up
ara
ÜYELER
DİĞER

Feminizm Kitapları

Yeni Çıkan Feminizm Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Feminizm kitapları

En İyi Feminizm Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Feminizm kitapları
8.4
Jacob's Room kitabının da yazarı Virginia Woolf tarafından kaleme alınan Kendine Ait Bir Oda kitabı Deneme, Dünya Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789750500848 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kendine Ait Bir Oda isimli kitap 127 sayfadan oluşuyor. Kitap Kadınların Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kendine Ait Bir Oda kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Değişen Birşey Yok kitabının da yazarı Duygu Asena tarafından kaleme alınan Kadının Adı Yok kitabı Feminizm, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9789759916169 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kadının Adı Yok isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Kitap Kadınların Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kadının Adı Yok kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
İsim, Şehir, Bitki kitabının da yazarı Yılmaz Özdil tarafından kaleme alınan Kadın kitabı Kadın, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi yayınevinden 2015 yılında 9786059799430 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kadın isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Kitap Idefix Çok Satan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kadın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Antilop ve Flurya kitabının da yazarı Margaret Atwood tarafından kaleme alınan Damızlık Kızın Öyküsü kitabı Feminizm, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1992 yılında 9786050940596 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Damızlık Kızın Öyküsü isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özcan Kabakçıoğlu, Sevinç Kabakçıoğlu çevirmiştir. Kitap Birbirinden İlginç Distopik Toplumları Anlatan En İyi Distopya Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Damızlık Kızın Öyküsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Clarissa P. Estes tarafından kaleme alınan Kurtlarla Koşan Kadınlar kitabı Din, Kadın türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 2003 yılında 9789755393636 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kurtlarla Koşan Kadınlar isimli kitap 560 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hakan Atalay çevirmiştir. Kitap Kadınların Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kurtlarla Koşan Kadınlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Değişen Birşey Yok kitabının da yazarı Duygu Asena tarafından kaleme alınan Aslında Özgürsün kitabı Feminizm, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9789759917753 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aslında Özgürsün isimli kitap 274 sayfadan oluşuyor. Kitap Kadınların Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aslında Özgürsün kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Nadia'ya Sözüm Var kitabının da yazarı Zana Muhsen tarafından kaleme alınan Annemi Bir Daha Görebilsem!.. kitabı Edebiyat, Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754341577 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Annemi Bir Daha Görebilsem!.. isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Filiz Nayır Deniztekin çevirmiştir. Kitap Okunası ve Tavsiye Edilesi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Annemi Bir Daha Görebilsem!.. kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Değişen Birşey Yok kitabının da yazarı Duygu Asena tarafından kaleme alınan Kahramanlar Hep Erkek kitabı Öykü (Yerli), Feminizm türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9789759917807 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kahramanlar Hep Erkek isimli kitap 165 sayfadan oluşuyor. Kahramanlar Hep Erkek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Hayatımı Yaşarken Cilt: 2 kitabının da yazarı Emma Goldman tarafından kaleme alınan Dans Edemeyeceksem Bu Benim Devrimim Değildir kitabı Siyaset, Anarşizm türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agora Kitaplığı yayınevinden 0 yılında 9789944916349 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dans Edemeyeceksem Bu Benim Devrimim Değildir isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitap Kadın Filozofların Yazdığı En İyi Felsefe Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Dans Edemeyeceksem Bu Benim Devrimim Değildir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Valerie Solanas tarafından kaleme alınan Erkek Doğrama Cemiyeti Manifestosu kitabı Sosyoloji, Kadın türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 2001 yılında 9789755701684 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Erkek Doğrama Cemiyeti Manifestosu isimli kitap 92 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ayşe Düzkan çevirmiştir. Erkek Doğrama Cemiyeti Manifestosu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Feminizm Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Feminizm kitapları

