up
ara

Düşünce Kitapları

Yeni Çıkan Düşünce Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Düşünce kitapları

En İyi Düşünce Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Düşünce kitapları
8.2
Putların Batışı kitabının da yazarı Friedrich Wilhelm Nietzsche tarafından kaleme alınan Böyle Buyurdu Zerdüşt kitabı Felsefe, Ahlak türünde okuyucusu ile buluşuyor. 2387 yayınevinden 1970 yılında 9786055646837 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Böyle Buyurdu Zerdüşt isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitap Fikirlerinizi değiştirten en iddialı kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Böyle Buyurdu Zerdüşt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Menon kitabının da yazarı Platon tarafından kaleme alınan Devlet kitabı Yönetim ve Devlet Üzerine, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Araf Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9786055205935 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Devlet isimli kitap 388 sayfadan oluşuyor. Kitap Asla Unutmak İstemediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Devlet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Çocukluğum kitabının da yazarı Lev Nikolayeviç Tolstoy tarafından kaleme alınan İtiraflarım kitabı Roman, Deneme (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Antik Kitap yayınevinden 1970 yılında 9789944184038 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İtiraflarım isimli kitap 104 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İhsan Özdemir çevirmiştir. Kitap Rahatsız Edici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İtiraflarım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
İki dünya yaşanıyor. Anarres Odo ve Urras. Anerres’de bulunan Shevek kendi dünyasını bırakıp Urras’a gitmek için yola çıkar. Gördüğü herşey onu etkilemektedir. İki dünyanın farklılıkları ve insanların yaşam tarzları onu şaşıtmaktadır.
4.9
Yusufçuk Gece Gelir kitabının da yazarı Melissa P. (Melissa Panarello) tarafından kaleme alınan Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi kitabı Anlatı, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789756287293 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nilüfer Uğur Dalay çevirmiştir. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
The Paraise of Folly kitabının da yazarı Desiderius Erasmus tarafından kaleme alınan Deliliğe Övgü kitabı Felsefe, Düşünce türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 0 yılında 9786051069159 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Deliliğe Övgü isimli kitap 275 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Çiğdem Dürüşken çevirmiştir. Kitap Beğenmediğim, sevemediğim kötü kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Deliliğe Övgü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Sağlıklı Toplum kitabının da yazarı Erich Fromm tarafından kaleme alınan Sevme Sanatı kitabı Sosyoloji, Psikoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Post Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786055248208 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sevme Sanatı isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Sevme Sanatı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Haksız Yönetime Karşı - Tembellik Hakkı kitabının da yazarı Paul Lafargue tarafından kaleme alınan Tembellik Hakkı kitabı Siyaset, Felsefe türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9786054927142 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tembellik Hakkı isimli kitap 72 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Işık Ergüden çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Tembellik Hakkı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Anayasa Projeleri kitabının da yazarı Jean-Jacques Rousseau tarafından kaleme alınan Toplum Sözleşmesi kitabı Politika, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789754589481 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toplum Sözleşmesi isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Toplum Sözleşmesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Güzelin Metafiziği kitabının da yazarı Arthur Schopenhauer tarafından kaleme alınan Aşkın Metafiziği kitabı Felsefe, Felsefe türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alter Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054523962 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın Metafiziği isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Kitap En Baba Yazarların En Kral Dünya Klasikleri listesinde de yeralmaktadır. Aşkın Metafiziği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Düşünce Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Düşünce kitapları

