up
ara
ÜYELER
DİĞER

En İyi Hapishane Kitapları

En yüksek oy almış kitaplar en iyi Hapishane kitapları olarak listelenmiştir.
9.4
Kara Kule VII: Kule kitabının da yazarı Stephen King tarafından kaleme alınan Yeşil Yol kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 1970 yılında 9789752100299 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeşil Yol isimli kitap 428 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gülden Şen çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yeşil Yol kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
100'lük Ülkeden Mektuplar kitabının da yazarı Feride Çiçekoğlu tarafından kaleme alınan Uçurtmayı Vurmasınlar kitabı Roman (Yerli), Özgürlük türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789755101415 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uçurtmayı Vurmasınlar isimli kitap 110 sayfadan oluşuyor. Kitap Okunası ve Tavsiye Edilesi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Uçurtmayı Vurmasınlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Anlaşma kitabının da yazarı Jodi Picoult tarafından kaleme alınan Taş Kağıt Makas kitabı Hapishane, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789756006405 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Taş Kağıt Makas isimli kitap 446 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Serkan Göktaş çevirmiştir. Taş Kağıt Makas kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Tarık Akan tarafından kaleme alınan Anne Kafamda Bit Var kitabı Otobiyografi, Sanat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2001 yılında 9789750701566 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Anne Kafamda Bit Var isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Anne Kafamda Bit Var kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Uyurgezerler - Bir Bilim Tarihi Kitabı kitabının da yazarı Arthur Koestler tarafından kaleme alınan Gün Ortasında Karanlık kitabı Hapishane, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9789754704044 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gün Ortasında Karanlık isimli kitap 253 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Pınar Kür çevirmiştir. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Gün Ortasında Karanlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!