up
ara
ÜYELER
DİĞER

Dedektif Kitapları

Yeni Çıkan Dedektif Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Dedektif kitapları

En İyi Dedektif Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Dedektif kitapları
6.8
Yaşadığı sorunlar nedeniyle alkole bağımlı hale gelen Rachel, eşi tarafından ihanete uğrar, işini kaybeder. Bu esnada karşısına çıkan bir çift ona umut kaynağı olur fakat çift dışarıdan göründüğü kadar mutlu mudur? Kadının ortadan kaybolması ile sorular daha karmaşık hale gelmektedir. Peki, katil kim?
8.8
Kitap, kısa kısa polisiye tarzında hikayelerden oluşuyor.
8.6
Birbirinden ilginç hikayelerden oluşuyor.
8.6
A Case Of Identity kitabının da yazarı Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınan Sır Perdesi Aralanıyor - Kızıl Dosya kitabı Roman (Çeviri), İngiliz - İrlanda türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9786053480808 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sır Perdesi Aralanıyor - Kızıl Dosya isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sır Perdesi Aralanıyor - Kızıl Dosya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
A Case Of Identity kitabının da yazarı Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınan Sherlock Holmes - Aklın Şüphesi Suçun Gerçeğidir kitabı Macera, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9786053481805 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sherlock Holmes - Aklın Şüphesi Suçun Gerçeğidir isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sherlock Holmes Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sherlock Holmes - Aklın Şüphesi Suçun Gerçeğidir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
A Case Of Identity kitabının da yazarı Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınan Sherlock Holmes - Korku Vadisi kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944886772 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sherlock Holmes - Korku Vadisi isimli kitap 193 sayfadan oluşuyor. Sherlock Holmes - Korku Vadisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
A Case Of Identity kitabının da yazarı Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınan Sherlock Holmes - Baskerville Köpeği kitabı Gotik, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cem Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789754069181 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sherlock Holmes - Baskerville Köpeği isimli kitap 187 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Füsun Baytok çevirmiştir. Kitap Babil'in 406 Kitap Listesi - 1001 kitap listesinin Türkçe'ye çevrilmiş tüm kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sherlock Holmes - Baskerville Köpeği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.4
A Case Of Identity kitabının da yazarı Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınan Sherlock Holmes Seti (5 Kitap Takım) kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9786053480648 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sherlock Holmes Seti (5 Kitap Takım) isimli kitap 1988 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Cumhur Mısırlıoğlu çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Sherlock Holmes Seti (5 Kitap Takım) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
A Case Of Identity kitabının da yazarı Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınan Dörtlerin İmzası - Kayıp Hikayenin İzinde kitabı Roman (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9786053481287 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dörtlerin İmzası - Kayıp Hikayenin İzinde isimli kitap 196 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Cumhur Mısırlıoğlu çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sherlock Holmes Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Dörtlerin İmzası - Kayıp Hikayenin İzinde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
A Case Of Identity kitabının da yazarı Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınan Sherlock Holmes - Mavi Yakut kitabı Roman (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nemesis Kitap yayınevinden 0 yılında 9786055092863 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sherlock Holmes - Mavi Yakut isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Sherlock Holmes - Mavi Yakut kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Dedektif Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Dedektif kitapları

