up
ara

Gizem Kitapları

Yeni Çıkan Gizem Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Gizem kitapları

En İyi Gizem Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Gizem kitapları
8.6
Ahmet Arslan, köpeğiyle birlikte sessiz ve sakin bir hayat sürerken katıldığı bir davet sırasında bir kadının öldürülmesiyle, sıradan olan hayatı bir anda değişir. Olayı araştırmaya gelen gazeteciye, kendisinin ve kardeşinin hayatını anlatmaya başlar.
8.8
Bilinen Hristiyanlık "gerçek" Hristiyanlık mıdır? İsa Peygamberin soyu devam etmekte midir? Kutsal Kase aslında nedir? Bu soruları çok ilginç bir cinayet etrafında araştıran Robert Langton ve kriptoloji uzmanı Sophie Neveu gerçeği bulacaktır.
8.8
Vatikan'ın papa seçimleri ve İlluminati tarikati hakkındaki çarpıcı gerçekler ile gizem ve sır dolu bir yolculuk.
8.3
Simgebilim Profesörü Robert Langdon, Amerika'nın başkenti Washington'da bulunan ve insanlardan yüzyıllardır gizlenen bir sırrı bulmak için araştırmalara başlar. Öncelikle saklı piramiti bulup piramitteki haritayı çözmesi gerekmektedir.
8.7
Millennium Serisi Seti (3 Kitap Takım) kitabının da yazarı Stieg Larsson tarafından kaleme alınan Ejderha Dövmeli Kız - Milliennium Serisi 1. Kitap kitabı Suç, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786054263301 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ejderha Dövmeli Kız - Milliennium Serisi 1. Kitap isimli kitap 648 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ali Arda çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Ejderha Dövmeli Kız - Milliennium Serisi 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Paristen Çiçeklerle kitabının da yazarı Sarah Jio tarafından kaleme alınan Yağmur Sonrası kitabı Roman (Çeviri), Romantik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkadya Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789759996741 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yağmur Sonrası isimli kitap 347 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Duygu Parsadan çevirmiştir. Kitap Kadınlara Hediye Edilebilecek Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yağmur Sonrası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Çemberin Dışındakiler kitabının da yazarı Craig Silvey tarafından kaleme alınan Tanrının Unutulan Çocukları kitabı Gizem, Dram türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2013 yılında 9786053481157 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tanrının Unutulan Çocukları isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selim Yeniçeri çevirmiştir. Kitap Sonu Mutsuz Biten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Tanrının Unutulan Çocukları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Soğuk Kahve kitabının da yazarı Ahmet Batman tarafından kaleme alınan Bana İkimizi Anlat kitabı Deneme (Yerli) , Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786059913188 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bana İkimizi Anlat isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Bana İkimizi Anlat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
1940'lı yıllarda Livingston Köşkünde çiçek kaçakçılığı ve esrarengiz olaylara şahit olan Flora ile 2000'li yıllarda tesadüfen Flora ile kaderi kesişen Addison'un hikayesi.
6.8
Yaşadığı sorunlar nedeniyle alkole bağımlı hale gelen Rachel, eşi tarafından ihanete uğrar, işini kaybeder. Bu esnada karşısına çıkan bir çift ona umut kaynağı olur fakat çift dışarıdan göründüğü kadar mutlu mudur? Kadının ortadan kaybolması ile sorular daha karmaşık hale gelmektedir. Peki, katil kim?

Çok Satan Gizem Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Gizem kitapları

