up
ara
ÜYELER
DİĞER

En İyi Hikaye Kitapları

En yüksek oy almış kitaplar en iyi Hikaye kitapları olarak listelenmiştir.
10.0
El Becerileri ve Zeka Geliştirme Faaliyetleri 1 kitabının da yazarı Bengül Dedeoğlu tarafından kaleme alınan Saklı Satırlar kitabı Hikaye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Narcissus yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Saklı Satırlar isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Saklı Satırlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
El Becerileri ve Zeka Geliştirme Faaliyetleri 1 kitabının da yazarı Bengül Dedeoğlu tarafından kaleme alınan Bir Yudum Temiz Hikaye kitabı Hikaye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Q Kitap yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Yudum Temiz Hikaye isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Bir Yudum Temiz Hikaye kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
El Becerileri ve Zeka Geliştirme Faaliyetleri 1 kitabının da yazarı Bengül Dedeoğlu tarafından kaleme alınan Maviş Yunus kitabı Hikaye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İklim Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786058960114 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Maviş Yunus isimli kitap 15 sayfadan oluşuyor. Maviş Yunus kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.8
Cin Ali'nin Atı kitabının da yazarı Rasim Kaygusuz tarafından kaleme alınan Cin Ali Serisi (10 Kitap) kitabı Çocuk, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cin Ali Yayınları yayınevinden 2013 yılında 2081234500717 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cin Ali Serisi (10 Kitap) isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Cin Ali Serisi (10 Kitap) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Spirits of the Dead: Tales and Poems kitabının da yazarı Edgar Allan Poe tarafından kaleme alınan Edgar Allan Poe Bütün Hikayeleri kitabı Hikaye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789758607969 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Edgar Allan Poe Bütün Hikayeleri isimli kitap 968 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Dost Körpe çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Edgar Allan Poe Bütün Hikayeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Dev Şeftali kitabının da yazarı Roald Dahl tarafından kaleme alınan Charlie'nin Büyük Cam Asansörü kitabı Hikaye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755102559 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Charlie'nin Büyük Cam Asansörü isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Celal Üster çevirmiştir. Charlie'nin Büyük Cam Asansörü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
90'lar Kitabı - Çocuk mu, Genç mi? kitabının da yazarı Kolektif tarafından kaleme alınan Yasemin Kokulu Hikayeler kitabı Öykü (Yerli), Yerli türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yakamoz Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053848509 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yasemin Kokulu Hikayeler isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Yasemin Kokulu Hikayeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Çocuklar İçin Güzel Şiirler kitabının da yazarı Mehmet Akif Ersoy tarafından kaleme alınan Safahat kitabı Hikaye, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nesil Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752693319 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Safahat isimli kitap 542 sayfadan oluşuyor. Kitap Başyapıt Niteliği Taşıyan Önemli Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Safahat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Gezegenler arası seyahate çıkan Küçük Prens , dünyadan geçerken dünyayı ve insanları bir çocuğun hayal dünyasının enginliğiyle anlatır.
9.1
Ulduz Kız ve Kargalar kitabının da yazarı Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Küçük Kara Balık kitabı Çocuk, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755109725 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küçük Kara Balık isimli kitap 60 sayfadan oluşuyor. Kitap Çocuklara Hediye Edilebilecek En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Küçük Kara Balık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Hüzün ve Tesadüf kitabının da yazarı Mustafa Kutlu tarafından kaleme alınan Nur kitabı Hikaye, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dergah Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789759954499 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Nur isimli kitap 207 sayfadan oluşuyor. Nur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Narlı Ev kitabının da yazarı Oscar Wilde tarafından kaleme alınan Mutlu Prens kitabı Roman (Çeviri), Çocuk Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750711701 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mutlu Prens isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Kitap Çocuklara Hitap Eden Şaheser Niteliğinde Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mutlu Prens kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Başlarım Şimdi Anneliğe kitabının da yazarı Şermin Çarkacı tarafından kaleme alınan Dedemin Bakkalı - Çırak kitabı Hikaye, Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Taze Kitap yayınevinden 2017 yılında 9786058273788 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dedemin Bakkalı - Çırak isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Dedemin Bakkalı - Çırak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Küçük Şehzade kitabının da yazarı Cahit Zarifoğlu tarafından kaleme alınan Hikayeler kitabı Hikaye, Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beyan Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789754731392 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hikayeler isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitap Türk Edebiyatının Mutlaka Okunması Gereken En Değerli Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Hikayeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Taras Bulba kitabının da yazarı Nikolay Vasilyeviç Gogol tarafından kaleme alınan Palto kitabı Öykü (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. 1589 yayınevinden 2013 yılında 9786055029302 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Palto isimli kitap 54 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Elif Ersavcı çevirmiştir. