up
ara
ÜYELER
DİĞER

Eğlence Kitapları

Yeni Çıkan Eğlence Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Eğlence kitapları

En İyi Eğlence Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Eğlence kitapları
8.6
Artemis kitabının da yazarı Andy Weir tarafından kaleme alınan Marslı kitabı Roman (Çeviri), Bilim Kurgu türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786053753902 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Marslı isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Emre Aygün çevirmiştir. Kitap En Sürükleyici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Marslı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük 3. Kitap kitabının da yazarı Pucca tarafından kaleme alınan Ve Geri Kalan Her Şey - Pucca Günlük 2. Kitap kitabı Eğlence, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ve Geri Kalan Her Şey - Pucca Günlük 2. Kitap isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ve Geri Kalan Her Şey - Pucca Günlük 2. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Sonunda kavuşan Sinan ve Efsun'un evlilik kararı almalarıyla başlayan aile savaşlarını ,düğün telaşlarını,yorgunluklarını ,kimi zaman "eyvah ben ne yapıyorum" larını yüzünüzde gülümseme ile okuyacağınız ,eğlenceli bir kitap daha sizi bekliyor .
8.1
Seçme Öyküler kitabının da yazarı Mark Twain tarafından kaleme alınan Tom Sawyer kitabı Eğlence, Modern Klasikler Dizisi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750701818 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tom Sawyer isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihal Yeğinobalı çevirmiştir. Kitap Roman Okumayı Sevenler için Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Tom Sawyer kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Mum Hala 1 Aziz Nesin'in Yeni Kitabı Ölümle Biten Eser kitabının da yazarı Aziz Nesin tarafından kaleme alınan Sizin Memlekette Eşek Yok mu? kitabı Eğlence, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9789759919146 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sizin Memlekette Eşek Yok mu? isimli kitap 203 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sizin Memlekette Eşek Yok mu? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Benim De Söyleyeceklerim Var (üç) kitabının da yazarı Umut Sarıkaya tarafından kaleme alınan Benim De Söyleyeceklerim Var (İki) kitabı Eğlence, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mürekkep Basın Yayın yayınevinden 0 yılında 6054173167 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Benim De Söyleyeceklerim Var (İki) isimli kitap 254 sayfadan oluşuyor. Benim De Söyleyeceklerim Var (İki) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Kendimden Geçiyordum Uğradım kitabının da yazarı Mine Sota tarafından kaleme alınan Siz Adamı Ölmekten Güldürürsünüz kitabı Deneme, Eğlence türünde okuyucusu ile buluşuyor. Carpe Diem Kitapları yayınevinden 1970 yılında 9799756107163 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siz Adamı Ölmekten Güldürürsünüz isimli kitap 180 sayfadan oluşuyor. Kitap Küçük Mutlulukla Dolu Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Siz Adamı Ölmekten Güldürürsünüz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Mavi Marmara Risalesi kitabının da yazarı Bülent Akyürek tarafından kaleme alınan İçinizdeki Öküze Oha Deyin kitabı Eğlence, Mizah türünde okuyucusu ile buluşuyor. Fincan Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786058835719 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İçinizdeki Öküze Oha Deyin isimli kitap 379 sayfadan oluşuyor. İçinizdeki Öküze Oha Deyin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Olsa Dükkan Senin kitabının da yazarı İstiklal Akarsu tarafından kaleme alınan Bir Alex Değilim kitabı Roman, Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786054054695 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Alex Değilim isimli kitap 190 sayfadan oluşuyor. Bir Alex Değilim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yayladan mı Geliyon kitabının da yazarı Yılmaz Erdoğan tarafından kaleme alınan Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar kitabı Eğlence, Mizah türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789755701004 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Eğlence Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Eğlence kitapları