Diğer Gizem Kitapları

9.0
Zihin Kontrol Operasyonları ve Beynimdeki Yabancı kitaplarının da yazarı Ali Selman Demirbağ tarafından kaleme alınan Beynimdeki Yabancı kitabı Gizem, Parapsikoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tutku Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9786054756964 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beynimdeki Yabancı isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Beynimdeki Yabancı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yüzbaşı Mehmet Muzaffer ve Afet Okulu kitaplarının da yazarı Metin Soylu tarafından kaleme alınan Piri Reis'in Hazineleri kitabı Gizem, Siyasi Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Truva Yayınları yayınevinden 2006 yılında 9799756237907 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Piri Reis'in Hazineleri isimli kitap 258 sayfadan oluşuyor. Piri Reis'in Hazineleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yüzbaşı Mehmet Muzaffer ve Afet Okulu kitaplarının da yazarı Metin Soylu tarafından kaleme alınan Piri Reis Haritasının Sırrı kitabı Gizem, Atlas türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arşiv Yayınları yayınevinden 2003 yılında 9789752880313 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Piri Reis Haritasının Sırrı isimli kitap 150 sayfadan oluşuyor. Piri Reis Haritasının Sırrı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yüzbaşı Mehmet Muzaffer kitabının da yazarı Metin Soylu tarafından kaleme alınan Piri Reis Haritası'nın Şifresi (Unesco 2013 Dünya Piri Reis Yılı 500. Yıl Anısına Özel Baskı) kitabı Gizem, Atlas türünde okuyucusu ile buluşuyor. Truva Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786055416676 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Piri Reis Haritası'nın Şifresi (Unesco 2013 Dünya Piri Reis Yılı 500. Yıl Anısına Özel Baskı) isimli kitap 344 sayfadan oluşuyor. Piri Reis Haritası'nın Şifresi (Unesco 2013 Dünya Piri Reis Yılı 500. Yıl Anısına Özel Baskı) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yüce Alemleri Bilmek kitabının da yazarı Rudolf Steiner tarafından kaleme alınan Kozmik Hafıza kitabı Gizem, Parapsikoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Maya Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786055675677 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kozmik Hafıza isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Anita Tatlıer çevirmiştir. Kozmik Hafıza kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Yeşil - Çember Serisi 0. Kitap kitabının da yazarı Ted Dekker tarafından kaleme alınan Oyun kitabı Polisiye, Gizem türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9786055872403 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Oyun isimli kitap 445 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Kerem Çorbacıoğlu çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Oyun kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yaşanmış Gerçek Cin Hikayeleri ve Başarısızlık Hikayeleri kitaplarının da yazarı Nurgül Gedük tarafından kaleme alınan Dünyayı Yöneten Gizli Güçler kitabı Siyaset, Gizem türünde okuyucusu ile buluşuyor. Armada yayınevinden 2016 yılında 9786059660136 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dünyayı Yöneten Gizli Güçler isimli kitap 344 sayfadan oluşuyor. Dünyayı Yöneten Gizli Güçler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
Yaşadığı sorunlar nedeniyle alkole bağımlı hale gelen Rachel, eşi tarafından ihanete uğrar, işini kaybeder. Bu esnada karşısına çıkan bir çift ona umut kaynağı olur fakat çift dışarıdan göründüğü kadar mutlu mudur? Kadının ortadan kaybolması ile sorular daha karmaşık hale gelmektedir. Peki, katil kim?
0.0
Yaratılış Sırrı kitabının da yazarı Tom Knox tarafından kaleme alınan Kabil'in İşareti kitabı Gizem, Tarihi Kurgu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2017 yılında 9786052991879 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kabil'in İşareti isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Kabil'in İşareti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yalçın Küçük & Saralı Putlar Tarihi kitabının da yazarı Aytekin Gezici tarafından kaleme alınan Dünyayı Yöneten Gizli Örgüt Gladio kitabı Gizem, Araştırma - İnceleme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tutku Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786054962075 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dünyayı Yöneten Gizli Örgüt Gladio isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. Dünyayı Yöneten Gizli Örgüt Gladio kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Yağmur Sonrası kitabının da yazarı Sarah Jio tarafından kaleme alınan Elveda Haziran kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkadya Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789759998165 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Elveda Haziran isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Duygu Parsadan çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Elveda Haziran kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Vosvos: Bir Kaplumbağa Yolculuğu (1931 - 2003) kitabının da yazarı Cem Çobanlı tarafından kaleme alınan ReenkarnasyonYaşama Yeniden Başlamanın Evrensel Yolu kitabı Gizem, Parapsikoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Omega yayınevinden 2005 yılında 9789754685367 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan ReenkarnasyonYaşama Yeniden Başlamanın Evrensel Yolu isimli kitap 175 sayfadan oluşuyor. ReenkarnasyonYaşama Yeniden Başlamanın Evrensel Yolu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!