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Palto kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Küçük Şehzade kitabının da yazarı Cahit Zarifoğlu tarafından kaleme alınan Hikayeler kitabı Hikaye, Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beyan Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789754731392 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hikayeler isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitap Türk Edebiyatının Mutlaka Okunması Gereken En Değerli Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Hikayeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Antik Acılar kitabının da yazarı Sunay Akın tarafından kaleme alınan Kız Kulesi'ndeki Kızılderili kitabı Hikaye, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944887564 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kız Kulesi'ndeki Kızılderili isimli kitap 194 sayfadan oluşuyor. Kız Kulesi'ndeki Kızılderili kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Antik Acılar kitabının da yazarı Sunay Akın tarafından kaleme alınan Ayçöreği ve Denizyıldızı kitabı Deneme, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053602088 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ayçöreği ve Denizyıldızı isimli kitap 238 sayfadan oluşuyor. Ayçöreği ve Denizyıldızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Eylembilim kitabının da yazarı Oğuz Atay tarafından kaleme alınan Korkuyu Beklerken kitabı Aile Hayatı, Aile İlişkileri, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2016 yılında 9789754701586 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Korkuyu Beklerken isimli kitap 196 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Korkuyu Beklerken kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Cevapsız Ağrı kitabının da yazarı Umay Umay tarafından kaleme alınan Veda Busesi kitabı Hikaye, Şiir (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altıkırkbeş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055150860 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Veda Busesi isimli kitap 56 sayfadan oluşuyor. Kitap Türk Edebiyatının En İyi Şiir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Veda Busesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Hüzün ve Tesadüf kitabının da yazarı Mustafa Kutlu tarafından kaleme alınan Beyhude Ömrüm kitabı Öykü, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dergah Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789759951580 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beyhude Ömrüm isimli kitap 212 sayfadan oluşuyor. Kitap En Sürükleyici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Beyhude Ömrüm kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
İmdat Aşık Oldum! kitabının da yazarı Cüneyd Suavi tarafından kaleme alınan Hayatın İçinden Sevgi Hikayeleri kitabı Hikaye, Hayat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Zafer Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789757762577 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayatın İçinden Sevgi Hikayeleri isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Hayatın İçinden Sevgi Hikayeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Benim De Söyleyeceklerim Var (üç) kitabının da yazarı Umut Sarıkaya tarafından kaleme alınan Benim De Söyleyeceklerim Var (İki) kitabı Eğlence, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mürekkep Basın Yayın yayınevinden 0 yılında 6054173167 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Benim De Söyleyeceklerim Var (İki) isimli kitap 254 sayfadan oluşuyor. Benim De Söyleyeceklerim Var (İki) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Hüzün ve Tesadüf kitabının da yazarı Mustafa Kutlu tarafından kaleme alınan Rüzgarlı Pazar kitabı Hikaye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dergah Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789756611807 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Rüzgarlı Pazar isimli kitap 185 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi Türk / Türkiyeli Yazarlar ve Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Rüzgarlı Pazar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Antik Acılar kitabının da yazarı Sunay Akın tarafından kaleme alınan Kırdığımız Oyuncaklar kitabı Roman, Deneme türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944887588 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kırdığımız Oyuncaklar isimli kitap 182 sayfadan oluşuyor. Kırdığımız Oyuncaklar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Antik Acılar kitabının da yazarı Sunay Akın tarafından kaleme alınan İstanbul'un Nazım Planı kitabı Tarih, Deneme türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944888912 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İstanbul'un Nazım Planı isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. İstanbul'un Nazım Planı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Antik Acılar kitabının da yazarı Sunay Akın tarafından kaleme alınan Kule Canbazı kitabı Roman, Deneme türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944887953 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kule Canbazı isimli kitap 162 sayfadan oluşuyor. Kitap Zihin Açıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kule Canbazı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
K. Balığı kitabının da yazarı Dino Buzzati tarafından kaleme alınan Tanrıyı Gören Köpek kitabı Hikaye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755103624 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tanrıyı Gören Köpek isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor. Tanrıyı Gören Köpek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır kitabının da yazarı Ahmet Şerif İzgören tarafından kaleme alınan Avcunuzdaki Kelebek kitabı İslam, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Elma Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9789756093153 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Avcunuzdaki Kelebek isimli kitap 126 sayfadan oluşuyor. Kitap Defalarca Okunası Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Avcunuzdaki Kelebek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Hasan Nail Canat Roman Seti (8 Kitap) kitabının da yazarı Hasan Nail Canat tarafından kaleme alınan Bir Küçük Osmancık Vardı kitabı Roman, Dram türünde okuyucusu ile buluşuyor. Genç Timaş yayınevinden 0 yılında 9789752631991 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Küçük Osmancık Vardı isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Küçük Osmancık Vardı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Hüzün ve Tesadüf kitabının da yazarı Mustafa Kutlu tarafından kaleme alınan Uzun Hikaye kitabı Öykü (Yerli), Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dergah Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789759953331 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uzun Hikaye isimli kitap 114 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Uzun Hikaye kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Hüzün ve Tesadüf kitabının da yazarı Mustafa Kutlu tarafından kaleme alınan Chef kitabı Hikaye, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dergah Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789759954536 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Chef isimli kitap 214 sayfadan oluşuyor. Chef kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Kara Kule VII: Kule kitabının da yazarı Stephen King tarafından kaleme alınan Zifiri Karanlık Yıldızsız Gece kitabı Roman, Çeviri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 1970 yılında 9789752114043 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zifiri Karanlık Yıldızsız Gece isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Canan Kim çevirmiştir. Zifiri