up
ara

Globalleşme Kitapları

Yeni Çıkan Globalleşme Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Globalleşme kitapları

En İyi Globalleşme Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Globalleşme kitapları
9.1
Açıklamalı Fizik, Kimya, Matematik Ana Terimleri Sözlüğü kitabının da yazarı Oktay Sinanoğlu tarafından kaleme alınan Hedef Türkiye kitabı Siyaset, Globalleşme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilim & Gönül Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786058936997 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hedef Türkiye isimli kitap 310 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hedef Türkiye kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Sınırlar Arasında kitabının da yazarı Banu Avar tarafından kaleme alınan Hangi Dünya Düzeni? kitabı Siyaset, Globalleşme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 2009 yılında 9789751413659 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hangi Dünya Düzeni? isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitap Atatürkçü Siyaset Üzerine Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hangi Dünya Düzeni? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Gelecek 10 Yıl kitabının da yazarı George Friedman tarafından kaleme alınan Gelecek 100 Yıl kitabı Siyaset, Politika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2008 yılında 9786055943660 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gelecek 100 Yıl isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Enver Günsel, İbrahim Şener çevirmiştir. Gelecek 100 Yıl kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Açıklamalı Fizik, Kimya, Matematik Ana Terimleri Sözlüğü kitabının da yazarı Oktay Sinanoğlu tarafından kaleme alınan Büyük Uyanış kitabı Siyaset, Araştırma - İnceleme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2005 yılında 9789752977662 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyük Uyanış isimli kitap 426 sayfadan oluşuyor. Büyük Uyanış kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
İsrail Ortadoğu ve Amerika kitabının da yazarı Raif Karadağ tarafından kaleme alınan Petrol Fırtınası kitabı Orta Doğu , Arap, Arap Dünyası türünde okuyucusu ile buluşuyor. Emre Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789758496549 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Petrol Fırtınası isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Petrol Fırtınası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Televizyon: Öldüren Eğlence kitabının da yazarı Neil Postman tarafından kaleme alınan Teknopoli - Yeni Dünya Düzeni kitabı Siyaset Sosyolojisi, Globalleşme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Paradigma Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750024528 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Teknopoli - Yeni Dünya Düzeni isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mustafa Emre Yılmaz çevirmiştir. Teknopoli - Yeni Dünya Düzeni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
İkinci Şans kitabının da yazarı Zbigniew Brzezinski tarafından kaleme alınan Büyük Satranç Tahtası (Amerika'nın Küresel Üstünlüğü ve Bunun Jeostratejik Gereklilikleri) kitabı Siyaset, Uluslararası İlişkiler türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2004 yılında 9789751023278 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyük Satranç Tahtası (Amerika'nın Küresel Üstünlüğü ve Bunun Jeostratejik Gereklilikleri) isimli kitap 293 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Yelda Türedi çevirmiştir. Büyük Satranç Tahtası (Amerika'nın Küresel Üstünlüğü ve Bunun Jeostratejik Gereklilikleri) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.7
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Mustafa Kemal Demirören tarafından kaleme alınan Yeni Dünya Düzeni ve Türkiye kitabı Politik Hareketler, Kurumlar Sosyolojisi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kum Saati Yayıncılık yayınevinden 2008 yılında 9786053920328 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeni Dünya Düzeni ve Türkiye isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. Yeni Dünya Düzeni ve Türkiye kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Mekanın Siyasallaşması kitabının da yazarı Mekanın Siyasallaşması ve Türk Coğrafya Kurumu Coğrafya Kurultayı - Bildiriler kitaplarının da yazarı Servet Karabağ tarafından kaleme alınan Jeopolitik Açıdan Sınırlar kitabı Siyaset, Globalleşme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gazi Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789944165723 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Jeopolitik Açıdan Sınırlar isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Jeopolitik Açıdan Sınırlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren William Blum tarafından kaleme alınan Emperyalizmin En Ölümcül Silahı Demokrasi Yalanı kitabı Politika, Demokrasi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Say Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9786050202304 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Emperyalizmin En Ölümcül Silahı Demokrasi Yalanı isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ekin Duru çevirmiştir. Emperyalizmin En Ölümcül Silahı Demokrasi Yalanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Globalleşme Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Globalleşme kitapları

