up
ara
ÜYELER
DİĞER

Eleştiri Kitapları

Yeni Çıkan Eleştiri Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Eleştiri kitapları

En İyi Eleştiri Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Eleştiri kitapları
8.3
utopia kitabının da yazarı Thomas More tarafından kaleme alınan Utopia kitabı Felsefe, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2005 yılında 9789754587395 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Utopia isimli kitap 241 sayfadan oluşuyor. Kitap İlham veren kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Utopia kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Dümezil'in Sosyoloji Dersi Notları kitabının da yazarı Gündüz Vassaf tarafından kaleme alınan Cehenneme Övgü (Gündelik Hayatta Totalitarizm) kitabı Sosyoloji, Eleştiri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2008 yılında 9789754707069 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cehenneme Övgü (Gündelik Hayatta Totalitarizm) isimli kitap 277 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Cehenneme Övgü (Gündelik Hayatta Totalitarizm) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Filoransa'da Komplolar ve Karşı Komplolar Tarihi kitabının da yazarı Niccolo Machiavelli tarafından kaleme alınan Prens kitabı Siyaset, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789750709074 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Prens isimli kitap 137 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Kemal Atakay çevirmiştir. Kitap Türk ve Dünya Edebiyatından Okunması Gereken Seçkin Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Prens kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Ruh Üzerine kitabının da yazarı Aristoteles tarafından kaleme alınan Poetika kitabı Felsefe, Felsefe türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 2010 yılında 9789751403957 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Poetika isimli kitap 104 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İsmail Tunalı çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Poetika kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Zülfü Livaneli'nin Orta Zekalılar Cenneti adlı kitabı, Türkiye'de ve dünyada değişmekte olan düzen üzerine yazılmış çarpıcı denemelerden oluşmaktadır.
7.6
Tanrıkadın kitabının da yazarı Feyza Hepçilingirler tarafından kaleme alınan Türkçe Off kitabı Türkçe, Eleştiri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752892729 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türkçe Off isimli kitap 410 sayfadan oluşuyor. Türkçe Off kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Üç Büyük Usta kitabı Biyografi, Eleştiri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2003 yılında 9789754586152 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Üç Büyük Usta isimli kitap 217 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nafer Ermiş çevirmiştir. Üç Büyük Usta kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Edebiyatımızın İçinden kitabının da yazarı Mehmet Kaplan tarafından kaleme alınan Kültür ve Dil kitabı Edebiyat, Eleştiri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dergah Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789757462668 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kültür ve Dil isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kültür ve Dil kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Mum Hala 1 Aziz Nesin'in Yeni Kitabı Ölümle Biten Eser kitabının da yazarı Aziz Nesin tarafından kaleme alınan Nah Kalkınırız kitabı Öykü (Yerli), Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nesin Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789759038106 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Nah Kalkınırız isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Nah Kalkınırız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Mum Hala 1 Aziz Nesin'in Yeni Kitabı Ölümle Biten Eser kitabının da yazarı Aziz Nesin tarafından kaleme alınan Deliler Boşandı kitabı Hikaye, Hiciv türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nesin Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789759038021 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Deliler Boşandı isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Deliler Boşandı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Eleştiri Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Eleştiri kitapları

