up
ara
ÜYELER
DİĞER

Çocuk Fantastik Kitapları

Yeni Çıkan Çocuk Fantastik Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Çocuk Fantastik kitapları

En İyi Çocuk Fantastik Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Çocuk Fantastik kitapları
9.4
Yayımlandıktan kısa bir süre sonra çok satan fantastik kitaplar arasına giren ve daha sonra beyazperdeye de aktarılan ünlü fantastik seri Harry Potter'ın ilk kitabıdır. Bu kitapta sıradan bir çocukluk dönemi geçiren Harry, bir baykuş aracılığıyla gelen mektuplarda sıradan biri olmadığını anlar ve hayatının en maceralı yıllarını geçireceği Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na gitmek üzere yola çıkar.
9.3
Felsefe Taşı ile başlayan fantastik seri, Sırlar Odası ile devam ediyor. Harry okula dönmek için hazırlanırken bir anda ev cini Dobby ortaya çıkar ve kendisini tehlikeli bir yıl beklediği konusunda uyarır. Sırlar Odası'nın açılmasıyla ortaya çıkan güç Hogwarts'takileri taşa çevirmeye başlar. Harry, odanın sırrını çözmek için kendisini tehlikeye atacaktır.
9.5
Harry Potter'ın Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'ndaki dördüncü yılında fantastik maceraları devam ediyor. Bu yıl Üçbüyücü Turnuvası'nın gerçekleşecek olması hem Hogwarts öğrencilerini hem de yarışmaya katılmak için gelen diğer büyücülük okullarının öğrencilerini çok heyecanlandırır. Ancak turnuva sırasında beklenmedik olaylar yaşanacaktır.
9.6
Çok sevilen fantastik kitapların başında gelen serinin yedinci kitabında Harry, Dumbledore'un verdiği görevi tamamlamak için Voldemort'un Hortkuluklarını bulup yok etmek zorundadır. Okuyucuların tüm seri boyunca merak ettiği sırlar serinin bu son kitabında çözülüyor.
9.5
Zümrüdüanka Yoldaşlığı, çok satan fantastik serinin en kalın kitabı olmasına rağmen bir solukta okunabilecek kadar heyecanlı bir olay örgüsüne sahip. Harry, okuldaki dördüncü senesinde, Sihir Bakanlığı'nın okula müdahale etmesi, ağır dersler ve cezalar, okulun güvenliğini tehdit eden karanlık güçler gibi pek çok sorunla mücadele edecek.
8.3
Aynanın İçinden kitabının da yazarı Lewis Carroll tarafından kaleme alınan Alice Harikalar Diyarında kitabı Modern Klasikler Dizisi, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Adam yayınevinden 0 yılında 9786054849475 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alice Harikalar Diyarında isimli kitap 145 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Başak Bitlislioğlu çevirmiştir. Kitap Babil'in 406 Kitap Listesi - 1001 kitap listesinin Türkçe'ye çevrilmiş tüm kitapları listesinde de yeralmaktadır. Alice Harikalar Diyarında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Sessiz Gezegenin Dışında Kozmik Üçlemesi 1. Kitap kitabının da yazarı Clive Staples Lewis tarafından kaleme alınan Aslan, Cadı ve Dolap - Narnia Günlükleri 2. Kitap kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Egmont Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789759910334 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aslan, Cadı ve Dolap - Narnia Günlükleri 2. Kitap isimli kitap 187 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Müfit Balabanlılar çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aslan, Cadı ve Dolap - Narnia Günlükleri 2. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Sessiz Gezegenin Dışında Kozmik Üçlemesi 1. Kitap kitabının da yazarı Clive Staples Lewis tarafından kaleme alınan Büyücünün Yeğeni - Narnia Günlükleri 1. Kitap kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Egmont Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789759910327 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyücünün Yeğeni - Narnia Günlükleri 1. Kitap isimli kitap 207 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Müfit Balabanlılar çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Büyücünün Yeğeni - Narnia Günlükleri 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Gölgelerin Efendisi 2 - Yanan Köprü kitabının da yazarı John Flanagan tarafından kaleme alınan Gölgelerin Efendisi 1 - Gorlan Harabeleri kitabı Çocuk, Çocuk Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beyaz Balina Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789759993849 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gölgelerin Efendisi 1 - Gorlan Harabeleri isimli kitap 270 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özgü Çelik çevirmiştir. Kitap En Sürükleyici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gölgelerin Efendisi 1 - Gorlan Harabeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Sessiz Gezegenin Dışında Kozmik Üçlemesi 1. Kitap kitabının da yazarı Clive Staples Lewis tarafından kaleme alınan Prens Caspian - Narnia Günlükleri 4. Kitap kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Egmont Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789759910488 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Prens Caspian - Narnia Günlükleri 4. Kitap isimli kitap 228 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Müfit Balabanlılar çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Prens Caspian - Narnia Günlükleri 4. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Çocuk Fantastik Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Çocuk Fantastik kitapları

