up
ara
ÜYELER
DİĞER

İletişim, Medya Kitapları

Yeni Çıkan İletişim, Medya Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan İletişim, Medya kitapları

En İyi İletişim, Medya Kitapları

En çok puan verilen, en iyi İletişim, Medya kitapları
8.9
İşadamı İçin Felsefe kitabının da yazarı Ayn Rand tarafından kaleme alınan Hayatın Kaynağı kitabı Kişisel Gelişim, Düşünce türünde okuyucusu ile buluşuyor. Plato Film Yayınları yayınevinden 0 yılında 2880000039211 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayatın Kaynağı isimli kitap 788 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Belkıs Çorakçı (Dişbudak) çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hayatın Kaynağı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Mektup kitabının da yazarı Üstün Dökmen tarafından kaleme alınan İletişim Çatışmaları ve Empati kitabı Kültür Sosyolojisi, İletişim, Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 2008 yılında 9789751413215 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İletişim Çatışmaları ve Empati isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. İletişim Çatışmaları ve Empati kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
İyilik Güzellik kitabının da yazarı Ece Temelkuran tarafından kaleme alınan İçeriden Kıyıdan Konuşmalar kitabı Sosyoloji, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2003 yılında 9789752891685 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İçeriden Kıyıdan Konuşmalar isimli kitap 328 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ece Temelkuran Kitapları listesinde de yeralmaktadır. İçeriden Kıyıdan Konuşmalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Televizyon: Öldüren Eğlence kitabının da yazarı Neil Postman tarafından kaleme alınan Teknopoli - Yeni Dünya Düzeni kitabı Siyaset Sosyolojisi, Globalleşme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Paradigma Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750024528 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Teknopoli - Yeni Dünya Düzeni isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mustafa Emre Yılmaz çevirmiştir. Teknopoli - Yeni Dünya Düzeni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.4
Pike kitabının da yazarı Orhan Gökdemir tarafından kaleme alınan RedHack kitabı İletişim, Medya, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055151492 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan RedHack isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. RedHack kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Zamanın Ruhuna Rağmen ve Big Boss kitaplarının da yazarı Mustafa Hoş tarafından kaleme alınan Abluka kitabı İletişim, Medya, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786054994052 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Abluka isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Abluka kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.5
Var Olmak Cesaret İster kitabının da yazarı A. Kadir Özer tarafından kaleme alınan İletişimsizlik Becerisi kitabı Sosyoloji, İletişim, Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 1994 yılında 9789754341539 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İletişimsizlik Becerisi isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor. İletişimsizlik Becerisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Televizyon: Öldüren Eğlence ve Kendimizi Ölümüne Eğlendirmek kitaplarının da yazarı Neil Postman tarafından kaleme alınan Televizyon Öldüren Eğlence kitabı İletişim, Medya, Televizyon türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2018 yılında 9789755390581 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Televizyon Öldüren Eğlence isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Televizyon Öldüren Eğlence kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Düşünce Gücüyle Sorun Çözme kitabının da yazarı Orhan Erdem tarafından kaleme alınan Duygusal İletişim ve Beden Dili kitabı Kişisel Gelişim, İletişim, Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yakamoz Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9786053841234 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Duygusal İletişim ve Beden Dili isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Duygusal İletişim ve Beden Dili kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Bilgece Yaşamak kitabının da yazarı Tuncer Elmacıoğlu tarafından kaleme alınan Anlaşma Sanatı (Cep Boy) kitabı Arkadaşlık, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yakamoz Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786053842224 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Anlaşma Sanatı (Cep Boy) isimli kitap 220 sayfadan oluşuyor. Anlaşma Sanatı (Cep Boy) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan İletişim, Medya Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan İletişim, Medya kitapları

