up
ara
ÜYELER
DİĞER

Gençlik Kitapları

Yeni Çıkan Gençlik Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Gençlik kitapları

En İyi Gençlik Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Gençlik kitapları
8.5
Geçirdiği bir kazadan sonra kitabın ana karakteri olan Will Traynor’ın hayatı bir anda değişir. Kazadan sonra ailesi, Will’e bakması için ekonomik sıkıntıları olan Lou adında bir bakıcı tutarlar. Kitap, Will’in hayattan vazgeçme isteği ile Lou’nun hayata umutla bağlanmasını ve aralarında oluşan duygusal bağı anlatıyor.
8.3
John Green'in Türkçeye çevrilen ilk romanı olan Aynı Yıldızın Altında adlı kitap, on altı yaşındaki akciğer kanseri hastası Hazel ile destek grubunda tanıştığı tümör hastası Augustus'un aralarında oluşan duygusal bağı konu edinen romantik ve dramatik bir gençlik romanıdır.
7.7
Yeniay kitabının da yazarı Stephenie Meyer tarafından kaleme alınan Alacakaranlık kitabı Aşk, Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2007 yılında 9789944822107 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alacakaranlık isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hüseyin Baran çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Alacakaranlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
İyi ya da kötü öğrenilir mi ya da hepimizin doğasında mı vardır? Çocuklar da bilinçli olarak kötülük yapabilirler mi? Bir adada mahsur kalan çocuklar lider olabilmek ve lider kalabilmek için en fazla ne yapabilirler? Bir cinayetin de yaşandığı bu liderlik yolunda sonunda adadan kurtulan çocuklar gerçekte çocuk mudur artık?
9.4
Yayımlandıktan kısa bir süre sonra çok satan fantastik kitaplar arasına giren ve daha sonra beyazperdeye de aktarılan ünlü fantastik seri Harry Potter'ın ilk kitabıdır. Bu kitapta sıradan bir çocukluk dönemi geçiren Harry, bir baykuş aracılığıyla gelen mektuplarda sıradan biri olmadığını anlar ve hayatının en maceralı yıllarını geçireceği Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na gitmek üzere yola çıkar.
9.3
Felsefe Taşı ile başlayan fantastik seri, Sırlar Odası ile devam ediyor. Harry okula dönmek için hazırlanırken bir anda ev cini Dobby ortaya çıkar ve kendisini tehlikeli bir yıl beklediği konusunda uyarır. Sırlar Odası'nın açılmasıyla ortaya çıkan güç Hogwarts'takileri taşa çevirmeye başlar. Harry, odanın sırrını çözmek için kendisini tehlikeye atacaktır.
9.4
Lord Voldemort'un hizmetkarı olduğu düşünülen Sirius Black, 12 yıl boyunca hapsedildiği Azkaban kalesinden kaçmayı başarır ve herkesi büyük bir endişe içine sürükler. Harry Potter, fantastik serinin üçüncü kitabı olan Azkaban Tutsağı'nda hem büyük tehlikelerle hem de şaşırtıcı gerçeklerle yüzleşecek.
9.5
Harry Potter'ın Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'ndaki dördüncü yılında fantastik maceraları devam ediyor. Bu yıl Üçbüyücü Turnuvası'nın gerçekleşecek olması hem Hogwarts öğrencilerini hem de yarışmaya katılmak için gelen diğer büyücülük okullarının öğrencilerini çok heyecanlandırır. Ancak turnuva sırasında beklenmedik olaylar yaşanacaktır.
9.6
Çok sevilen fantastik kitapların başında gelen serinin yedinci kitabında Harry, Dumbledore'un verdiği görevi tamamlamak için Voldemort'un Hortkuluklarını bulup yok etmek zorundadır. Okuyucuların tüm seri boyunca merak ettiği sırlar serinin bu son kitabında çözülüyor.
9.4
Ünlü fantastik serinin 6. kitabında Harry Potter ve arkadaşlarının Hogwarts'taki altıncı yıllarında başlarından geçenleri okuyoruz. Harry Potter, bu defa Lord Voldemort'un geçmişiyle ve kara büyüye ilk olarak nasıl başladığıyla ilgili bazı bilgiler edinecek. Bir yandan da bir işler çevirdiğini fark ettiği Draco'nun peşine düşecek.

