up
ara

Çok Satan Gazetecilik Kitapları

Kitapların raflara eklenme sayıları baz alınarak en çok satan Gazetecilik kitapları listesi oluşturulmuştur.
7.7
Babasını kaybetmiş olan bir gencin ailesini geçindirebilmek için çektiği zorluklar ve başına gelen ilginç olaylar anlatılmaktadır.
9.1
Çeşitli gazetelerdeki köşe yazılarından derleyerek oluşturduğu bir kitap.
7.8
İmamlar ve Haramiler Medyası kitabının da yazarı Sebahattin Önkibar tarafından kaleme alınan Takkeli Firavunlar kitabı Politika, Gazetecilik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9786054764976 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Takkeli Firavunlar isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Takkeli Firavunlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Haramzadenin Dönüşü kitabının da yazarı Uğur Dündar tarafından kaleme alınan İyi Uykular Sayın Seyirciler kitabı Siyaset, Politika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789752204232 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İyi Uykular Sayın Seyirciler isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. İyi Uykular Sayın Seyirciler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Bay Pipo kitabının da yazarı Bay Pipo ve Reis - Gladio'nun Türk Tetikçisi kitaplarının da yazarı Doğan Yurdakul tarafından kaleme alınan Abi (İmzalı) kitabı Siyaset, Politika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 2012 yılında 9786055340315 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Abi (İmzalı) isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. Abi (İmzalı) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Avukatımı İstiyorum kitabının da yazarı Bekir Coşkun tarafından kaleme alınan Titanic Kemancıları kitabı Gazetecilik, Makale türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9789752205864 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Titanic Kemancıları isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Titanic Kemancıları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Celalettin Çetin tarafından kaleme alınan İşte babıali kitabı İletişim, Medya, Gazetecilik türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2014 yılında 9754062889 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İşte babıali isimli kitap 282 sayfadan oluşuyor. İşte babıali kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Silah Kaçakçılığı ve Terör kitabının da yazarı Uğur Mumcu tarafından kaleme alınan Uyan Gazi Kemal! kitabı Gazetecilik, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. UM:AG Araştımacı Gazetecilik Vakfı yayınevinden 2014 yılında 9789758084753 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uyan Gazi Kemal! isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Uyan Gazi Kemal! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.7
Kara Yara-Birina Reş ve Vakayiname kitaplarının da yazarı Musa Anter tarafından kaleme alınan Kımıl kitabı Politika, Gazetecilik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Avesta Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789757112723 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kımıl isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Kitap Seçkin Kürt edebiyatı listesinde de yeralmaktadır. Kımıl kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Şinasi Nahit Berker tarafından kaleme alınan Gazeteci Olunmaz Gazeteci Doğulur kitabı Gazetecilik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yayınları yayınevinden 1985 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gazeteci Olunmaz Gazeteci Doğulur isimli kitap 150 sayfadan oluşuyor. Kitap Medya ve İletişim ile İlgili Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gazeteci Olunmaz Gazeteci Doğulur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3.0
Fikriye kitabının da yazarı Şemsi Belli tarafından kaleme alınan Ağabeyim Mustafa Kemal kitabı Politika, Gazetecilik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Selis Kitaplar yayınevinden 2004 yılında 9799758724542 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ağabeyim Mustafa Kemal isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Ağabeyim Mustafa Kemal kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Mühendislik Ölçmeleri - 1 Cilt 1: Metinler kitabının da yazarı Orhan Baykal tarafından kaleme alınan Yalandan Kim Ölmüş kitabı Siyaset, Politika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 2012 yılında 9789752204591 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yalandan Kim Ölmüş isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Yalandan Kim Ölmüş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Biz Devrimi Çok Seviyoruz kitabının da yazarı Toktamış Ateş tarafından kaleme alınan Ne Oldu Bize? kitabı Deneme, Makale türünde okuyucusu ile buluşuyor. Çınar Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753480611 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ne Oldu Bize? isimli kitap 211 sayfadan oluşuyor. Ne Oldu Bize? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Gümüşana kitabının da yazarı Gümüşana ve Dil Kiri El Kiri kitaplarının da yazarı Sevgi Özel tarafından kaleme alınan Uğur Olsun! Bir Devrimcinin Öyküsü kitabı Gazetecilik, Çocuk Eğitimi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9786054764921 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uğur Olsun! Bir Devrimcinin Öyküsü isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. Uğur Olsun! Bir Devrimcinin Öyküsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
