları ile kötülerinin kıyametten korunmak için el ele vermesine sebep oluyor. Ama bağlılıkları her an değişen, sürekli didşen kahramanlar ve kötüler tüm evreni kurtarma görevlerinde başarılı olabilecekler mi? Aslında çok da deli olmayan ama hem Dünya’ya hem de evrene daimi bir tehdit olan ve dahası Ölüm’e olan tutkusu yüzünden asla tam olarak güvenilemeyecek yarı tanrı Thanos önderliğinde Dünya’nın süper insanları, karşılaştıkları en büyük dehşete karşı omuz omuza vermek zorundalar; Varolan her şeyin sonu!
0.0
Metal müziğin kitlesini ve onu oluşturan alt toplulukları çerçevelemek, Thrash’ten Black’e daha birçok alt türünü incelemek, boynuzlu şeytan işaretinden müzikteki öfkeye; olmazsa olmazlarını ortaya koymak, üzerine hem şeytani etiketler üzerine yapıştırılmışken hem de nasıl Hristiyan metalin var olabildiğini anlamaya çalışmak, tüm dünyada nasıl farklı algıların oluştuğunu kavramak için çabalamak… İşte bu çizgi romanı hazırlayanların giriştiği çılgın proje!
8.9
Masum bir aşkla genç bir çingene kızına aşık bir kambur ve üzerlerinde dönen entrikalar.
8.0
Lucia ile Piero arasındaki ilişkiyi okuyucuyu zaman ve mekanda yolculuğa çıkararak anlatan “Saniyede beş bin kilometre”de yazar Manuele Fior, aynı zamanda bir neslin portresini çizmeye soyunuyor: Otuzlarını devirmiş, huzursuz ve arayış içinde bir nesil. Kaçma isteği ile köklerine dönüş nostaljisi arasında kalmış... Hayata dair binlerce seçenek önünde sıralanmışken bunların arasından kendisine en uygun olanı bulmaya çalışan, bu amaçla farklı diyarlarda maceralara atılan, yeni yollara düşmekten geri durmayan ve zaman zaman kaybolan bir nesil. 2011 yılında Uluslararası Angoulême Çizgi Roman Festivalinde büyük ödülü de kazanan İtalya-Norveç-Mısır üçgeninde geçen bu modern zaman aşk hikayesi, çizerin nefes kesen suluboya çizimleriyle canlanararak enfes bir grafik anlatı örneği sunuyor.
10.0
Kara Şövalye tüm zamanların en büyük bilmecesine cevap vermek zorunda: Batman Kim?
0.0
Justice League İçten Çökertiliyor! Justice League’i oluşturan kahramanlar bile bütün gezegeni korumak için yeterli olamıyorlardı. Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Cyborg ve Aquaman yeni takım arkadaşları almak için değerlendirme toplantıları yapmaya başladıklarında Dünya üzerindeki en güçlü kişiler bunun için geldiler. Ama onlardan bir tanesi ekibe katılmak için değil, onları yok etmek için oradaydı! Yıllar boyunca Justice League’i parçalamak için planlar yapılmıştı. Üstelik en güçlü düşmanlarından biri Justice League’in merkezine saldırdığında Superman, Batman ve Wonder Woman’ı birbirine düşürecek zincirleme reaksiyon başlayacak, onların adını kullanan diğer iki takımla savaşlarının başlangıcı olacaktı: Justice League of America ve Justice League Dark! Ama kahramanlar birbiriyle savaştığında, kazananlar en büyük düşmanları olacaktır! Justice League bu felaketten kurtulabilecek mi?
0.0
Japon çizgi roman ekolü "Manga"nın 90'lı yıllardaki en önemli örneklerinden olan Gon, Japonya dışındaki ününü ilk kez A Suivre dergisinde yayınlarınca kazandı. Gon, soyu çoktan tükenmiş bir türün nereden çıktığı ve ne şekilde yaşama başladığı bilinmeyen son temsilcisidir. Bu çatık kaşlı bebek dinazor yaşantısını sürdürebilmek için çevresini en ince ayrıntısına kadar incelemek, doğayı karış karış fethetmek zorundadır. Tüm katılığı, sertliği, bebeklere özgü şirretliği, acımasızlığı yanında, saf, dokunulmamış, zedelenmemiş erdemlerin de simgesi niteliğindeki bu küçük yaratık, insanlığın varoluş mücadelesine dair çok şeyler anlatıyor.
10.0
hep kaos içinde olan gotham,hiç böyle bir kargaşa yaşamadı.Anarky adındaki kötü,bütün halka kimlik sıfırlayıp yeni bir kimlik vadediyor ve yönetimi de tehtid etmeye başlıyor.Anarky,Mad Hatter, insan kaçakçısı ve altı ölü çocuk şehir kargaşa tarafından yokolmadan önce düzeltmek için çok az zamanları var...
0.0
Güney Afrika'nın efsane lideri Nelson Mandela'yı anlatan bir çizgi roman