Diğer Dedektif Kitapları

6.8
Yaşadığı sorunlar nedeniyle alkole bağımlı hale gelen Rachel, eşi tarafından ihanete uğrar, işini kaybeder. Bu esnada karşısına çıkan bir çift ona umut kaynağı olur fakat çift dışarıdan göründüğü kadar mutlu mudur? Kadının ortadan kaybolması ile sorular daha karmaşık hale gelmektedir. Peki, katil kim?
6.0
Vahşi Oyun kitabının da yazarı Frederic Dard tarafından kaleme alınan Sonsuz Kahkaha kitabı Dedektif, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. E Yayınları yayınevinden 1974 yılında #44874518 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sonsuz Kahkaha isimli kitap 171 sayfadan oluşuyor. Sonsuz Kahkaha kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Sparta Altınları ve Deniz Avcıları kitaplarının da yazarı Clive Cussler tarafından kaleme alınan Hırsız kitabı Roman (Çeviri), Gizem türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2014 yılında 9789752118140 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hırsız isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Esat Ören çevirmiştir. Hırsız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Sessiz Karanlıkta Bir Çığlık kitabının da yazarı Sessiz Karanlıkta Bir Çığlık ve Siyaha Çalan Bahar kitaplarının da yazarı Louise Penny tarafından kaleme alınan Soğuk Bir Dokunuş kitabı Dedektif, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786053482253 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Soğuk Bir Dokunuş isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Gözde Soykan çevirmiştir. Soğuk Bir Dokunuş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.0
Seçme Öyküler kitabının da yazarı Mark Twain tarafından kaleme alınan Çift Taraflı Bir Dedektif Hikâyesi kitabı Dedektif, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Labirent yayınevinden 2014 yılında 9786055055141 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çift Taraflı Bir Dedektif Hikâyesi isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Feyza Göçer çevirmiştir. Çift Taraflı Bir Dedektif Hikâyesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Ridaniye'nin Laneti Halife ve Türklerin Uzaylılarla Randevusu kitaplarının da yazarı İsmail Ünver tarafından kaleme alınan Vahşi Ölüm Adası kitabı Dedektif, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akis Kitap yayınevinden 2009 yılında 9786053670315 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vahşi Ölüm Adası isimli kitap 139 sayfadan oluşuyor. Vahşi Ölüm Adası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Ordeal by Innocence ve The Big Four kitaplarının da yazarı Agatha Christie tarafından kaleme alınan Tavuskuşu Cinayeti kitabı Macera, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 1972 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tavuskuşu Cinayeti isimli kitap 188 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Gönül Suveren çevirmiştir. Kitap İçinde Dedektif Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Tavuskuşu Cinayeti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Ordeal by Innocence ve The Big Four kitaplarının da yazarı Agatha Christie tarafından kaleme alınan Murder in Mesopotamia kitabı Cinayet, Eğitim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nüans Publishing yayınevinden 1970 yılında 9780007275304 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Murder in Mesopotamia isimli kitap 52 sayfadan oluşuyor. Murder in Mesopotamia kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Ordeal by Innocence kitabının da yazarı Agatha Christie tarafından kaleme alınan Zarif Bir Cinayet Gecesi kitabı Macera, Dedektif türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 1973 yılında #64500654 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zarif Bir Cinayet Gecesi isimli kitap 169 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gönül Suveren çevirmiştir. Kitap İçinde Dedektif Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Zarif Bir Cinayet Gecesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Ocaktaki Kuş kitabının da yazarı Dorothy Eden tarafından kaleme alınan Maceralı Yollar kitabı Dedektif, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Şilliler Yayınevi yayınevinden 2008 yılında #18828327 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Maceralı Yollar isimli kitap 167 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ömer Oflaz çevirmiştir. Kitap İçinde Dedektif Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Maceralı Yollar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Maximum Ride - Son Uyarı ve Büyük Kötü Kurt kitaplarının da yazarı James Patterson tarafından kaleme alınan Cankurtaran kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Goa yayınevinden 2004 yılında 9789772107896 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cankurtaran isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Tülin Penso çevirmiştir. Kitap İçinde Dedektif Olan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Cankurtaran kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Leylek Leylek Nerede? (Düz Yazılı) ve Levent Mardin'de kitaplarının da yazarı Mustafa Orakçı tarafından kaleme alınan İstanbul Dedektifleri 3 - Profesör'ün Sırrının Peşinde kitabı Çocuk Edebiyatı, Dedektif türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Çocuk yayınevinden 2008 yılında 9786050811759 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İstanbul Dedektifleri 3 - Profesör'ün Sırrının Peşinde isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. İstanbul Dedektifleri 3 - Profesör'ün Sırrının Peşinde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!