up
ara
ÜYELER
DİĞER

Gerçek Hayat Hikayesi Kitapları

Yeni Çıkan Gerçek Hayat Hikayesi Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Gerçek Hayat Hikayesi kitapları

En İyi Gerçek Hayat Hikayesi Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Gerçek Hayat Hikayesi kitapları
8.0
Kitap Burçak adında lösemi hastası olan 16 yaşında bir kızın günlüklerinden oluşmaktadır. Yaşam enerjisini ve umutlarını hiç kaybetmeyen Burçak'ın hikayesi.
8.4
Irvin D. Yalom'un kendi terapistlerinin gerçek öykülerini yazdığı bu kitap, insana dair bir çok derin duyguyu, günlük hayattaki sorunlarımızı çözümler ve bize yol gösterir.
8.6
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan Piruze ve Oğulları kitabı Gerçek Hayat Hikayesi, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2014 yılında 9786051068435 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Piruze ve Oğulları isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Piruze ve Oğulları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Kırk Kırık Küp / Kırk Hikaye kitabının da yazarı Nermin Bezmen tarafından kaleme alınan Kurt Seyt & Shura kitabı Roman (Yerli), Gerçek Hayat Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. PMR Yayınları yayınevinden 2006 yılında 9759535858 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kurt Seyt & Shura isimli kitap 520 sayfadan oluşuyor. Kitap Asla Unutmak İstemediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kurt Seyt & Shura kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Everest Günlüğü kitabının da yazarı Jon Krakauer tarafından kaleme alınan Yabana Doğru kitabı Doğa, Vahşi Doğa türünde okuyucusu ile buluşuyor. Siren Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9786055903121 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yabana Doğru isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Taylan Taftaf çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yabana Doğru kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.4
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Michelle Knight tarafından kaleme alınan Beni Bulun - Çünkü Bu Sizin de Hikayeniz Olabilir kitabı Roman (Çeviri), Dram türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053484516 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beni Bulun - Çünkü Bu Sizin de Hikayeniz Olabilir isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nur Eren çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Beni Bulun - Çünkü Bu Sizin de Hikayeniz Olabilir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Dünyanın En Akıllı İnsanı'ndan Masallar kitabının da yazarı Erdal Demirkıran tarafından kaleme alınan Bütün Kadınlar Aptal Sen Hariç kitabı Gerçek Hayat Hikayesi, Kadın türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kashna Kitap Ağacı yayınevinden 0 yılında 9789756197578 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bütün Kadınlar Aptal Sen Hariç isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bütün Kadınlar Aptal Sen Hariç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Önemsiz Biri kitabının da yazarı Ercan Akarsu tarafından kaleme alınan Berrin kitabı Roman, Psikolojik Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kanes Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054478231 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Berrin isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Berrin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Kırk Kırık Küp / Kırk Hikaye kitabının da yazarı Nermin Bezmen tarafından kaleme alınan Kurt Seyt & Murka kitabı Roman (Yerli), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. PMR Yayınları yayınevinden 2000 yılında 9789759535810 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kurt Seyt & Murka isimli kitap 576 sayfadan oluşuyor. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Kurt Seyt & Murka kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Türkan kitabının da yazarı Ayşe Kulin tarafından kaleme alınan Hayal kitabı Otobiyografi, Gerçek Hayat Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 2014 yılında 9789751415950 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayal isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Hayal kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Gerçek Hayat Hikayesi Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Gerçek Hayat Hikayesi kitapları

