up
ara

Dram Kitapları

Yeni Çıkan Dram Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Dram kitapları

En İyi Dram Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Dram kitapları
9.2
Khaled Hosseini'nin dostluk üzerine kurguladığı duygusal romanı Uçurtma Avcısı, Afganistan'da yaşanan savaş ve göç zamanlarında geçmektedir. Kitapta annesini kaybeden ve babası tarafından hiçbir şekilde sevilmeyen Emir'in hikayesi anlatılmaktadır.
9.1
Şeker Portakalı, fakirliği, açlığı ve çaresizliği küçük bir çocuğun bakış açısıyla anlatan, Jose Mauro de Vasconcelos'ın en bilinen romanıdır.
9.1
Bin Muhteşem Güneş, Afganistan'ta yolları kesişen iki kadının dostluğu üzerinden Afganistanlı kadınların çektikleri zorlukları, savaşın getirdiği çaresizlikleri, ayrılıkları ve beraberinde getirdikleri acıları anlatmaktadır.
9.1
Jan Valjan'ın sadece bir ekmek çaldı diye kürek mahkumu olması ama daha büyük hırsızların hiç bir cezaya çarptırılmaması, Fransız devrimi sırasındaki Fransa'yı gayet güzel anlatıyor. Tıpkı günümüzde olduğu gibi; büyük çalarsan sana hiç bir şey olmaz.
8.9
Uçarı, yaramaz ve büyüdükçe çok güzelleşen Çalıkuşu Feride'nin hayatı, aşkı, öğretmenlik yılları ve arka plandaki Anadolu halkının yaşayışını, 1.Dünya Savaşını ve Osmanlı'nın son zamanlarını konu alan roman bir Türk Klasik Romanıdır.
8.6
Ailesinin öldürülmesinden sonra yanında yaşamaya başladığı ailenin tek kızı Muazzez'le aşk yaşamaya başlayan Kuyucaklı Yusuf'un hikayesi anlatılmaktadır.
7.0
Ahmet Batman'ın ilk kitabı olan Soğuk Kahve, bir adam tarafından sevgilisine yazılmış olan aşk sözlerinden oluşuyor. Edebi kaygılardan uzak, kimi zaman özlem, kimi zaman sitem içeren yoğun duygularla yazılmış sözler...
8.6
Sisifos Söyleni kitabının da yazarı Albert Camus tarafından kaleme alınan Yabancı kitabı Roman (Çeviri), Fransız türünde okuyucusu ile buluşuyor. 576 yayınevinden 1996 yılında 9789750715709 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yabancı isimli kitap 119 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Samih Tiryakioğlu çevirmiştir. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yabancı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Bilinen Hristiyanlık "gerçek" Hristiyanlık mıdır? İsa Peygamberin soyu devam etmekte midir? Kutsal Kase aslında nedir? Bu soruları çok ilginç bir cinayet etrafında araştıran Robert Langton ve kriptoloji uzmanı Sophie Neveu gerçeği bulacaktır.
8.3
John Green'in Türkçeye çevrilen ilk romanı olan Aynı Yıldızın Altında adlı kitap, on altı yaşındaki akciğer kanseri hastası Hazel ile destek grubunda tanıştığı tümör hastası Augustus'un aralarında oluşan duygusal bağı konu edinen romantik ve dramatik bir gençlik romanıdır.

Çok Satan Dram Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Dram kitapları

Diğer Dram Kitapları

7.4
Yarına Dokunmak kitabının da yazarı Nurgül Çelebi tarafından kaleme alınan Yarına Dokunmak kitabı Aile, Yaşam türünde okuyucusu ile buluşuyor. Önce Kitap yayınevinden 0 yılında 9786054583102 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yarına Dokunmak isimli kitap 267 sayfadan oluşuyor. Yarına Dokunmak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yağmur Sonrası kitabının da yazarı Sarah Jio tarafından kaleme alınan Yeşil Deniz Kabuğu kitabı Roman (Çeviri), Dram türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pena Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786059126397 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeşil Deniz Kabuğu isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Fatma Zeynep Öztürk çevirmiştir. Kitap Kitapyurdu Çok Satan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yeşil Deniz Kabuğu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Yağmur Sonrası kitabının da yazarı Sarah Jio tarafından kaleme alınan Mart Menekşeleri kitabı Dram, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkadya Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789759996277 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mart Menekşeleri isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihan Giray çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mart Menekşeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Varlık, yokluk, zaman, mekan, varoluş, kaybolma, soyut ve somut kavramlar.
0.0
Uygulamalı Yaratıcı Monologlar ve Uygulamalı Tiyatro Eğitimi kitaplarının da yazarı Yılmaz Arıkan tarafından kaleme alınan İlköğretimler Için Uygulamalı Tiyatro ve Drama Eğitimi kitabı Eğitim, Ders türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pozitif Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9789756461501 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İlköğretimler Için Uygulamalı Tiyatro ve Drama Eğitimi isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. İlköğretimler Için Uygulamalı Tiyatro ve Drama Eğitimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Üvey ve Üçüncü Tekil Şahıs kitaplarının da yazarı Mehmet Bilal tarafından kaleme alınan Adresinde Bulunamadı kitabı Roman, Dram türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752892798 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Adresinde Bulunamadı isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitap Eşcinsel temalı kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Adresinde Bulunamadı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Üstüme Devrilen Masallar kitabının da yazarı Yeşim Coşkun tarafından kaleme alınan Hayat Bana 10 Üzerinden Yuh Verdi kitabı Roman, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Goa yayınevinden 1970 yılında 9789944291743 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayat Bana 10 Üzerinden Yuh Verdi isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Hayat Bana 10 Üzerinden Yuh Verdi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Umutsuz Aşıklar Sokağı kitabının da yazarı Cathy Marie Hake tarafından kaleme alınan Gözyaşı Yoksa Aşk Yoktur kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nokta Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055422806 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gözyaşı Yoksa Aşk Yoktur isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ebru Sürmeli çevirmiştir. Gözyaşı Yoksa Aşk Yoktur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Umut ve İz kitaplarının da yazarı Zeynep Sey tarafından kaleme alınan Siyahın Buruk Tebessümü kitabı Psikoloji, Dram türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2016 yılında 9786059232890 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siyahın Buruk Tebessümü isimli kitap 327 sayfadan oluşuyor. Siyahın Buruk Tebessümü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Üçleme ve Proust kitaplarının da yazarı Samuel Beckett tarafından kaleme alınan Melone Ölüyor kitabı Roman, Dram türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 1951 yılında 9786052982235 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Melone Ölüyor isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Melone Ölüyor kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Uçarı, yaramaz ve büyüdükçe çok güzelleşen Çalıkuşu Feride'nin hayatı, aşkı, öğretmenlik yılları ve arka plandaki Anadolu halkının yaşayışını, 1.Dünya Savaşını ve Osmanlı'nın son zamanlarını konu alan roman bir Türk Klasik Romanıdır.
8.5
Tut Elimi (Breathing #1) kitabının da yazarı Rebecca Donovan tarafından kaleme alınan Aşk Yakar (Breathing #3) kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parodi Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786055034221 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Yakar (Breathing #3) isimli kitap 456 sayfadan oluşuyor. Aşk Yakar (Breathing #3) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!