Diğer Feminizm Kitapları

10.0
Yolgeçen Hanı ve Yeşil Kız kitaplarının da yazarı Pınar Selek tarafından kaleme alınan Maskeler Süvariler Gacılar kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayizi Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786056189548 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Maskeler Süvariler Gacılar isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Maskeler Süvariler Gacılar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeni Kent Dedikoduları / Gelaciyen Bajare Nu ve Kısa Ömürlü Açelyalar kitaplarının da yazarı Müge İplikçi tarafından kaleme alınan Cımbızın Çektikleri kitabı Deneme, Makale türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2006 yılında 9789752893993 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cımbızın Çektikleri isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Cımbızın Çektikleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yazarlar ve Aşkları ve Güneşe Yolculuk kitaplarının da yazarı Ayşe Sevim tarafından kaleme alınan Feminizm kitabı Kadın, Feminizm türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnsan Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9799755744284 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Feminizm isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Feminizm kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yakındaki Uzak ve Kaybolma Kılavuzu kitaplarının da yazarı Rebecca Solnit tarafından kaleme alınan Rebecca Solnit Seti - 3 Kitap Takım kitabı Deneme (Çeviri), Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Encore yayınevinden 2015 yılında 2789786010776 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Rebecca Solnit Seti - 3 Kitap Takım isimli kitap 600 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Mehmet Öznur, Gökçe Gündüç, Asude Küçük, Müge Karahan çevirmiştir. Rebecca Solnit Seti - 3 Kitap Takım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Yakındaki Uzak kitabının da yazarı Rebecca Solnit tarafından kaleme alınan Bana Bilgiçlik Taslayan Adamlar kitabı Feminizm, Kadın türünde okuyucusu ile buluşuyor. Encore yayınevinden 2015 yılında 9786059949200 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bana Bilgiçlik Taslayan Adamlar isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Asude Küçük çevirmiştir. Bana Bilgiçlik Taslayan Adamlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yakın Yüreğimi Sevmesin Bir Daha ve Kültür Fragmanları kitaplarının da yazarı Deniz Kandiyoti tarafından kaleme alınan Cariyeler, Bacılar, Yurttaşlar Kimlikler ve Toplumsal Dönüşümler kitabı İnsan ve Toplum, Feminizm türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789753421508 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cariyeler, Bacılar, Yurttaşlar Kimlikler ve Toplumsal Dönüşümler isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Kitap Kadın Araştırmaları listesinde de yeralmaktadır. Cariyeler, Bacılar, Yurttaşlar Kimlikler ve Toplumsal Dönüşümler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Vajina Monologları Sıkı Vücutlar kitabının da yazarı Eve Ensler tarafından kaleme alınan Vajina Monologları kitabı Kadın, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Miron Yayınevi yayınevinden 2002 yılında 9789759791704 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vajina Monologları isimli kitap 143 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özden Öke çevirmiştir. Vajina Monologları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Türkiye'de ve Dünyada Casuslar ve Türkiye ve Ortodokslar kitaplarının da yazarı Aytunç Altındal tarafından kaleme alınan Türkiye'de Kadın kitabı Politika, Feminizm türünde okuyucusu ile buluşuyor. Anahtar Kitaplar Yayınevi yayınevinden 1991 yılında 9789757787006 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türkiye'de Kadın isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Türkiye'de Kadın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Sokak Kadınları ve Uçmak Özyaşamöyküsü kitaplarının da yazarı Kate Millett tarafından kaleme alınan Cinsel Politika kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Payel Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789753881661 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cinsel Politika isimli kitap 519 sayfadan oluşuyor. Cinsel Politika kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Siyasetin Savurduğu Kadınlar ve Atatürk Dönemi Ankara kitaplarının da yazarı Günseli Özkaya tarafından kaleme alınan Tutsaklıktan Özgürlüğe Kadınların Savaşı kitabı Kadın, Feminizm türünde okuyucusu ile buluşuyor. Garanti matbaası yayınevinden 1970 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tutsaklıktan Özgürlüğe Kadınların Savaşı isimli kitap 528 sayfadan oluşuyor. Tutsaklıktan Özgürlüğe Kadınların Savaşı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Sinemanın Dişil Yüzü kitabının da yazarı Semire Ruken Öztürk tarafından kaleme alınan Sinemada Kadın Olmak kitabı Sanat, Referans ve Kaynak türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yeni Alan Yayıncılık yayınevinden 2012 yılında 9789757414766 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sinemada Kadın Olmak isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Sinemada Kadın Olmak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Sinemada Kadın Olmak kitabının da yazarı Semire Ruken Öztürk tarafından kaleme alınan Sinemanın Dişil Yüzü kitabı Kadın, Feminizm türünde okuyucusu ile buluşuyor. Om Yayınevi yayınevinden 1999 yılında 9799756530596 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sinemanın Dişil Yüzü isimli kitap 455 sayfadan oluşuyor. Sinemanın Dişil Yüzü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!