Diğer Gerçek Hayat Hikayesi Kitapları

6.0
Yürekte Gizli Kalmış Bir Aşk kitabının da yazarı Mary Helen Stefaniak tarafından kaleme alınan Türk ve Annem kitabı Roman (Çeviri), Gerçek Hayat Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sonsuz Kitap yayınevinden 2004 yılında 9789758809271 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türk ve Annem isimli kitap 350 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Derya Öztürk çevirmiştir. Türk ve Annem kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Vatansever kitabının da yazarı Cafer Uyar tarafından kaleme alınan Enkaz kitabı Anı, Hatıra, Gerçek Hayat Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaynak Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789753438155 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Enkaz isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Enkaz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Unutma Beni kitabının da yazarı Lisa Genova tarafından kaleme alınan İhmal Edilmiş kitabı Gerçek Hayat Hikayesi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Feniks Kitap yayınevinden 2014 yılında 9786054726370 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İhmal Edilmiş isimli kitap 414 sayfadan oluşuyor. İhmal Edilmiş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Türkan kitabının da yazarı Ayşe Kulin tarafından kaleme alınan Hayal kitabı Otobiyografi, Gerçek Hayat Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 2014 yılında 9789751415950 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayal isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Hayal kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Tomtom Mahallesi Çocukları ve Galata Kulesi'nin Altındaki Gizli Geçitler ve Gizemli Hazine kitaplarının da yazarı Firuzan Gürbüz tarafından kaleme alınan Bir Yeniçeri Ailesinin Gerçek Hikayesi kitabı Anı, Hatıra, Gerçek Hayat Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ellialtıoğulları yayınevinden 2015 yılında 9786054262458 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Yeniçeri Ailesinin Gerçek Hikayesi isimli kitap 666 sayfadan oluşuyor. Bir Yeniçeri Ailesinin Gerçek Hikayesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Suç 2 kitabının da yazarı Ferdinand von Schirach tarafından kaleme alınan Suç - Bir Ceza Avukatından Gerçek Hikayeler kitabı Adli Tıp, Suç türünde okuyucusu ile buluşuyor. NTV yayınevinden 2016 yılında 9786055443221 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Suç - Bir Ceza Avukatından Gerçek Hikayeler isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Kitap Hukukçuların Mutlaka Okuması Gereken En İyi Hukuk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Suç - Bir Ceza Avukatından Gerçek Hikayeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Şeyh Safvet Efendi ve Aşk-ı Düşünce kitaplarının da yazarı Ulaş Salih Özdemir tarafından kaleme alınan Çanakkale Hakikatleri kitabı Tarih, Çanakkale Savaşı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Az Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786059879736 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çanakkale Hakikatleri isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Çanakkale Hakikatleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Seni Bütün Beynimle Seviyorum kitabının da yazarı Uğur Karagöl tarafından kaleme alınan Evimiz Afganistan'da Kaldı Anne kitabı Anı, Hatıra, Günlük türünde okuyucusu ile buluşuyor. Geniş Kitaplık yayınevinden 2014 yılında 9786055236229 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Evimiz Afganistan'da Kaldı Anne isimli kitap 387 sayfadan oluşuyor. Evimiz Afganistan'da Kaldı Anne kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Şans Müziği kitabının da yazarı Paul Auster tarafından kaleme alınan Kırmızı Defter kitabı Öykü (Çeviri), Gerçek Hayat Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789755105468 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kırmızı Defter isimli kitap 103 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İlknur Özdemir çevirmiştir. Kırmızı Defter kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Rahip Mouret'nin Günahı kitabının da yazarı Emile Zola tarafından kaleme alınan Suçluyorum kitabı Roman, Dava, Mahkeme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750708497 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Suçluyorum isimli kitap 48 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tahsin Yücel çevirmiştir. Suçluyorum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Prepositions in English ve Yıl 2050 kitaplarının da yazarı Niyazi Fırat tarafından kaleme alınan Yaşanmış Öyküler kitabı Siyasi Tarih, Gerçek Hayat Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. İkinci Adam Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9786051281124 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaşanmış Öyküler isimli kitap 179 sayfadan oluşuyor. Yaşanmış Öyküler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Pembe Köşk'ten Masallar kitabının da yazarı Gülsün Bilgehan tarafından kaleme alınan Mevhibe - Çankaya'nın Hanımefendisi kitabı Gerçek Hayat Hikayesi, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9789752205383 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mevhibe - Çankaya'nın Hanımefendisi isimli kitap 576 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mevhibe - Çankaya'nın Hanımefendisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!