Diğer Globalleşme Kitapları

0.0
Türkiye'nin Kimlik Problemleri Avrupa Birliği'ne Entegrasyon Sürecinde kitabının da yazarı Hüsamettin İnaç tarafından kaleme alınan AB'ye Entegrasyon SürecindeTürkiye'nin Kimlik Problemleri kitabı Siyaset, Uluslararası İlişkiler türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ekin Basım Yayın yayınevinden 2006 yılında 9758768867 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan AB'ye Entegrasyon SürecindeTürkiye'nin Kimlik Problemleri isimli kitap 217 sayfadan oluşuyor. AB'ye Entegrasyon SürecindeTürkiye'nin Kimlik Problemleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Toplumsalın Sınırında Beden ve Bedenin Farklı Halleri kitaplarının da yazarı Yaşar Çabuklu tarafından kaleme alınan Kovulanın İzi kitabı Sosyoloji, Globalleşme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789753423311 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kovulanın İzi isimli kitap 122 sayfadan oluşuyor. Kovulanın İzi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
The Özal Bir Davanın Öyküsü ve Son Darbe: 28 Şubat kitaplarının da yazarı Mehmet Ali Birand tarafından kaleme alınan Türkiye'nin Büyük Avrupa Kavgası kitabı Politika, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2005 yılında 9789752932944 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türkiye'nin Büyük Avrupa Kavgası isimli kitap 516 sayfadan oluşuyor. Türkiye'nin Büyük Avrupa Kavgası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Televizyon: Öldüren Eğlence kitabının da yazarı Neil Postman tarafından kaleme alınan Teknopoli - Yeni Dünya Düzeni kitabı Siyaset Sosyolojisi, Globalleşme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Paradigma Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750024528 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Teknopoli - Yeni Dünya Düzeni isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mustafa Emre Yılmaz çevirmiştir. Teknopoli - Yeni Dünya Düzeni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Sosyal Bilimlerin Mantığı Üzerine ve İletişimsel Eylem Kuramı1. Cilt: Eylem Rasyonelliği ve Toplumsal Rasyonelleşme2. Cilt: İşlevselci Aklın Eleştirisi Üzerine kitaplarının da yazarı Jürgen Habermas tarafından kaleme alınan Küreselleşme ve Milli Devletlerin Akibeti (Siyasi Denemeler) kitabı Yeni Dünya Düzeni, Globalleşme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bakış Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789756920091 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küreselleşme ve Milli Devletlerin Akibeti (Siyasi Denemeler) isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Medeni Beyaztaş çevirmiştir. Küreselleşme ve Milli Devletlerin Akibeti (Siyasi Denemeler) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Sosyal Bilimlerin Mantığı Üzerine ve İletişimsel Eylem Kuramı1. Cilt: Eylem Rasyonelliği ve Toplumsal Rasyonelleşme2. Cilt: İşlevselci Aklın Eleştirisi Üzerine kitaplarının da yazarı Jürgen Habermas tarafından kaleme alınan Bölünmüş Batı kitabı Siyaset Sosyolojisi, Uluslararası İlişkiler türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2006 yılında 9789750812156 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bölünmüş Batı isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Dilman Muradoğlu çevirmiştir. Bölünmüş Batı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Sokak Savaşı Yılları ve Karayip KorsanlarıUmut Ekseni kitaplarının da yazarı Tarık Ali tarafından kaleme alınan İmparatorluk, Direniş ve İsyan kitabı Sol Siyaset, Uluslararası İlişkiler türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agora Kitaplığı yayınevinden 2003 yılında 9789758829446 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İmparatorluk, Direniş ve İsyan isimli kitap 212 sayfadan oluşuyor. İmparatorluk, Direniş ve İsyan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Şöhret Sanatı Öldürdü Cinayeti Ben Gördüm (Kültür Sanat Siyaset Denkleminin Tarihi Yolculuğu) ve Ahmet Şafak Çizimleriyle Ömer Seyfettin Hikayeleri kitaplarının da yazarı Ahmet Şafak tarafından kaleme alınan Küresel Gelişmeler Işığında Türkleşmek, İslamlaşmak, Çağdaşlaşmak kitabı Araştırma - İnceleme, Yeni Dünya Düzeni türünde okuyucusu ile buluşuyor. Küsena Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786056308130 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küresel Gelişmeler Işığında Türkleşmek, İslamlaşmak, Çağdaşlaşmak isimli kitap 134 sayfadan oluşuyor. Küresel Gelişmeler Işığında Türkleşmek, İslamlaşmak, Çağdaşlaşmak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Sınırlar Arasında kitabının da yazarı Banu Avar tarafından kaleme alınan Hangi Dünya Düzeni? kitabı Siyaset, Globalleşme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 2009 yılında 9789751413659 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hangi Dünya Düzeni? isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitap Atatürkçü Siyaset Üzerine Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hangi Dünya Düzeni? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Popüler Kültür ve Orhan Gencebay Arabeski kitabının da yazarı Meral Özbek tarafından kaleme alınan Çevre TümdürÇok Boyutlu Bir Olguya Bütüncü Bakış kitabı İnsan ve Toplum, Kültür Sosyolojisi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bağlam Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789756947760 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çevre TümdürÇok Boyutlu Bir Olguya Bütüncü Bakış isimli kitap 226 sayfadan oluşuyor. Çevre TümdürÇok Boyutlu Bir Olguya Bütüncü Bakış kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Paralaks kitabının da yazarı Mehmet Öznur tarafından kaleme alınan Ödünç Alınan Irak Çaydanlığı kitabı Dış Politika, Globalleşme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Encore yayınevinden 2003 yılında 9789759271237 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ödünç Alınan Irak Çaydanlığı isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Sibel Erduman çevirmiştir. Ödünç Alınan Irak Çaydanlığı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Özgürlüğün Bedeli Irak Kürt Bölgesinden Röportajlar (1991-93) kitabının da yazarı Lissy Schmidt tarafından kaleme alınan Özgürlüğün BedeliIrak Kürt Bölgesinden Röportajlar (1991-93) kitabı Makale, Araştırma - İnceleme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Belge Yayınları yayınevinden 1996 yılında 9789753445115 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Özgürlüğün BedeliIrak Kürt Bölgesinden Röportajlar (1991-93) isimli kitap 182 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Süheyla Kaya, Zeynep Herkmen çevirmiştir. Özgürlüğün BedeliIrak Kürt Bölgesinden Röportajlar (1991-93) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!