up
ara
ÜYELER
DİĞER

Günlük Kitapları

Yeni Çıkan Günlük Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Günlük kitapları

En İyi Günlük Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Günlük kitapları
8.1
Aforizmalar kitabının da yazarı Franz Kafka tarafından kaleme alınan Milena'ya Mektuplar kitabı Roman, Mektup türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789750711107 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Milena'ya Mektuplar isimli kitap 395 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Esen Tezel çevirmiştir. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Milena'ya Mektuplar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Grigory Petrov'un farklı zamanlarda çıktığı Finlandiya seyahatlerindeki notlarından oluşan kitap, az sayıda aydın ve din adamlarından oluşan bir grubun köyleri gezip gönüş tokluğu ve özverili çalışmalarıyla insanlası nasıl motive ederek kalkınma hamlesi başlattıklarını anlatmaktadır.
8.0
Kitap Burçak adında lösemi hastası olan 16 yaşında bir kızın günlüklerinden oluşmaktadır. Yaşam enerjisini ve umutlarını hiç kaybetmeyen Burçak'ın hikayesi.
8.7
İstanbul kitabının da yazarı Edmondo De Amicis tarafından kaleme alınan Çocuk Kalbi kitabı Anı, Hatıra, İslam türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yalçın Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754880090 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çocuk Kalbi isimli kitap 292 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mehmet Aydın, Nurhan Özaltın çevirmiştir. Kitap Çocuklarıma Bırakmak İstediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Çocuk Kalbi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Ve Geri Kalan Her Şey - Pucca Günlük 2. Kitap kitabının da yazarı Pucca tarafından kaleme alınan Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük 3. Kitap kitabı Diz Üstü Edebiyatı, Günlük türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük 3. Kitap isimli kitap 341 sayfadan oluşuyor. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Şimdi Düğün Zamanı kitabının da yazarı İpek Ongun tarafından kaleme alınan Kendi Ayakları Üstünde kitabı Gençlik, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786054560868 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kendi Ayakları Üstünde isimli kitap 430 sayfadan oluşuyor. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kendi Ayakları Üstünde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Yurdum Benim Şahdamarım kitabının da yazarı Ahmed Arif tarafından kaleme alınan Leylim Leylim kitabı Anı, Hatıra, Mektup türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786053609308 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Leylim Leylim isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitap Mektup Okumayı Sevenler için Mektup Türünün En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Leylim Leylim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Teacher Man kitabının da yazarı Frank McCourt tarafından kaleme alınan Angela'nın Külleri kitabı Roman (Çeviri), Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789753311748 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Angela'nın Külleri isimli kitap 463 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Neşe Olcaytu çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Angela'nın Külleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.3
Sert Erkekler kitabının da yazarı Elizabeth Gilbert tarafından kaleme alınan Ye Dua Et Sev kitabı Günlük, Mektup türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2006 yılında 9944009904 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ye Dua Et Sev isimli kitap 456 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeynep Kumruluoğlu, Gamze Bulut çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ye Dua Et Sev kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Çocuk Sevgisi Uğruna kitabının da yazarı Betty Mahmudi tarafından kaleme alınan Kızım Olmadan Asla kitabı Roman, Çeviri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sonsuz Kitap yayınevinden 0 yılında 9786053845010 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kızım Olmadan Asla isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Çiğdem Samsunlu çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kızım Olmadan Asla kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Günlük Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Günlük kitapları