Diğer Düşünce Kitapları

4.9
Yusufçuk Gece Gelir kitabının da yazarı Melissa P. (Melissa Panarello) tarafından kaleme alınan Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi kitabı Anlatı, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789756287293 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nilüfer Uğur Dalay çevirmiştir. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yaralı Bilinç Geleneksel Toplumlarda Kültürel Şizofreni kitabının da yazarı Daryush Shayegan tarafından kaleme alınan Melez Bilinç kitabı Felsefe, Düşünce türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789753423908 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Melez Bilinç isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Haldun Bayrı çevirmiştir. Melez Bilinç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Yan Etkiler kitabının da yazarı Woody Allen tarafından kaleme alınan Evet Ama Bir Lokomotif Bunu Yapabilir mi Bakalım? kitabı Düşünce, Çeviri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755399720 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Evet Ama Bir Lokomotif Bunu Yapabilir mi Bakalım? isimli kitap 95 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sabri Kaliç çevirmiştir. Evet Ama Bir Lokomotif Bunu Yapabilir mi Bakalım? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Yahudilik-Masonluk Dönmelik kitabının da yazarı Necip Fazıl Kısakürek tarafından kaleme alınan Tanrı Kulundan Dinlediklerim kitabı Anı, Hatıra, Tasavvuf türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyük Doğu Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789758180264 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tanrı Kulundan Dinlediklerim isimli kitap 268 sayfadan oluşuyor. Tanrı Kulundan Dinlediklerim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yahudilik-Masonluk Dönmelik kitabının da yazarı Necip Fazıl Kısakürek tarafından kaleme alınan Mümin - Kafir kitabı İslam, Düşünce türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyük Doğu Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789758180202 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mümin - Kafir isimli kitap 191 sayfadan oluşuyor. Kitap Müslümanlıkla İlgili Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mümin - Kafir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Yahudilik-Masonluk Dönmelik kitabının da yazarı Necip Fazıl Kısakürek tarafından kaleme alınan İdeolocya Örgüsü kitabı İslam, Düşünce türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyük Doğu Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789758180325 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İdeolocya Örgüsü isimli kitap 576 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İdeolocya Örgüsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Walter Benjamin Üzerine ve Sahicilik Jargonu kitaplarının da yazarı Theodor W. Adorno tarafından kaleme alınan Ahlak Felsefesinin Sorunları kitabı Felsefe, Etik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789753428743 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ahlak Felsefesinin Sorunları isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Tuncay Birkan çevirmiştir. Kitap Ahlak Felsefesi Üzerine Yazılmış En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ahlak Felsefesinin Sorunları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Voltaire kitabının da yazarı Ahmed Midhat Rıfatof tarafından kaleme alınan Schopenhauer'in Hikmet-i Cedidesi kitabı Felsefe, Düşünce türünde okuyucusu ile buluşuyor. Çizgi Kitabevi Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9786054639748 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Schopenhauer'in Hikmet-i Cedidesi isimli kitap 139 sayfadan oluşuyor. Schopenhauer'in Hikmet-i Cedidesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Uzun Çizgi ve Üç Uç kitaplarının da yazarı Ahmet Soysal tarafından kaleme alınan Ruh Sorusu kitabı Felsefe, Düşünce türünde okuyucusu ile buluşuyor. MonoKL yayınevinden 2011 yılında 9786055159085 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ruh Sorusu isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Ruh Sorusu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Uygarlık Süreci Cilt 1 ve Mozart Bir Dahinin Sosyolojisi Üzerine kitaplarının da yazarı Norbert Elias tarafından kaleme alınan Zaman Üzerine kitabı Felsefe, Düşünce türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 2000 yılında 9755392580 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zaman Üzerine isimli kitap 260 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Veysel Atayman çevirmiştir. Zaman Üzerine kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Ütopik Sosyalizm ve Bilimsel Sosyalizm kitabının da yazarı Ütopik Sosyalizm ve Bilimsel Sosyalizm ve Sanat ve Edebiyat kitaplarının da yazarı Friedrich Engels tarafından kaleme alınan Doğanın Diyalektiği kitabı Felsefe, Bilim Felsefesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sol Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789757399506 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Doğanın Diyalektiği isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Arif Gelen çevirmiştir. Doğanın Diyalektiği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Üstad Said Nursi ve Dört Büyük İslam Önderi kitaplarının da yazarı İhsan Işık tarafından kaleme alınan Türkiye Ünlüleri Ansiklopedisi - Ünlü Fikir ve Kültür Adamları 3.Cilt kitabı Ansiklopedi, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Elvan Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786058745544 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türkiye Ünlüleri Ansiklopedisi - Ünlü Fikir ve Kültür Adamları 3.Cilt isimli kitap 302 sayfadan oluşuyor. Türkiye Ünlüleri Ansiklopedisi - Ünlü Fikir ve Kültür Adamları 3.Cilt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!