Diğer Eleştiri Kitapları

8.3
Zülfü Livaneli'nin Orta Zekalılar Cenneti adlı kitabı, Türkiye'de ve dünyada değişmekte olan düzen üzerine yazılmış çarpıcı denemelerden oluşmaktadır.
0.0
Yüzleşmenin Kişisel Tarihi ve Kirletilmiş Ölümler Kitabı ve Büyük Tefsir kitaplarının da yazarı Selçuk Küpçük tarafından kaleme alınan Modern Türk Şiirinde Bellek Arayışı kitabı Edebiyat, Eleştiri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Granada Kitap yayınevinden 2013 yılında 9786054643646 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Modern Türk Şiirinde Bellek Arayışı isimli kitap 126 sayfadan oluşuyor. Modern Türk Şiirinde Bellek Arayışı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yönelişler ve Kuşku Çağı kitaplarının da yazarı Nathalie Sarraute tarafından kaleme alınan Kuşku Çağı kitabı Deneme (Çeviri), Eleştiri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Adam Yayınları yayınevinden 1970 yılında 2880000103998 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kuşku Çağı isimli kitap 93 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Bedia Kösemihal çevirmiştir. Kuşku Çağı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yehova Şahitleri Dinler Tarihi Bakımından Eleştirel Bir İnceleme ve Türkiye'de Adak ve Adak Yerleri kitaplarının da yazarı Hikmet Tanyu tarafından kaleme alınan Tevfik Fikret ve Din kitabı Din, Araştırma - İnceleme türünde okuyucusu ile buluşuyor. İrfan Yayıncılık yayınevinden 1972 yılında 1673442 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tevfik Fikret ve Din isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Tevfik Fikret ve Din kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yaşar Kemal'in Romancılığı kitabının da yazarı Yaşar Kemal'in Romancılığı ve Fethi Naci Denemeleri 1 kitaplarının da yazarı Fethi Naci tarafından kaleme alınan Reşat Nuri'nin Romancılığı kitabı Eleştiri, Kuram türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9786053601890 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Reşat Nuri'nin Romancılığı isimli kitap 268 sayfadan oluşuyor. Reşat Nuri'nin Romancılığı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yaşar Kemal'in Romancılığı kitabının da yazarı Yaşar Kemal'in Romancılığı ve Fethi Naci Denemeleri 1 kitaplarının da yazarı Fethi Naci tarafından kaleme alınan Reşat Nuri'nin Romancılığı kitabı Eleştiri, Kuram türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9786053601890 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Reşat Nuri'nin Romancılığı isimli kitap 268 sayfadan oluşuyor. Reşat Nuri'nin Romancılığı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Yaralısın Türkiye Toplum ve Siyaset Üstüne Aykırı Sorular ve Cumhuriyet'in İlk/Son Yüzyılı kitaplarının da yazarı Enver Aysever tarafından kaleme alınan Aykırı Sorular kitabı Deneme (Yerli) , Eleştiri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786050934359 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aykırı Sorular isimli kitap 246 sayfadan oluşuyor. Aykırı Sorular kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yansımanın Gerçeği ve Lodos kitaplarının da yazarı Veysel Çolak tarafından kaleme alınan Şiir Nedir ve Nasıl Yazılır? kitabı Şiir, Sanat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Papirüs Yayın yayınevinden 2015 yılında 9789758747313 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şiir Nedir ve Nasıl Yazılır? isimli kitap 183 sayfadan oluşuyor. Şiir Nedir ve Nasıl Yazılır? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yahya Kemal Beyatlı Yaşamı ve Yapıtlarını Okuma Kılavuzu ve Ant kitaplarının da yazarı Kemal Bek tarafından kaleme alınan Anlatıdan Eleştiriye kitabı Eleştiri, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Donkişot Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9756511338 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Anlatıdan Eleştiriye isimli kitap 300 sayfadan oluşuyor. Anlatıdan Eleştiriye kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
Yahudilik-Masonluk Dönmelik kitabının da yazarı Necip Fazıl Kısakürek tarafından kaleme alınan Edebiyat Mahkemeleri kitabı Edebiyat, Araştırma - İnceleme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyük Doğu Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789758180356 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Edebiyat Mahkemeleri isimli kitap 250 sayfadan oluşuyor. Edebiyat Mahkemeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Virginia Woolf'tan Yazarlık Dersleri kitabının da yazarı Danell Jones tarafından kaleme alınan Virginia Woolf'tan Yazarlık Dersleri kitabı Eleştiri, Kuram türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789752637214 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Virginia Woolf'tan Yazarlık Dersleri isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ebru A. Kesen, Merve Ön çevirmiştir. Virginia Woolf'tan Yazarlık Dersleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.0
Vaat Edilmiş Topraklar İçin Harb-ı Kıyamet ve Ekonomik Teori ve Analizin Tarihi kitaplarının da yazarı Ahmet Ertuğrul tarafından kaleme alınan Harry Potter Çılgınlığı kitabı Eleştiri, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaynak Yayıncılık yayınevinden 2012 yılında 9789757388814 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Harry Potter Çılgınlığı isimli kitap 108 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Harry Potter Çılgınlığı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!