Diğer Çocuk Fantastik Kitapları

9.5
Zümrüdüanka Yoldaşlığı, çok satan fantastik serinin en kalın kitabı olmasına rağmen bir solukta okunabilecek kadar heyecanlı bir olay örgüsüne sahip. Harry, okuldaki dördüncü senesinde, Sihir Bakanlığı'nın okula müdahale etmesi, ağır dersler ve cezalar, okulun güvenliğini tehdit eden karanlık güçler gibi pek çok sorunla mücadele edecek.
0.0
Zeus - Olimposlular ve Hades - Ölülerin Efendisi kitaplarının da yazarı George O'Connor tarafından kaleme alınan Hera ve Herakles'in Görevleri kitabı Çocuk, Çocuk Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. 1001 Çiçek Kitaplar yayınevinden 2012 yılında 9786053410423 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hera ve Herakles'in Görevleri isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Meltem Özdemir çevirmiştir. Hera ve Herakles'in Görevleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zeus - Olimposlular kitabının da yazarı Zeus - Olimposlular ve Hera ve Herakles'in Görevleri kitaplarının da yazarı George O'Connor tarafından kaleme alınan Hades - Ölülerin Efendisi kitabı Çocuk, Çocuk Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. 1001 Çiçek Kitaplar yayınevinden 2018 yılında 9786053410430 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hades - Ölülerin Efendisi isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Meltem Özdemir çevirmiştir. Hades - Ölülerin Efendisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zaman Yolcuları - Antik Roma'da ve Zaman Yolcuları - Vikinglerle kitaplarının da yazarı Erica Williams tarafından kaleme alınan Zaman Yolcuları - Eski Mısır'da kitabı Çocuk Fantastik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. 1001 Çiçek Kitaplar yayınevinden 2017 yılında 9786053410485 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zaman Yolcuları - Eski Mısır'da isimli kitap 50 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Özge Özköprülü çevirmiştir. Zaman Yolcuları - Eski Mısır'da kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zaman Yolcuları - Antik Roma'da ve Zaman Yolcuları - Eski Mısır'da kitaplarının da yazarı Erica Williams tarafından kaleme alınan Zaman Yolcuları - Orta Çağ Kalesinde kitabı Çocuk Fantastik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. 1001 Çiçek Kitaplar yayınevinden 2012 yılında 9786053410461 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zaman Yolcuları - Orta Çağ Kalesinde isimli kitap 50 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Özge Özköprülü çevirmiştir. Zaman Yolcuları - Orta Çağ Kalesinde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zaman Dedektifleri 1: Ölüler Kenti'nde Komplo ve Zaman Dedektifleri 3. Kitap Cengiz Han'ın Mezarı kitaplarının da yazarı Fabian Lenk tarafından kaleme alınan Hazine Avcıları - Mayaların Maskesi 1. Kitap kitabı Çocuk Fantastik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beyaz Balina Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789759997922 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hazine Avcıları - Mayaların Maskesi 1. Kitap isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Olcay Mağden çevirmiştir. Hazine Avcıları - Mayaların Maskesi 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Zaman Dedektifleri 1: Ölüler Kenti'nde Komplo ve Zaman Dedektifleri 3. Kitap Cengiz Han'ın Mezarı kitaplarının da yazarı Fabian Lenk tarafından kaleme alınan Hazine Avcıları - Buzullardaki İskelet 2. Kitap kitabı Çocuk Fantastik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beyaz Balina Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789759997939 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hazine Avcıları - Buzullardaki İskelet 2. Kitap isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Olcay Mağden çevirmiştir. Hazine Avcıları - Buzullardaki İskelet 2. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeryüzünü Saran Tehlike ve Kaçış kitaplarının da yazarı R. A. Montgomery tarafından kaleme alınan Macera Tüneli 3 - Uzayın Derinliklerinde kitabı Çocuk Fantastik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Çocuk yayınevinden 2013 yılında 9786055162139 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Macera Tüneli 3 - Uzayın Derinliklerinde isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Cihat Taşçıoğlu çevirmiştir. Macera Tüneli 3 - Uzayın Derinliklerinde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeryüzünü Saran Tehlike ve Kaçış kitaplarının da yazarı R. A. Montgomery tarafından kaleme alınan Macera Tüneli 2 - Atlantis, Denizler Altında kitabı Çocuk Fantastik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Çocuk yayınevinden 2013 yılında 9786055162115 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Macera Tüneli 2 - Atlantis, Denizler Altında isimli kitap 132 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Cihat Taşçıoğlu çevirmiştir. Macera Tüneli 2 - Atlantis, Denizler Altında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeryüzünü Saran Tehlike ve Kaçış kitaplarının da yazarı R. A. Montgomery tarafından kaleme alınan Macera Tüneli 1- Himalayalar, Yeti'nin Peşinde kitabı Çocuk Fantastik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Çocuk yayınevinden 2013 yılında 9786055162122 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Macera Tüneli 1- Himalayalar, Yeti'nin Peşinde isimli kitap 132 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Cihat Taşçıoğlu çevirmiştir. Macera Tüneli 1- Himalayalar, Yeti'nin Peşinde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.4
Yayımlandıktan kısa bir süre sonra çok satan fantastik kitaplar arasına giren ve daha sonra beyazperdeye de aktarılan ünlü fantastik seri Harry Potter'ın ilk kitabıdır. Bu kitapta sıradan bir çocukluk dönemi geçiren Harry, bir baykuş aracılığıyla gelen mektuplarda sıradan biri olmadığını anlar ve hayatının en maceralı yıllarını geçireceği Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na gitmek üzere yola çıkar.
0.0
Yalnız Bir Balığın Günlüğü ve Ben Mustafa Kemal kitaplarının da yazarı Aydoğan Yavaşlı tarafından kaleme alınan Maceralar Teknesi Truva'da kitabı Çocuk Fantastik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 2009 yılında 9786054764839 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Maceralar Teknesi Truva'da isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Maceralar Teknesi Truva'da kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!