up
ara

Felsefe Kitapları

Yeni Çıkan Felsefe Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Felsefe kitapları

En İyi Felsefe Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Felsefe kitapları
8.5
Franz Kafka'nın 1915'te yayımlanan kitabı Dönüşüm, bir sabah uyandığında kendisini böceğe dönüşmüş olarak bulan Gregor Samsa'nın trajik hikayesini anlatan kısa ama anlam yüklü öykü kitabıdır.
9.2
Gezegenler arası seyahate çıkan Küçük Prens , dünyadan geçerken dünyayı ve insanları bir çocuğun hayal dünyasının enginliğiyle anlatır.
9.0
Nietzsche Ağladığında, geçmişte yaşamış ünlü kişilerin de yer aldığı ve bu ünlü kişilerin bilimsel ve felsefi düşüncelerini Nietzsche'nin hayat görüşleriyle kurgulayan felsefik bir romandır.
8.5
Deneme türünün yaratıcısı Montaigne'in süreç içerisinde öğrendikleri, okudukları üzerine çeşitli konularda kısa fikirlerini açıkladığı, her cümlenin altını çizerek okuyacağınız klasik kitaplardan birisidir.
8.1
Neden tutuklandığını bilemeyen Josef K suçunu öğrenebilmek için girmediği yol, yapmadığı iş kalmamıştır. Fakat suçunu da bir türlü öğrenemez. Fakat kendini de savunamaz, ortada bir mahkeme yoktur. Bütün bunlara rağmen cezası bellidir, ölüm.
8.4
İnsanların kendilerini bulabilmeleri için, aslında kim olduklarını, yaşamlarını, varoluşlarını sorgulamalıdırlar ve dünyayı olduğu gibi kabul etmemelidirler.
8.2
Putların Batışı kitabının da yazarı Friedrich Wilhelm Nietzsche tarafından kaleme alınan Böyle Buyurdu Zerdüşt kitabı Felsefe, Ahlak türünde okuyucusu ile buluşuyor. 2387 yayınevinden 1970 yılında 9786055646837 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Böyle Buyurdu Zerdüşt isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitap Fikirlerinizi değiştirten en iddialı kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Böyle Buyurdu Zerdüşt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Doğu felsefesi ile batının popülerleştirdiği bireselcilik ve bireysel özgürlükleri harmanlayarak Budha ve Hint felsefesinin üzerine çıkmaya çalışmış, öğretilerini geliştirmi amaçlamış, ruhsal doyum arayanlara ilaç gibi gelecek bir kitap.
8.7
Menon kitabının da yazarı Platon tarafından kaleme alınan Sokrates'in Savunması kitabı Antik Yunan, Doğa türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arya Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789758491414 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sokrates'in Savunması isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Sokrates'in Savunması kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.8
The Power kitabının da yazarı Rhonda Byrne tarafından kaleme alınan The Secret - Sır kitabı Sosyoloji, Felsefe türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9786054482658 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Secret - Sır isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Seçil Ersek çevirmiştir. Kitap Beğenmediğim, sevemediğim kötü kitaplar listesinde de yeralmaktadır. The Secret - Sır kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Felsefe Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Felsefe kitapları