Diğer Eğlence Kitapları

0.0
Zulümdar ve Silivri Toplama Kampı Zulümhane kitaplarının da yazarı Mustafa Balbay tarafından kaleme alınan Turban Kime Kurban kitabı Mizah, Eğlence türünde okuyucusu ile buluşuyor. Çınar Yayınları yayınevinden 1996 yılında 9789753481137 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Turban Kime Kurban isimli kitap 159 sayfadan oluşuyor. Turban Kime Kurban kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zort ve Ben Bir Eşşeğim kitaplarının da yazarı Memo Tembelçizer tarafından kaleme alınan Makul Koca Memoşko kitabı Eğlence, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mürekkep Basın Yayın yayınevinden 1970 yılında 9786054173440 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Makul Koca Memoşko isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Kitap Yerli Çizerlerin Yetenekli Ellerinden Çıkan En İyi Çizgi Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Makul Koca Memoşko kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zaman Makinesi kitabının da yazarı Carlo M. Cipolla tarafından kaleme alınan Neşeli Öyküler kitabı Ekonomi, İş Dünyası türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tarih Vakfı Yurt Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9799753331340 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Neşeli Öyküler isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tülin Altınova çevirmiştir. Neşeli Öyküler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yüzyüze ve Bu Kitabın Kuyruğu Var! kitaplarının da yazarı Tan Oral tarafından kaleme alınan Sus ve Dinle Müzikal Karikatürler kitabı Eğlence, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pan Yayıncılık yayınevinden 2008 yılında 2880000038702 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sus ve Dinle Müzikal Karikatürler isimli kitap 72 sayfadan oluşuyor. Sus ve Dinle Müzikal Karikatürler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Yüreğine Sağlık kitabının da yazarı Serkan Akkuş tarafından kaleme alınan Gezi'den Orantısız Zeka kitabı Kültür, Eğlence türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sınırsız Kitap yayınevinden 2012 yılında 9786058591011 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gezi'den Orantısız Zeka isimli kitap 141 sayfadan oluşuyor. Gezi'den Orantısız Zeka kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yunus Emre ve Direnişin Manifestosu İbrahim Kaypakkaya kitaplarının da yazarı Esen Rüzgar tarafından kaleme alınan En Komik Fıkralar (Cep Boy) kitabı Eğlence, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Rüzgar Kitapları yayınevinden 2017 yılında 9789757624547 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan En Komik Fıkralar (Cep Boy) isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. En Komik Fıkralar (Cep Boy) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yunus Emre kitabının da yazarı Yılmaz Elmas tarafından kaleme alınan En Güzel Öğrenci Fıkraları kitabı Eğlence, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oda Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9753850905 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan En Güzel Öğrenci Fıkraları isimli kitap 62 sayfadan oluşuyor. En Güzel Öğrenci Fıkraları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.7
Yıldızlardan Bile Uzaklarda kitabının da yazarı Aydın Boysan tarafından kaleme alınan Ayıp Olmadan kitabı Eğlence, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944887502 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ayıp Olmadan isimli kitap 214 sayfadan oluşuyor. Ayıp Olmadan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yıldız Su Doku ve Extreme Kakuro kitaplarının da yazarı Serkan Akyörük tarafından kaleme alınan Futbol Su Doku kitabı Eğlence, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Elips Kitap yayınevinden 2014 yılında 9789758971664 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Futbol Su Doku isimli kitap 164 sayfadan oluşuyor. Futbol Su Doku kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yiğit Özgür Karikatürler ve Karikatürler 2 kitaplarının da yazarı Yiğit Özgür tarafından kaleme alınan Yiğit Özgür - Çizgi Öyküler kitabı Eğlence, Karikatür türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mürekkep Basın Yayın yayınevinden 2014 yılında 9786054173457 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yiğit Özgür - Çizgi Öyküler isimli kitap 102 sayfadan oluşuyor. Kitap Yerli Çizerlerin Yetenekli Ellerinden Çıkan En İyi Çizgi Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Yiğit Özgür - Çizgi Öyküler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Yiğit Özgür Karikatürler kitabının da yazarı Yiğit Özgür tarafından kaleme alınan Karikatürler 2 kitabı Eğlence, Karikatür türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mürekkep Basın Yayın yayınevinden 0 yılında 9786054173181 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karikatürler 2 isimli kitap 116 sayfadan oluşuyor. Kitap Yerli Çizerlerin Yetenekli Ellerinden Çıkan En İyi Çizgi Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Karikatürler 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yezidin Kızı ve Ay Peşinde kitaplarının da yazarı Refik Halid Karay tarafından kaleme alınan Aydede - 1948 kitabı Eğlence, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751033062 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aydede - 1948 isimli kitap 376 sayfadan oluşuyor. Aydede - 1948 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!