up
ara

Erotik Kitapları

Yeni Çıkan Erotik Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Erotik kitapları

En İyi Erotik Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Erotik kitapları
7.4
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Grinin Elli Tonu kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. 2133 yayınevinden 0 yılında 9786055289836 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Grinin Elli Tonu isimli kitap 576 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Grinin Elli Tonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Karanlığın Elli Tonu kitabı Aşk, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053430018 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karanlığın Elli Tonu isimli kitap 640 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Karanlığın Elli Tonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu kitabı Roman, Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053430179 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Özgürlüğün Elli Tonu isimli kitap 704 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Özgürlüğün Elli Tonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Sahilde Kafka kitabının da yazarı Haruki Murakami tarafından kaleme alınan İmkansızın Şarkısı kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9789759917012 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İmkansızın Şarkısı isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihal Önol çevirmiştir. Kitap Beyaz Perdeye Aktarılan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İmkansızın Şarkısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Yabancı Veyl kitabının da yazarı Öznur Yıldırım tarafından kaleme alınan Yabancı Şahmeran kitabı Roman (Yerli), Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2016 yılında 9786053438748 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yabancı Şahmeran isimli kitap 600 sayfadan oluşuyor. Kitap En Değerli Kitaplarım listesinde de yeralmaktadır. Yabancı Şahmeran kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Kadınlar kitabı Roman, Kadın türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789758441792 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kadınlar isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kadınlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Grey kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786050929492 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Grey isimli kitap 600 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İstem Erdener çevirmiştir. Kitap D&R Çok Satan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Grey kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Sığ Sularda Kaybolan kitabının da yazarı Samantha Young tarafından kaleme alınan Dublin Caddesi kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dex Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9786050916638 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dublin Caddesi isimli kitap 364 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Deniz Ece çevirmiştir. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dublin Caddesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Sende Kendimi Buldum (Crossfire, #2) kitabının da yazarı Sylvia Day tarafından kaleme alınan Sana Soyundum (Crossfire, #1) kitabı Roman, Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050913132 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sana Soyundum (Crossfire, #1) isimli kitap 380 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ayşe Kaya çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Sana Soyundum (Crossfire, #1) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Günaha Davet (Historical #1) kitabının da yazarı Sylvia Day tarafından kaleme alınan Sende Kendimi Buldum (Crossfire, #2) kitabı Roman (Çeviri), Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786050913835 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sende Kendimi Buldum (Crossfire, #2) isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ayşe Kaya çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Sende Kendimi Buldum (Crossfire, #2) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Erotik Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Erotik kitapları

Diğer Erotik Kitapları

7.1
Yükseklerde kitabının da yazarı R. K. Lilley tarafından kaleme alınan Uçuşta kitabı Roman (Çeviri), Yetişkin türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aspendos Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında 9786055175597 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uçuşta isimli kitap 328 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Melek Elif Eren çevirmiştir. Uçuşta kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Yabancı Veyl kitabının da yazarı Öznur Yıldırım tarafından kaleme alınan Yabancı Şahmeran kitabı Roman (Yerli), Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2016 yılında 9786053438748 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yabancı Şahmeran isimli kitap 600 sayfadan oluşuyor. Kitap En Değerli Kitaplarım listesinde de yeralmaktadır. Yabancı Şahmeran kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.3
Uçuşta ve Yükseklerde kitaplarının da yazarı R. K. Lilley tarafından kaleme alınan Bay Harika kitabı Roman (Çeviri), Yetişkin türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aspendos Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786055175801 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bay Harika isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Kemal Suha Onder çevirmiştir. Bay Harika kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Uçuşta kitabının da yazarı R. K. Lilley tarafından kaleme alınan Yükseklerde kitabı Roman (Çeviri), Yetişkin türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aspendos Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında 9786055175641 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yükseklerde isimli kitap 344 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Melek Elif Eren çevirmiştir. Yükseklerde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.5
Uçuşta kitabının da yazarı R. K. Lilley tarafından kaleme alınan Yerde kitabı Roman (Çeviri), Yetişkin türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aspendos Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786055175719 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yerde isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Melek Elif Eren çevirmiştir. Yerde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Uçmaya Var mısın? kitabının da yazarı Indigo Bloome tarafından kaleme alınan Hissetmeye Var Mısın? kitabı Roman, Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2012 yılında 9789752116597 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hissetmeye Var Mısın? isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Burcu Bingül çevirmiştir. Hissetmeye Var Mısın? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Tutkulu Notalar kitabının da yazarı Olivia Cunning tarafından kaleme alınan Sert Rock kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786055358426 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sert Rock isimli kitap 427 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tuba Özkat çevirmiştir. Kitap En Seksi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sert Rock kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Tutkulu Notalar kitabının da yazarı Olivia Cunning tarafından kaleme alınan Çifte Vuruş kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055358808 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çifte Vuruş isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Doğa Kocagöz çevirmiştir. Çifte Vuruş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Tutkulu Notalar kitabının da yazarı Olivia Cunning tarafından kaleme alınan Ateşli Bilet kitabı Roman (Çeviri), Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786055358525 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ateşli Bilet isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tuba Özkat çevirmiştir. Kitap En Seksi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ateşli Bilet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Tutkulu Notalar kitabının da yazarı Olivia Cunning tarafından kaleme alınan Ahlaksız Ritim kitabı Erotik, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786055358662 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ahlaksız Ritim isimli kitap 456 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tuba Özkat çevirmiştir. Ahlaksız Ritim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Taocu Sevişme ve Seks - Eski Çinlilerin Cinsel Esrime Yöntemi kitabının da yazarı Jolan Chang tarafından kaleme alınan Taocu Sevişme ve Seks kitabı Sosyoloji, Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yol Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9789757569091 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Taocu Sevişme ve Seks isimli kitap 258 sayfadan oluşuyor. Taocu Sevişme ve Seks kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Soğuk Yazgı kitabının da yazarı Kadir Aydemir tarafından kaleme alınan Aşksız Gölgeler kitabı Öykü (Yerli), Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yitik Ülke Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789944362382 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşksız Gölgeler isimli kitap 98 sayfadan oluşuyor. Aşksız Gölgeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!