90'lar Kitabı - Çocuk mu, Genç mi? kitabının da yazarı Kolektif tarafından kaleme alınan Uğur Mumcu Kitabı kitabı Suikast, Gazetecilik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tempo Kitapları yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uğur Mumcu Kitabı isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Uğur Mumcu Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.9
Silah Kaçakçılığı ve Terör kitabının da yazarı Silah Kaçakçılığı ve Terör ve Modern Türban kitaplarının da yazarı Uğur Mumcu tarafından kaleme alınan Bir Pulsuz Dilekçe kitabı Tarih, Politika türünde okuyucusu ile buluşuyor. um:ag Yayınları yayınevinden 1997 yılında 9789758084227 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Pulsuz Dilekçe isimli kitap 292 sayfadan oluşuyor. Bir Pulsuz Dilekçe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Bilinmeyen Lozan kitabının da yazarı Bilinmeyen Lozan ve Modernleşme Sürecinde Türban kitaplarının da yazarı Taha Akyol tarafından kaleme alınan Bilim ve Yanılgı kitabı Siyaset, Gazetecilik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2013 yılında 9786051118840 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilim ve Yanılgı isimli kitap 230 sayfadan oluşuyor. Bilim ve Yanılgı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Gazetecilik ve magazinciliğin içiçe geçmiş dünyasının içiçe geçmiş olan dıştan sofistike içten basit olarak görülen yalanları örnekleriyle anlatmış olan kitap tezakir sevenler için ilginç anektodlar barındırıyor.
10.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Erhan Akyıldız tarafından kaleme alınan Bir Gazetecinin Hayatı 28 Yıl Sonra Abdi İpekçi kitabı Politika, Gazetecilik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2006 yılında 9789752935433 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Gazetecinin Hayatı 28 Yıl Sonra Abdi İpekçi isimli kitap 302 sayfadan oluşuyor. Bir Gazetecinin Hayatı 28 Yıl Sonra Abdi İpekçi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Çanakkale Gerçeği ve Çanakkale - Kıyametin Fragmanı kitaplarının da yazarı Ellis Ashmead Bartlett tarafından kaleme alınan Türklerin Rumeli'ye Vedası kitabı Gazetecilik, Osmanlı türünde okuyucusu ile buluşuyor. İz Yayıncılık yayınevinden 2013 yılında 9789753558914 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türklerin Rumeli'ye Vedası isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye H. Büşra Yavuz, Görkem Şengün çevirmiştir. Türklerin Rumeli'ye Vedası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
İyilik Güzellik ve Düğümlere Üfleyen Kadınlar kitaplarının da yazarı Ece Temelkuran tarafından kaleme alınan Oğlum Kızım Devletim kitabı İnsan Hakları, Gazetecilik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 1996 yılında 9789753421560 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Oğlum Kızım Devletim isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ece Temelkuran Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Oğlum Kızım Devletim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İslam İnanç İlmihali kitabının da yazarı Ümit Şimşek tarafından kaleme alınan Sade Hayat kitabı Politika, Gazetecilik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Selis Kitaplar yayınevinden 2002 yılında 9799758724290 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sade Hayat isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Sade Hayat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Pelin Çınar tarafından kaleme alınan Babamı Beklerken kitabı Gazetecilik, Politika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaynak Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789753437790 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Babamı Beklerken isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Babamı Beklerken kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Şengül Özerkan (Altınal) tarafından kaleme alınan Haber Analizi ve Arşiv İncelemeleriyle: Türkiye'de 9 Gazete kitabı Akademik, Gazetecilik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nobel Yayın Dağıtım yayınevinden 1970 yılında 9786053952602 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Haber Analizi ve Arşiv İncelemeleriyle: Türkiye'de 9 Gazete isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Haber Analizi ve Arşiv İncelemeleriyle: Türkiye'de 9 Gazete kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Udo Ulfkotte tarafından kaleme alınan Satılmış Gazeteciler kitabı Politika, Devlet türünde okuyucusu ile buluşuyor. İmge Kitabevi yayınevinden 2015 yılında 9789755338071 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Satılmış Gazeteciler isimli kitap 315 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Hüseyin Salihoğlu çevirmiştir. Satılmış Gazeteciler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 3