up
ara
ÜYELER
DİĞER

Distopya Kitapları

Yeni Çıkan Distopya Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Distopya kitapları

En İyi Distopya Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Distopya kitapları
9.1
1949 yılında yazılan roman, 1984 yılına yönelik bir disutopya, totaliter rejimlere haklı bir şekilde eleştiri niteliğindedir. Ortaya koyduğu "big brother is watching you" sloganı günümüze kadar ilgisini kaybetmemiştir. Romanda dünya sadece 3 büyük devletten oluşur ve bu devletlerin de birbirleriyle sürekli savaş halinde olmasından kaynaklanan bir baskı ortamı vardır. George Orwell romanı yazdıktan 1 sene sonra hayatını kaybetmiştir.
8.4
Cesur Yeni Dünya, insani değerlerin giderek kaybolarak insanların robotlaştığı bir düzeni anlatan distopya türünde bir romandır.
8.2
Kitaba ismini veren sıcaklık kitabın daha doğrusu bir sayfanın yanma sıcaklığı. Kitapların yasak olduğu bir geleceği anlatan distopya.
8.8
Garanti Karantina kitabının da yazarı Murat Menteş tarafından kaleme alınan Korkma Ben Varım kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9789750507144 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Korkma Ben Varım isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Korkma Ben Varım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Kuralsız kitabının da yazarı Veronica Roth tarafından kaleme alınan Uyumsuz kitabı Roman, Distopya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786051420646 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uyumsuz isimli kitap 516 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Uğur Mehter çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Uyumsuz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Uyumsuz kitabının da yazarı Veronica Roth tarafından kaleme alınan Kuralsız kitabı Alegorik Roman, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786051423555 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kuralsız isimli kitap 516 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Uğur Mehter çevirmiştir. Kitap Birbirinden İlginç Distopik Toplumları Anlatan En İyi Distopya Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kuralsız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Labirent - Virüs Kodu kitabının da yazarı James Dashner tarafından kaleme alınan Labirent: Alev Deneyleri kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2013 yılında 9786053433033 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Labirent: Alev Deneyleri isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitap Birbirinden İlginç Distopik Toplumları Anlatan En İyi Distopya Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Labirent: Alev Deneyleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Ivy Westfall,büyürken kendisine anlatılanların doğruluğunu sorgularken , ailesi ve aşkı arasında seçim yapmak zorunda kalır.Kimseye zarar vermek istemeyen Ivy, doğru seçimi yapabilecek mi ?
7.2
Kuralsız kitabının da yazarı Veronica Roth tarafından kaleme alınan Yandaş kitabı Roman (Çeviri), Distopya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786051424521 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yandaş isimli kitap 528 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Uğur Mehter çevirmiştir. Kitap Birbirinden İlginç Distopik Toplumları Anlatan En İyi Distopya Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yandaş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Elit kitabının da yazarı Kiera Cass tarafından kaleme alınan Beni Seç kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dex Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9786050912852 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beni Seç isimli kitap 299 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Derya İmer Aydınlık çevirmiştir. Kitap En Sürükleyici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Beni Seç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Distopya Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Distopya kitapları

Diğer Distopya Kitapları

8.4
Yolcu kitabının da yazarı Alexandra Bracken tarafından kaleme alınan Buz Kapanı kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parodi Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055034276 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Buz Kapanı isimli kitap 552 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Handan Sağlanmak Arlı çevirmiştir. Buz Kapanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Yıl 1956.Dünyayı 3.Reich ve Japon İmparatorluğu yönetmektedir.Büyük zaferi anmak için yönettikleri 2 kıtayı da kapsayan bir motosiklet yarışı düzenlenir.Ödülse artık halkın arasına karışmayan Adolf Hitler'i ,Tokyo'da ki Zafer Balosu'nda görebilme şansıdır. Eski toplama kampı tutsağı olan Yael çok fazla acıya tanık olmuştur ve kaybettiği sevdiklerini hatırlamak için koluna 5 kurt dövmesi yaptırmıştır.Direniş ona tek bir görev veriri:Yarışı kazan ve Hitler'i öldür.Görünüşünü değiştirebilme yeteneği ile Yael,önceki senenin tek kadın yarışmacısı Adale Wolfe'nin yerini almalıdır.Yael diğer kadın yarışmacılarla yakınlaştıkça kimliğini koruması ve görevine sadık kalması için gerektiği kadar acımasız olabilecek mi?
8.2
Uyumsuz kitabının da yazarı Veronica Roth tarafından kaleme alınan Kuralsız kitabı Alegorik Roman, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786051423555 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kuralsız isimli kitap 516 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Uğur Mehter çevirmiştir. Kitap Birbirinden İlginç Distopik Toplumları Anlatan En İyi Distopya Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kuralsız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Uyanış ve İki Hayat Arasında kitaplarının da yazarı Jessica Shirvington tarafından kaleme alınan Panzehir kitabı Macera, Distopya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yabancı yayınevinden 2017 yılında 9786059585583 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Panzehir isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Panzehir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Uyanış kitabının da yazarı Jessica Shirvington tarafından kaleme alınan Parazit kitabı Macera, Distopya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yabancı yayınevinden 2016 yılında 9786059585026 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Parazit isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Parazit kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Üç Gün kitabının da yazarı Yevgeni İvanoviç Zamyatin tarafından kaleme alınan Biz kitabı Roman (Çeviri), Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789755391243 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Biz isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Füsun Tülek çevirmiştir. Kitap En İyi Bilim Kurgu kitapları listesinde de yeralmaktadır. Biz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
The War of the Worlds kitabının da yazarı H. G. Wells tarafından kaleme alınan Efendi Uyanıyor kitabı Roman, Distopya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Maya Kitap yayınevinden 0 yılında 9786055675660 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Efendi Uyanıyor isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Efendi Uyanıyor kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Telepati (Telepati, #1) kitabının da yazarı Leonardo Patrignani tarafından kaleme alınan Telepati 3 - Ütopya kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2015 yılında 9786053437260 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Telepati 3 - Ütopya isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Çiğdem Casagrande çevirmiştir. Kitap D&R Çok Satan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Telepati 3 - Ütopya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Sissoylu 4 - Kanun Alaşımı kitabının da yazarı Brandon Sanderson tarafından kaleme alınan Sissoylu kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akılçelen Kitaplar yayınevinden 2013 yılında 9786055069445 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sissoylu isimli kitap 530 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Can Sevinç çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sissoylu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Şans Müziği kitabının da yazarı Paul Auster tarafından kaleme alınan Son Şeyler Ülkesinde kitabı Roman, Distopya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755103617 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Son Şeyler Ülkesinde isimli kitap 211 sayfadan oluşuyor. Kitap Başucu Kitaplarım listesinde de yeralmaktadır. Son Şeyler Ülkesinde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Sabah Yıldızı-Kızıl İsyan 3 kitabının da yazarı Pierce Brown tarafından kaleme alınan Kızıl Yükseliş ( Kızıl İsyan Üçlemesi #1 ) kitabı Roman (Çeviri), Distopya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2015 yılında 9786053435174 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kızıl Yükseliş ( Kızıl İsyan Üçlemesi #1 ) isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selim Yeniçeri çevirmiştir. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kızıl Yükseliş ( Kızıl İsyan Üçlemesi #1 ) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Roanoke Kızları kitabının da yazarı Amy Engel tarafından kaleme alınan Devrimin Kızı kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yabancı yayınevinden 2015 yılında 9786055016593 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Devrimin Kızı isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aslı Tümerkan çevirmiştir. Kitap D&R Çok Satan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Devrimin Kızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!