Diğer İletişim, Medya Kitapları

7.0
Zamanın Sonu kitabının da yazarı David Bohm tarafından kaleme alınan Birlikte Düşünmek: Diyalog kitabı Kişisel Gelişim, İletişim, Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Etkileşim Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9799752691826 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Birlikte Düşünmek: Diyalog isimli kitap 142 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Onur Atalay çevirmiştir. Birlikte Düşünmek: Diyalog kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Zamanın Ruhuna Rağmen ve Big Boss kitaplarının da yazarı Mustafa Hoş tarafından kaleme alınan Abluka kitabı İletişim, Medya, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786054994052 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Abluka isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Abluka kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yerli Dizilerde Kimlik Kalıpları kitabının da yazarı Ece Ünür tarafından kaleme alınan Uzaktan Kumandanın Ardındakiler kitabı İletişim, Medya, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Eğitim Kitabevi Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786059831123 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uzaktan Kumandanın Ardındakiler isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Uzaktan Kumandanın Ardındakiler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yer Çekimine Karşı Temel Bilgiler ve Yönetmek İçin Mazeret Yok kitaplarının da yazarı Şaban Kızıldağ tarafından kaleme alınan İletişimde Mazeret Yok kitabı İletişim, Medya, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hayat Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786051510514 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İletişimde Mazeret Yok isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. İletişimde Mazeret Yok kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yer Çekimine Karşı Temel Bilgiler ve İletişimde Mazeret Yok kitaplarının da yazarı Şaban Kızıldağ tarafından kaleme alınan İletişimde Mazeret Yok kitabı İletişim, Medya, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hayat Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786051510514 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İletişimde Mazeret Yok isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. İletişimde Mazeret Yok kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Yaşamın Anlamı kitabının da yazarı Yaşamın Anlamı ve Yamyamlara Oy Yok! Siyaset ve Yağma kitaplarının da yazarı Emre Kongar tarafından kaleme alınan Konsantremi Bozma! Medya ve Medyatik Türkçe Notları kitabı Sosyoloji, İletişim, Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751407047 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Konsantremi Bozma! Medya ve Medyatik Türkçe Notları isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Konsantremi Bozma! Medya ve Medyatik Türkçe Notları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yaşam, Sana Teşekkür Ederim ve Burası Türkiye Radyoları kitaplarının da yazarı Jülide Gülizar tarafından kaleme alınan Where Are You Going Türkçe? kitabı Sosyoloji, Dilbilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sinemis Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9789758759217 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Where Are You Going Türkçe? isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Where Are You Going Türkçe? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Windows 8 ve Pardus 2011 kitaplarının da yazarı Atalay Keleştemur tarafından kaleme alınan Siber İstihbarat kitabı İletişim, Medya, İstihbarat Örgütü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Level yayınevinden 2015 yılında 9786056567926 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siber İstihbarat isimli kitap 472 sayfadan oluşuyor. Siber İstihbarat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.5
Var Olmak Cesaret İster kitabının da yazarı A. Kadir Özer tarafından kaleme alınan İletişimsizlik Becerisi kitabı Sosyoloji, İletişim, Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 1994 yılında 9789754341539 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İletişimsizlik Becerisi isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor. İletişimsizlik Becerisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Uzaktan Kumandanın Ardındakiler kitabının da yazarı Ece Ünür tarafından kaleme alınan Yerli Dizilerde Kimlik Kalıpları kitabı İletişim, Medya, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Eğitim Kitabevi Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786059831130 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yerli Dizilerde Kimlik Kalıpları isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Yerli Dizilerde Kimlik Kalıpları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Umut Peronu kitabının da yazarı Umut Peronu ve Yurtsuz Kalanlar kitaplarının da yazarı Halit Çelikbudak tarafından kaleme alınan Beyaz Yerler Siyah Olacak kitabı İletişim, Medya, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2014 yılında 9786050918496 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beyaz Yerler Siyah Olacak isimli kitap 284 sayfadan oluşuyor. Beyaz Yerler Siyah Olacak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Türkiye'de Sol Örgütler ve Çerkes Ethem kitaplarının da yazarı Hüseyin Aykol tarafından kaleme alınan Susturulamayanlar kitabı İletişim, Medya, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aram Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9786055454470 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Susturulamayanlar isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Susturulamayanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!