up
ara

Duygusal Kitapları

Yeni Çıkan Duygusal Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Duygusal kitapları

En İyi Duygusal Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Duygusal kitapları
7.0
Ahmet Batman'ın ilk kitabı olan Soğuk Kahve, bir adam tarafından sevgilisine yazılmış olan aşk sözlerinden oluşuyor. Edebi kaygılardan uzak, kimi zaman özlem, kimi zaman sitem içeren yoğun duygularla yazılmış sözler...
8.8
Kendisini toplumdan soyutlamış kendi deyimiyle "hasta" bir insan olan isimsiz kahramanımızın neden kendini soyutladığını, insanlardan neden nefret ettiğini, kendi çelişkilerini ve neden kendini yeraltına kapattığını anlatır.
8.7
Yağmur Sonrası kitabının da yazarı Sarah Jio tarafından kaleme alınan Böğürtlen Kışı kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkadya Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789759997199 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Böğürtlen Kışı isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Duygu Parsadan çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Böğürtlen Kışı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
İyi ya da kötü öğrenilir mi ya da hepimizin doğasında mı vardır? Çocuklar da bilinçli olarak kötülük yapabilirler mi? Bir adada mahsur kalan çocuklar lider olabilmek ve lider kalabilmek için en fazla ne yapabilirler? Bir cinayetin de yaşandığı bu liderlik yolunda sonunda adadan kurtulan çocuklar gerçekte çocuk mudur artık?
7.6
Birbirinden farklı yaşamları olan 4 kadının hayatlarının birbirleri ile tanışmaları sonucu istedikleri hale gelmesi anlatılmaktadır.
8.9
Paristen Çiçeklerle kitabının da yazarı Sarah Jio tarafından kaleme alınan Yağmur Sonrası kitabı Roman (Çeviri), Romantik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkadya Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789759996741 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yağmur Sonrası isimli kitap 347 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Duygu Parsadan çevirmiştir. Kitap Kadınlara Hediye Edilebilecek Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yağmur Sonrası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Biz kitabının da yazarı David Nicholls tarafından kaleme alınan Bir Gün kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786054263608 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Gün isimli kitap 536 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nalan Işık Çeper çevirmiştir. Kitap Beyaz Perdeye Aktarılan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Gün kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Mucizeler Dükkanına Dönüş kitabının da yazarı Debbie Macomber tarafından kaleme alınan Bir Yumak Mutluluk kitabı Roman (Çeviri), Duygusal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2010 yılında 9786055420659 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Yumak Mutluluk isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ozan Aydın çevirmiştir. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Yumak Mutluluk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Kalp Yalnızca İçeriden Açılan Bir Kapıdır kitabının da yazarı Jan-Philipp Sendker tarafından kaleme alınan Her Kalp Kendi Şarkısını Söyler kitabı Roman, Çeviri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786054629299 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Her Kalp Kendi Şarkısını Söyler isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Eliz Özkaya çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Her Kalp Kendi Şarkısını Söyler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Mucizeler Dükkanına Dönüş kitabının da yazarı Debbie Macomber tarafından kaleme alınan Bahçemde Yeşeren Umutlar kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2011 yılında 9786053480037 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bahçemde Yeşeren Umutlar isimli kitap 462 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ozan Aydın çevirmiştir. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bahçemde Yeşeren Umutlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Duygusal Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Duygusal kitapları

Diğer Duygusal Kitapları

7.4
Yağmur Sonrası ve Paristen Çiçeklerle kitaplarının da yazarı Sarah Jio tarafından kaleme alınan Paris'ten Çiçeklerle kitabı Aşk Romanı, Duygusal türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2012 yılında 9786057976017 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Paris'ten Çiçeklerle isimli kitap 344 sayfadan oluşuyor. Paris'ten Çiçeklerle kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Yağmur Sonrası kitabının da yazarı Sarah Jio tarafından kaleme alınan Böğürtlen Kışı kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkadya Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789759997199 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Böğürtlen Kışı isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Duygu Parsadan çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Böğürtlen Kışı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.5
Ve Kadınlar... Ve Erkekler... Ve Aşk... kitabının da yazarı Mehmet Coşkundeniz tarafından kaleme alınan Aşk Bize Yakıştı kitabı Edebiyat, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Neden Kitap yayınevinden 1970 yılında 975254004X isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Bize Yakıştı isimli kitap 156 sayfadan oluşuyor. Aşk Bize Yakıştı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Umut Işıkları kitabının da yazarı Debbie Macomber tarafından kaleme alınan Mucizeler Dükkanına Dönüş kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2011 yılında 9786053480167 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mucizeler Dükkanına Dönüş isimli kitap 528 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ozan Aydın çevirmiştir. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mucizeler Dükkanına Dönüş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Tell the Wolves I'm Home kitabının da yazarı Carol Rifka Brunt tarafından kaleme alınan Kurtlara Söyle Eve Döndüm kitabı Roman (Çeviri), Ensest türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053482024 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kurtlara Söyle Eve Döndüm isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Bahar Çelik çevirmiştir. Kitap Öne Çıkan LGBT Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kurtlara Söyle Eve Döndüm kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Siyah ve Gümüş kitabının da yazarı Meltem Arslan tarafından kaleme alınan Kabuk kitabı Duygusal, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Camgöz Kitap yayınevinden 2009 yılında 9786056215315 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kabuk isimli kitap 54 sayfadan oluşuyor. Kabuk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Senden Çok Uzakta kitabının da yazarı Sebahattin Demiray tarafından kaleme alınan Fotoğrafta İkimiz kitabı Aşk, Duygusal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944826778 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fotoğrafta İkimiz isimli kitap 592 sayfadan oluşuyor. Fotoğrafta İkimiz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Şehrin Kuleleri kitabının da yazarı Şehrin Kuleleri ve Berber kitaplarının da yazarı Tayfun Pirselimoğlu tarafından kaleme alınan Malihulya kitabı Aşk, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9786053753032 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Malihulya isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Malihulya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Saçlarının Kardeş Kokusu kitabının da yazarı Cezmi Ersöz tarafından kaleme alınan Hiçbir Şey Senden Eski Değil kitabı Romantizm, Duygusal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tekin Yayınevi yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hiçbir Şey Senden Eski Değil isimli kitap 158 sayfadan oluşuyor. Hiçbir Şey Senden Eski Değil kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
PERVANE kitabının da yazarı Gülsen Kılıçaslan tarafından kaleme alınan Deli kitabı Duygusal, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nemesis Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786059809542 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Deli isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Deli kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
6
Parodi - Bunlar da Kör'dü Türkiye kitabının da yazarı Emre Karadağ tarafından kaleme alınan 6 kitabı Kadın, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9786052962565 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 6 isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. 6 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Paristen Çiçeklerle kitabının da yazarı Sarah Jio tarafından kaleme alınan Yağmur Sonrası kitabı Roman (Çeviri), Romantik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkadya Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789759996741 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yağmur Sonrası isimli kitap 347 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Duygu Parsadan çevirmiştir. Kitap Kadınlara Hediye Edilebilecek Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yağmur Sonrası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!