Diğer Günlük Kitapları

0.0
“Hz. Mevlânâ’ya soruyorlar: “Bir tekkemiz olsa?” “Dünya bir tekke.” diyor. “Peki kim bizi aydınlatacak?” diye soruyorlar. “Mesnevî size yeter.” buyuruyor. İşte dünyadaki her şey bize ders, yeter ki olaylara o açıdan bakabilelim, o dersi çok iyi çalışalım ve hayatımızı bu bilgilerle kolaylaştıralım. Mevlevîliği bir felsefe olarak düşünüyorlar. Hayır, Mevlevîlik bir manevi yolculuktur. İnsanın, maddi hayatla manevi hayatını nasıl dengeye sokacağına dair bilgilerin ve öğretilerin olduğu bir yoldur ki bu denge bizi çok daha ileri götürür. Hz. Mevlânâ bize bunu Mesnevîsinde ve diğer eserlerinde anlatıyor. Aile olarak bizler Hz. Pîr’in açtığı yolda hizmete gayret ediyoruz. Büyükbabalarımız da babamız da bizler de hiçbir zaman hizmetten geri kalmadık. Mademki bu aileye doğduk, bu bilgileri güncelleyip bir sonraki nesle bırakmamız gerekir… (Tanıtım Bülteninden)
0.0
Zulümdar kitabının da yazarı Zulümdar ve Silivri Toplama Kampı Zulümhane kitaplarının da yazarı Mustafa Balbay tarafından kaleme alınan Orta(daki) Asya Ülkeleri kitabı Turizm, Gezi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cumhuriyet Kitapları yayınevinden 1998 yılında 9789757720706 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Orta(daki) Asya Ülkeleri isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Orta(daki) Asya Ülkeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Zulümdar kitabının da yazarı Mustafa Balbay tarafından kaleme alınan Geçmişten Geleceğe Türkiye kitabı Günlük, Mektup türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cumhuriyet Kitapları yayınevinden 2014 yılında 9786051400440 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Geçmişten Geleceğe Türkiye isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Geçmişten Geleceğe Türkiye kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zefiros - Ebedi Gençlik Rüzgarı ve Seni Seviyorum kitaplarının da yazarı Gülriz Sururi tarafından kaleme alınan Kıldan İnce Kılıçtan Keskince kitabı Günlük, Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2002 yılında 9786050938128 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kıldan İnce Kılıçtan Keskince isimli kitap 472 sayfadan oluşuyor. Kıldan İnce Kılıçtan Keskince kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zamanın İzinde kitabının da yazarı Enis Rıza tarafından kaleme alınan Erikler Çiçek Açınca kitabı Anı, Hatıra, Mektup türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789755399522 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Erikler Çiçek Açınca isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Erikler Çiçek Açınca kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Yurdum Benim Şahdamarım kitabının da yazarı Ahmed Arif tarafından kaleme alınan Leylim Leylim kitabı Anı, Hatıra, Mektup türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786053609308 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Leylim Leylim isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitap Mektup Okumayı Sevenler için Mektup Türünün En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Leylim Leylim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.2
Yeryüzü Güncesi ve Bir Hayalin Peşinde Yedi Zirveler Batı Yarıküre ve Antartika kitaplarının da yazarı Nasuh Mahruki tarafından kaleme alınan Asya Yolları, Himalayalar ve Ötesi kitabı Roman, Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750800900 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Asya Yolları, Himalayalar ve Ötesi isimli kitap 238 sayfadan oluşuyor. Asya Yolları, Himalayalar ve Ötesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Yeryüzü Güncesi kitabının da yazarı Yeryüzü Güncesi ve Bir Hayalin Peşinde Yedi Zirveler Batı Yarıküre ve Antartika kitaplarının da yazarı Nasuh Mahruki tarafından kaleme alınan Everest'te İlk Türk Chomolungma - Dünyanın Ana Tanrıçası kitabı Roman, Dağcılık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750800917 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Everest'te İlk Türk Chomolungma - Dünyanın Ana Tanrıçası isimli kitap 163 sayfadan oluşuyor. Everest'te İlk Türk Chomolungma - Dünyanın Ana Tanrıçası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yeryüzü Güncesi kitabının da yazarı Nasuh Mahruki tarafından kaleme alınan Bir Hayalin Peşinde Yedi Zirveler Batı Yarıküre ve Antartika kitabı Roman, Dağcılık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750801259 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Hayalin Peşinde Yedi Zirveler Batı Yarıküre ve Antartika isimli kitap 159 sayfadan oluşuyor. Bir Hayalin Peşinde Yedi Zirveler Batı Yarıküre ve Antartika kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Yeryüzü Güncesi kitabının da yazarı Nasuh Mahruki tarafından kaleme alınan Bir Dağcının Güncesi kitabı Roman (Çeviri), Günlük türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753633031 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Dağcının Güncesi isimli kitap 137 sayfadan oluşuyor. Bir Dağcının Güncesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Yeryüzü Güncesi kitabının da yazarı Nasuh Mahruki tarafından kaleme alınan Bir Dağcının Güncesi kitabı Roman (Çeviri), Günlük türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753633031 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Dağcının Güncesi isimli kitap 137 sayfadan oluşuyor. Bir Dağcının Güncesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.7
Yaz Bitmesin... kitabının da yazarı İclal Aydın tarafından kaleme alınan Hayat Güzeldir kitabı Anı, Hatıra, Mektup türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789753313438 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayat Güzeldir isimli kitap 210 sayfadan oluşuyor. Hayat Güzeldir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!