up
ara
ÜYELER
DİĞER

En İyi Gerçek Hayat Hikayesi Kitapları

En yüksek oy almış kitaplar en iyi Gerçek Hayat Hikayesi kitapları olarak listelenmiştir.
9.4
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Michelle Knight tarafından kaleme alınan Beni Bulun - Çünkü Bu Sizin de Hikayeniz Olabilir kitabı Roman (Çeviri), Dram türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053484516 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beni Bulun - Çünkü Bu Sizin de Hikayeniz Olabilir isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nur Eren çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Beni Bulun - Çünkü Bu Sizin de Hikayeniz Olabilir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Geçmişe Mazi kitabının da yazarı Rıfat Ilgaz tarafından kaleme alınan Sarı Yazma kitabı Roman, Toplumsal Gerçekçilik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053601883 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sarı Yazma isimli kitap 536 sayfadan oluşuyor. Sarı Yazma kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Kırk Kırık Küp / Kırk Hikaye kitabının da yazarı Nermin Bezmen tarafından kaleme alınan Kurt Seyt & Murka kitabı Roman (Yerli), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. PMR Yayınları yayınevinden 2000 yılında 9789759535810 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kurt Seyt & Murka isimli kitap 576 sayfadan oluşuyor. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Kurt Seyt & Murka kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Önemsiz Biri kitabının da yazarı Ercan Akarsu tarafından kaleme alınan Berrin kitabı Roman, Psikolojik Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kanes Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054478231 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Berrin isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Berrin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Everest Günlüğü kitabının da yazarı Jon Krakauer tarafından kaleme alınan Yabana Doğru kitabı Doğa, Vahşi Doğa türünde okuyucusu ile buluşuyor. Siren Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9786055903121 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yabana Doğru isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Taylan Taftaf çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yabana Doğru kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Rahip Mouret'nin Günahı kitabının da yazarı Emile Zola tarafından kaleme alınan Suçluyorum kitabı Roman, Dava, Mahkeme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750708497 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Suçluyorum isimli kitap 48 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tahsin Yücel çevirmiştir. Suçluyorum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Hasan Söylemez tarafından kaleme alınan Hayata Yolculuk kitabı Anı, Hatıra, Gerçek Hayat Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hayykitap yayınevinden 2015 yılında 9786059841047 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayata Yolculuk isimli kitap 293 sayfadan oluşuyor. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Hayata Yolculuk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan Piruze ve Oğulları kitabı Gerçek Hayat Hikayesi, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2014 yılında 9786051068435 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Piruze ve Oğulları isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Piruze ve Oğulları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Kırk Kırık Küp / Kırk Hikaye kitabının da yazarı Nermin Bezmen tarafından kaleme alınan Kurt Seyt & Shura kitabı Roman (Yerli), Gerçek Hayat Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. PMR Yayınları yayınevinden 2006 yılında 9759535858 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kurt Seyt & Shura isimli kitap 520 sayfadan oluşuyor. Kitap Asla Unutmak İstemediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kurt Seyt & Shura kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Her Çıkışın Bir İnişi Vardır kitabının da yazarı Flannery O'Connor tarafından kaleme alınan İyi İnsan Bulmak Zor kitabı Roman, Gerçek Hayat Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753427494 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İyi İnsan Bulmak Zor isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitap Öykülerden Oluşan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İyi İnsan Bulmak Zor kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Irvin D. Yalom'un kendi terapistlerinin gerçek öykülerini yazdığı bu kitap, insana dair bir çok derin duyguyu, günlük hayattaki sorunlarımızı çözümler ve bize yol gösterir.
8.3
Dünyanın En Akıllı İnsanı'ndan Masallar kitabının da yazarı Erdal Demirkıran tarafından kaleme alınan Bütün Kadınlar Aptal Sen Hariç kitabı Gerçek Hayat Hikayesi, Kadın türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kashna Kitap Ağacı yayınevinden 0 yılında 9789756197578 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bütün Kadınlar Aptal Sen Hariç isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bütün Kadınlar Aptal Sen Hariç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Dewey - Kütüphanede Bir Kedi Var! kitabının da yazarı Vicki Myron tarafından kaleme alınan Dewey - Dünyanın Kalbine Dokunan Kütüphane Kedisi kitabı Roman (Çeviri), Kedi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2009 yılında 9786054456796 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dewey - Dünyanın Kalbine Dokunan Kütüphane Kedisi isimli kitap 380 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Suna Develioğlu çevirmiştir. Kitap Hayvanlar Hakkında Yazılmış En Güzel Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dewey - Dünyanın Kalbine Dokunan Kütüphane Kedisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Suç 2 kitabının da yazarı Ferdinand von Schirach tarafından kaleme alınan Suç - Bir Ceza Avukatından Gerçek Hikayeler kitabı Adli Tıp, Suç türünde okuyucusu ile buluşuyor. NTV yayınevinden 2016 yılında 9786055443221 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Suç - Bir Ceza Avukatından Gerçek Hikayeler isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Kitap Hukukçuların Mutlaka Okuması Gereken En İyi Hukuk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Suç - Bir Ceza Avukatından Gerçek Hikayeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Kitap Burçak adında lösemi hastası olan 16 yaşında bir kızın günlüklerinden oluşmaktadır. Yaşam enerjisini ve umutlarını hiç kaybetmeyen Burçak'ın hikayesi.
7.8
Hepsi Gerçek kitabının da yazarı John Mitchinson tarafından kaleme alınan Nasıl Bilirdiniz? kitabı Gerçek Hayat Hikayesi, Tarihi Kişiler türünde okuyucusu ile buluşuyor. NTV yayınları yayınevinden 2010 yılında 9786055813666 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Nasıl Bilirdiniz? isimli kitap 447 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nurettin Elhüseyni çevirmiştir. Nasıl Bilirdiniz? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Didem Duygu Demir tarafından kaleme alınan Kore'deki Çatı Katımdan Sesleniyorum kitabı Gerçek Hayat Hikayesi, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786059232449 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kore'deki Çatı Katımdan Sesleniyorum isimli kitap 378 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kore'deki Çatı Katımdan Sesleniyorum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Türkan kitabının da yazarı Ayşe Kulin tarafından kaleme alınan Hayal kitabı Otobiyografi, Gerçek Hayat Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 2014 yılında 9789751415950 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayal isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Hayal kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Kızım Olmadan Asla kitabının da yazarı Betty Mahmudi tarafından kaleme alınan Çocuk Sevgisi Uğruna kitabı Gerçek Hayat Hikayesi, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754341010 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çocuk Sevgisi Uğruna isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeynep Tanju çevirmiştir. Kitap Ağlamam Diyenleri Bile Ağlatan En Duygusal Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Çocuk Sevgisi Uğruna kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Susannah Cahalan tarafından kaleme alınan Beynimdeki Yangın kitabı Anı, Hatıra, Gerçek Hayat Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yabancı Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786056370892 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beynimdeki Yangın isimli kitap 376 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Anıl Ceren Altunkanat çevirmiştir. Kitap Psikoloji Bilimi Hakkında Yazılmış En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Beynimdeki Yangın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.9
Şans Müziği kitabının da yazarı Paul Auster tarafından kaleme alınan Kırmızı Defter kitabı Öykü (Çeviri), Gerçek Hayat Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789755105468 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kırmızı Defter isimli kitap 103 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İlknur Özdemir çevirmiştir. Kırmızı Defter kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.7
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Amerigo kitabı Gerçek Hayat Hikayesi, Tarihi Kişiler türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2005 yılında 9789750705281 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Amerigo isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Stefan Zweig Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Amerigo kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!