Diğer Felsefe Kitapları

10.0
Zincire Vurulmuş Prometheus ve Eski Yunan Tragedyaları 9 kitaplarının da yazarı Aiskhylos tarafından kaleme alınan Zincire Vurulmuş Prometheus (Ciltli) kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053607922 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zincire Vurulmuş Prometheus (Ciltli) isimli kitap 78 sayfadan oluşuyor. Kitap Hasan Ali Yücel Klasikleri Listesi listesinde de yeralmaktadır. Zincire Vurulmuş Prometheus (Ciltli) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Zincire Vurulmuş Prometheus (Ciltli) kitabının da yazarı Aiskhylos tarafından kaleme alınan Zincire Vurulmuş Prometheus kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789754582062 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zincire Vurulmuş Prometheus isimli kitap 78 sayfadan oluşuyor. Kitap Hasan Ali Yücel Klasikleri Listesi listesinde de yeralmaktadır. Zincire Vurulmuş Prometheus kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Zihni Allak Bullak Eden 33 Felsefi Bilmece ve Yarasa Gibi Düşünmek kitaplarının da yazarı Peter Cave tarafından kaleme alınan İnsan Yemenin Nesi Yanlış? kitabı Felsefe, Mantık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Kitap yayınevinden 2009 yılında 9786055691578 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnsan Yemenin Nesi Yanlış? isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Algan Sezgintüredi çevirmiştir. İnsan Yemenin Nesi Yanlış? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zihinsel Konsantrasyon kitabının da yazarı Ernest Wood tarafından kaleme alınan Yoga ve Meditasyona Başlangıç kitabı Felsefe, Doğu Felsefesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitra Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789944085731 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yoga ve Meditasyona Başlangıç isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Murat Sağlam çevirmiştir. Yoga ve Meditasyona Başlangıç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Zihin, Ahlak ve Beden Eğitimi kitabının da yazarı Herbert Spencer tarafından kaleme alınan Devlete Karşı İnsan kitabı Felsefe, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. Litera yayınevinden 2016 yılında 9786059925488 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Devlete Karşı İnsan isimli kitap 279 sayfadan oluşuyor. Devlete Karşı İnsan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Zihin ve Evren kitabının da yazarı Thomas Nagel tarafından kaleme alınan Her Şey Ne Anlama Geliyor Felsefeye Küçük Bir Giriş kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Paradigma Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789759218232 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Her Şey Ne Anlama Geliyor Felsefeye Küçük Bir Giriş isimli kitap 71 sayfadan oluşuyor. Her Şey Ne Anlama Geliyor Felsefeye Küçük Bir Giriş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zhuan Falun kitabının da yazarı Li Hongzhi tarafından kaleme alınan Zhuan Falun kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Güncel Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789944840538 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zhuan Falun isimli kitap 356 sayfadan oluşuyor. Zhuan Falun kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zhuan Falun kitabının da yazarı Li Hongzhi tarafından kaleme alınan Zhuan Falun kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053230984 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zhuan Falun isimli kitap 356 sayfadan oluşuyor. Zhuan Falun kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zevkin Felsefesi ve Toplumsal Tarih kitabının da yazarı Davut Akgül tarafından kaleme alınan Felsefenin Doğuşu ve Yayılışı kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Belge Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753440899 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Felsefenin Doğuşu ve Yayılışı isimli kitap 198 sayfadan oluşuyor. Felsefenin Doğuşu ve Yayılışı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Zerdüşt kitabının da yazarı İbrahim Ülger tarafından kaleme alınan Şeyh Sadi - i Şirazi Işığın Kaynağı Doğu - 3 kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Berfin Yayınları yayınevinden 0 yılında 9779756680446 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şeyh Sadi - i Şirazi Işığın Kaynağı Doğu - 3 isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Şeyh Sadi - i Şirazi Işığın Kaynağı Doğu - 3 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zen Budizm D.T. Suzuki'den Seçme Yazılar kitabının da yazarı Daisetz Teitaro Suzuki tarafından kaleme alınan Çin Felsefesi Tarihi kitabı Çin Tarihi, Felsefe türünde okuyucusu ile buluşuyor. Say Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786050201819 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çin Felsefesi Tarihi isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ahmet Aydoğan çevirmiştir. Çin Felsefesi Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Zeminsiz Üçleme kitabının da yazarı Zeminsiz Üçleme ve Kavramsız Negativite-Adorno+Hayat+Deleuze kitaplarının da yazarı Zafer Aracagök tarafından kaleme alınan Atopolojik Sapmalar - Deleuze ve Guattari kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kült Neşriyat yayınevinden 2015 yılında 9786059894050 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Atopolojik Sapmalar - Deleuze ve Guattari isimli kitap 76 sayfadan oluşuyor. Atopolojik Sapmalar - Deleuze ve Guattari kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!