Çok Satan Gençlik Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Gençlik kitapları

Diğer Gençlik Kitapları

9.5
Zümrüdüanka Yoldaşlığı, çok satan fantastik serinin en kalın kitabı olmasına rağmen bir solukta okunabilecek kadar heyecanlı bir olay örgüsüne sahip. Harry, okuldaki dördüncü senesinde, Sihir Bakanlığı'nın okula müdahale etmesi, ağır dersler ve cezalar, okulun güvenliğini tehdit eden karanlık güçler gibi pek çok sorunla mücadele edecek.
0.0
Zamanın Bekçileri Anılan ve Zamanın Bekçileri - Karanlık kitaplarının da yazarı Marianne Curley tarafından kaleme alınan Zamanın Bekçileri Üçlemesi - 3 Kitap Takım kitabı Gençlik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tudem Yayınları yayınevinden 2010 yılında 8699237595162 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zamanın Bekçileri Üçlemesi - 3 Kitap Takım isimli kitap 1368 sayfadan oluşuyor. Zamanın Bekçileri Üçlemesi - 3 Kitap Takım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Zamanın Bekçileri Anılan kitabının da yazarı Marianne Curley tarafından kaleme alınan Zamanın Bekçileri - Karanlık kitabı Roman (Çeviri), Gençlik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tudem Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944691970 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zamanın Bekçileri - Karanlık isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Seçil Sönmez çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Zamanın Bekçileri - Karanlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yükselen Dünya'nın Savaşları 2: İki Savaşçı ve Tiran ve Genç Kız Yükselen Dünya Sennar'ın Görevi İkinci Kitap kitaplarının da yazarı Licia Troisi tarafından kaleme alınan Yükselen Dünya'nın Savaşları 3 - Yeni Bir Krallık kitabı Gençlik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Egmont Yayıncılık yayınevinden 2009 yılında 9786050917727 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yükselen Dünya'nın Savaşları 3 - Yeni Bir Krallık isimli kitap 496 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yükselen Dünya'nın Savaşları 3 - Yeni Bir Krallık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yükselen Dünya'nın Savaşları 2: İki Savaşçı kitabının da yazarı Yükselen Dünya'nın Savaşları 2: İki Savaşçı ve Tiran ve Genç Kız Yükselen Dünya Sennar'ın Görevi İkinci Kitap kitaplarının da yazarı Licia Troisi tarafından kaleme alınan Nashira Krallıkları 1 - Talitha'nın Hayali kitabı Gençlik, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan ve Egmont Yayıncılık yayınevinden 2016 yılında 9786050932003 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Nashira Krallıkları 1 - Talitha'nın Hayali isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye İrem Önderol çevirmiştir. Nashira Krallıkları 1 - Talitha'nın Hayali kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.0
Yılan Kız Kardeşler - Lovecraft Ortaokulundan Hikayeler kitabının da yazarı Charles Gilman tarafından kaleme alınan Lovecraft Ortaokulundan Hikayeler 1 : Profesör Gargoyle kitabı Gençlik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Abm Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9786055171421 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Lovecraft Ortaokulundan Hikayeler 1 : Profesör Gargoyle isimli kitap 180 sayfadan oluşuyor. Lovecraft Ortaokulundan Hikayeler 1 : Profesör Gargoyle kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Yeniay kitabının da yazarı Stephenie Meyer tarafından kaleme alınan Alacakaranlık kitabı Aşk, Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2007 yılında 9789944822107 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alacakaranlık isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hüseyin Baran çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Alacakaranlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3.0
Yengeçten Korkan Köpek ve Bahçeden Kovulan Çiçek kitaplarının da yazarı Hidayet Karakuş tarafından kaleme alınan Mor Odanın Gizi kitabı Gençlik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9789752205147 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mor Odanın Gizi isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Mor Odanın Gizi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yazar Olmak İstiyorum ve Varış Çizgisi kitaplarının da yazarı Paola Zannoner tarafından kaleme alınan Hayat Dersleri kitabı Roman (Çeviri), Gençlik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2015 yılında 9789752119475 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayat Dersleri isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Hayat Dersleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yazar Olmak İstiyorum ve Hayat Dersleri kitaplarının da yazarı Paola Zannoner tarafından kaleme alınan Varış Çizgisi kitabı Roman, Gençlik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2016 yılında 9789752116924 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Varış Çizgisi isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Almıra Aydın çevirmiştir. Varış Çizgisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.0
Yaz Kampında Aşk kitabının da yazarı Yaz Kampında Aşk ve Okul, Aşk ve Hayal Kırıklığı! kitaplarının da yazarı Zimmermann & Zimmermann tarafından kaleme alınan Tatilde Aşk Başkadır kitabı Roman (Çeviri), Gençlik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789753317795 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tatilde Aşk Başkadır isimli kitap 135 sayfadan oluşuyor. Tatilde Aşk Başkadır kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Yaz Arkadaşlarının Aşkı ve Yaz Arkadaşlarının Aşkı kitaplarının da yazarı Jodi Lynn Anderson tarafından kaleme alınan Şeftali Bahçesinin Sırrı kitabı Gençlik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İlyada Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9786054335190 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şeftali Bahçesinin Sırrı isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Şeftali Bahçesinin Sırrı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!