Karanlık Yıldızsız Gece kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Amat kitabının da yazarı İhsan Oktay Anar tarafından kaleme alınan Efrasiyab'ın Hikayeleri kitabı Roman, Anadolu Efsaneleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9789754706482 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Efrasiyab'ın Hikayeleri isimli kitap 242 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Efrasiyab'ın Hikayeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Bir Yobazın Günlüğü kitabının da yazarı Ömer Faruk Dönmez tarafından kaleme alınan Dervişan kitabı İslam, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. İz Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789753559188 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dervişan isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Kitap Her Müslümanın Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dervişan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Fetih Sancakları kitabının da yazarı Ahmet Yılmaz Boyunağa tarafından kaleme alınan Yankılı Kayalar kitabı Çocuk, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Genç Timaş yayınevinden 0 yılında 9799752632072 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yankılı Kayalar isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Yankılı Kayalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Çocukluğum kitabının da yazarı Lev Nikolayeviç Tolstoy tarafından kaleme alınan Ateşi Kıvılcımken Söndürmeli kitabı Roman, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Şule Yayınları yayınevinden 0 yılında 9757796298 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ateşi Kıvılcımken Söndürmeli isimli kitap 126 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Ateşi Kıvılcımken Söndürmeli kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Mum Hala 1 Aziz Nesin'in Yeni Kitabı Ölümle Biten Eser kitabının da yazarı Aziz Nesin tarafından kaleme alınan Memurlar Memurlar kitabı Roman, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nesin Yayınları yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Memurlar Memurlar isimli kitap 159 sayfadan oluşuyor. Memurlar Memurlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Başlarım Şimdi Anneliğe kitabının da yazarı Şermin Çarkacı tarafından kaleme alınan Dedemin Bakkalı kitabı Hikaye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Taze Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786058422841 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dedemin Bakkalı isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Dedemin Bakkalı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
İnsan ne ile yaşar adlı kitap, insanların manevi gelişim sürecinde kat ettiği yol ile dünyevi hayatında erdemli bir birey olmanın paralel ilişkide olduğunu bize sunuyor. Hırslarımızın, sabırsızlığımızın ve doyumsuzluğumuzun dizginlenmesi gerektiğini anlatan kitap bizim ilahi bir yola girdiğimizde huzuru bulacacağımızı nakşediyor.
8.5
Yalnızlıklar kitabının da yazarı Hasan Ali Toptaş tarafından kaleme alınan Ölü Zaman Gezginleri kitabı Öykü (Yerli), Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9789750507151 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölü Zaman Gezginleri isimli kitap 137 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Hasan Ali Toptaş Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Ölü Zaman Gezginleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Antik Acılar kitabının da yazarı Sunay Akın tarafından kaleme alınan Bir Çift Ayakkabı kitabı Roman, Deneme türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786053604372 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Çift Ayakkabı isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Bir Çift Ayakkabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu kitabı Roman (Çeviri), Dram türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786053606604 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu isimli kitap 68 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ahmet Cemal çevirmiştir. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Mum Hala 1 Aziz Nesin'in Yeni Kitabı Ölümle Biten Eser kitabının da yazarı Aziz Nesin tarafından kaleme alınan Deliler Boşandı kitabı Hikaye, Hiciv türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nesin Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789759038021 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Deliler Boşandı isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Deliler Boşandı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Karmaşık Duygular kitabı Dünya Klasikleri, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053324942 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karmaşık Duygular isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Kitap Türk ve Dünya Edebiyatından Okunması Gereken Seçkin Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Karmaşık Duygular kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Yunus Emre'den Yüreğinizi Isıtan Sözler ve Hikayeler kitabının da yazarı Ender H. Derince tarafından kaleme alınan Manolya Kokulu Hikayeler kitabı Öykü (Yerli), Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yakamoz Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053847403 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Manolya Kokulu Hikayeler isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Manolya Kokulu Hikayeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Yahudilik-Masonluk Dönmelik kitabının da yazarı Necip Fazıl Kısakürek tarafından kaleme alınan Hikayelerim kitabı Hikaye, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyük Doğu Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789758180233 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hikayelerim isimli kitap 287 sayfadan oluşuyor. Hikayelerim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Hüzün ve Tesadüf kitabının da yazarı Mustafa Kutlu tarafından kaleme alınan Sır kitabı Anlatı, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dergah Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789759953003 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sır isimli kitap 90 sayfadan oluşuyor. Sır kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Değirmen kitabının da yazarı Sabahattin Ali tarafından kaleme alınan Sırça Köşk - Bütün Yapıtları kitabı Roman, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750806629 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sırça Köşk - Bütün Yapıtları isimli kitap 141 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sırça Köşk - Bütün Yapıtları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Yahudilik-Masonluk Dönmelik kitabının da yazarı Necip Fazıl Kısakürek tarafından kaleme alınan Hikayelerim kitabı Hikaye, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyük Doğu Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789758180233 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hikayelerim isimli kitap 287 sayfadan oluşuyor. Hikayelerim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!