up
ara
ÜYELER
DİĞER

Deneme (Yerli) Kitapları

Yeni Çıkan Deneme (Yerli) Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Deneme (Yerli) kitapları

En İyi Deneme (Yerli) Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Deneme (Yerli) kitapları
7.3
Soğuk Kahve kitabıyla ünlenen Ahmet Batman'ın ikinci kitabıdır. Bu kitabında da aşk üzerine yazılmış kısa sözler ve denemeler bulunuyor.
7.8
Soğuk Kahve kitabının da yazarı Ahmet Batman tarafından kaleme alınan Bana İkimizi Anlat kitabı Deneme (Yerli) , Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786059913188 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bana İkimizi Anlat isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Bana İkimizi Anlat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Yakın bir dosta yazılan fakat gönderilmeyen mektuplardan oluşan deneme türünde bir kitaptır.
8.1
Kalanlar kitabının da yazarı Tezer Özlü tarafından kaleme alınan Çocukluğun Soğuk Geceleri kitabı Deneme (Yerli) , Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753632607 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çocukluğun Soğuk Geceleri isimli kitap 65 sayfadan oluşuyor. Kitap Daha Popüler Olması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Çocukluğun Soğuk Geceleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Kırk Ambar - Cilt 2: Lehçe-t-ül Hakayık kitabının da yazarı Cemil Meriç tarafından kaleme alınan Bu Ülke kitabı Kültür Sosyolojisi, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9789754702811 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bu Ülke isimli kitap 339 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bu Ülke kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.7
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Firarperest kitabı Roman, Deneme (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051119021 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Firarperest isimli kitap 236 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Firarperest kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Taras Bulba kitabının da yazarı Nikolay Vasilyeviç Gogol tarafından kaleme alınan Bir Delinin Hatıra Defteri kitabı Roman, Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754340457 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Delinin Hatıra Defteri isimli kitap 101 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihal Yalaza Taluy çevirmiştir. Kitap En Baba Yazarların En Kral Dünya Klasikleri listesinde de yeralmaktadır. Bir Delinin Hatıra Defteri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Çok okuyan bir yazarın, tesir eden denemeleri. Yazım dili günlük hayattan.
8.9
Liseden Arkadaşlar kitabının da yazarı Selçuk Aydemir tarafından kaleme alınan Mahalleden Arkadaşlar kitabı Mizah, Komik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sayfa 6 Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789751035356 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mahalleden Arkadaşlar isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mahalleden Arkadaşlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
Yeni çağ denemeleri. Biraz yeraltı edebiyatı biraz anılardan oluşuyor. Yeni çağ aforizmaları böyle sanki.

Çok Satan Deneme (Yerli) Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Deneme (Yerli) kitapları

Diğer Deneme (Yerli) Kitapları

8.3
Zülfü Livaneli'nin Orta Zekalılar Cenneti adlı kitabı, Türkiye'de ve dünyada değişmekte olan düzen üzerine yazılmış çarpıcı denemelerden oluşmaktadır.
6.0
Zor Geçitte kitabının da yazarı Zor Geçitte ve Tiyatro - Tiyatro kitaplarının da yazarı Vasfi Samim tarafından kaleme alınan Denemeler kitabı Deneme (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kurgan Edebiyat yayınevinden 1970 yılında 9789752675698 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Denemeler isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Denemeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zıt Kutupların Psikoportreleri ve Renkli Psikoportreler kitaplarının da yazarı Erdal Altun tarafından kaleme alınan Psikoportreler - Son Dönem Türk Edebiyatından kitabı Deneme (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yakın Plan Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055027469 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Psikoportreler - Son Dönem Türk Edebiyatından isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Psikoportreler - Son Dönem Türk Edebiyatından kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zenci Bir Türk ve Devletin Gücü kitaplarının da yazarı Yüksel Evsen tarafından kaleme alınan Bedelli Yapanlar İçin Askerlik Anıları kitabı Anı, Hatıra, Deneme (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ares Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786054461745 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bedelli Yapanlar İçin Askerlik Anıları isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Bedelli Yapanlar İçin Askerlik Anıları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zamana Karşı Orhan Kemal kitabının da yazarı Zamana Karşı Orhan Kemal ve Orhan Kemal'in Babası Abdülkadir Kemali Bey'in Anıları kitaplarının da yazarı Işık Öğütçü tarafından kaleme alınan Toksöz 1924 kitabı Deneme (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9786051417325 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toksöz 1924 isimli kitap 301 sayfadan oluşuyor. Toksöz 1924 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zaman Kurucusu ve Bohem Apartmanı kitaplarının da yazarı Mehmet Erikli tarafından kaleme alınan Sonbahar Bitimi kitabı Deneme (Yerli) , Araştırma - İnceleme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yitik Ülke Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789944362023 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sonbahar Bitimi isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Sonbahar Bitimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Zaman Hızla Yaşlanıyor ve Gittikçe Geç Olmakta kitaplarının da yazarı Antonio Tabucchi tarafından kaleme alınan Yolculuklar ve Öteki Yolculuklar kitabı Deneme (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789750732003 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yolculuklar ve Öteki Yolculuklar isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Yolculuklar ve Öteki Yolculuklar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yüreğimde Demledim kitabının da yazarı Nazım Esmer tarafından kaleme alınan Şen Yürek Yaralandı kitabı Deneme (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Liya Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786054980154 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şen Yürek Yaralandı isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Şen Yürek Yaralandı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yular ve Aklın Atları kitaplarının da yazarı Nusret Ertürk tarafından kaleme alınan Kanat Sesleri kitabı Deneme (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Payda Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786055223267 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kanat Sesleri isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kanat Sesleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yüksek Hızlı Demiryolları kitabının da yazarı Mehmet Çağrı Kızıltaş tarafından kaleme alınan Ulaştırma Üzerine İnceleme ve Değerlendirmeler kitabı Deneme (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akıl Fikir Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786059790390 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ulaştırma Üzerine İnceleme ve Değerlendirmeler isimli kitap 190 sayfadan oluşuyor. Ulaştırma Üzerine İnceleme ve Değerlendirmeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yüklüdür Yüreğim kitabının da yazarı Zekiye Doğan tarafından kaleme alınan Müslümanız (!) Elhamdülillah kitabı Deneme (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Semerci Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786054982783 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Müslümanız (!) Elhamdülillah isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Müslümanız (!) Elhamdülillah kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Yolun Başı kitabının da yazarı Ali Lidar tarafından kaleme alınan Z Raporu kitabı Öykü (Yerli), Deneme (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786053755326 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Z Raporu isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Z Raporu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!