up
ara

İngiliz - İrlanda Kitapları

Yeni Çıkan İngiliz - İrlanda Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan İngiliz - İrlanda kitapları

En İyi İngiliz - İrlanda Kitapları

En çok puan verilen, en iyi İngiliz - İrlanda kitapları
9.0
Hayvan Çiftliği, bir hayvan çiftliğinde yaşanan olaylar üzerinden 1940'lardaki reel sosyalizmi eleştiren politik bir romandır.
7.7
Yeniay kitabının da yazarı Stephenie Meyer tarafından kaleme alınan Alacakaranlık kitabı Aşk, Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2007 yılında 9789944822107 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alacakaranlık isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hüseyin Baran çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Alacakaranlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Alex adında 15 yaşındaki bir çocuğun ergenliğinden erginliğine kadar geçen dönemde yaşadıklarını, bozulmuş ahlak yapısını ve yozlaşan toplum değerlerini sert bir dille anlatan distopik eser.
7.6
Seattle bir dizi seri cinayetle çalkalanmaktadır. Bella tüm bu karmaşanın içinde Edward ve Jacob arasında seçim yapmak zorunda kalır.
8.6
Pride and Prejudice kitabının da yazarı Jane Austen tarafından kaleme alınan Aşk ve Gurur kitabı Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750708619 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk ve Gurur isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aşk ve Gurur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Alacakaranlık Çizgi Roman Cilt: 1 kitabının da yazarı Stephenie Meyer tarafından kaleme alınan Yeniay kitabı Roman (Çeviri), Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2007 yılında 9789944822114 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeniay isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Öncü Saraç Tüzüner çevirmiştir. Kitap Maceraperestlerin Mutlaka Okuması Gereken En İyi Macera Romanları listesinde de yeralmaktadır. Yeniay kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Wuthering Heights - Collins Classics kitabının da yazarı Emily Bronte tarafından kaleme alınan Uğultulu Tepeler kitabı Roman (Çeviri), Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789750714153 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uğultulu Tepeler isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Naciye Akseki Öncül çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Uğultulu Tepeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Fantastik edebiyatın öncülerinden olan J. R. R. Tolkien'in çok sevilen Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin ilk kitabıdır. Bir yolculuk, fedakarlık ve dostluk hikayesinin anlatıldığı kitapta, Sauron'u yok etmek için kurulan Yüzük Kardeşliği'nin efsane yolculuğu başlar.
9.6
Bu kitapta, fantastik dünya denince ilk akla gelen Orta Dünya'nın büyük savaşlarından birine şahit oluyoruz. Biri Sauron'un diğeri Saruman'ın olan iki kuleden iki devasa ordu ayrılır. Rohan halkını hedef alan Saruman'ın Uruk-hai'lerden oluşan ordusu Helm's Deep'i kuşatır. Orta Dünya'nın kaderini belirleyecek savaşlardan ilki kapıdadır.
9.6
Yüzüklerin Efendisi fantastik üçlemesinin son kitabıdır. Frodo ve Sam tek yüzük ile Mordor'un tehlikeli topraklarında Hüküm Dağı'na giderek yaklaşırken, insanların en büyük kalesi olan Minas Tirith'te ikinci büyük savaş için hazırlıklar yapılmaktadır. Orta Dünya'nın kaderi Minas Tirith kalesinin düşmemesine ve Frodo ile Sam'in yüzüğü bir an önce yok etmesine bağlıdır.

Çok Satan İngiliz - İrlanda Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan İngiliz - İrlanda kitapları

Diğer İngiliz - İrlanda Kitapları

9.6
Yüzüklerin Efendisi fantastik üçlemesinin son kitabıdır. Frodo ve Sam tek yüzük ile Mordor'un tehlikeli topraklarında Hüküm Dağı'na giderek yaklaşırken, insanların en büyük kalesi olan Minas Tirith'te ikinci büyük savaş için hazırlıklar yapılmaktadır. Orta Dünya'nın kaderi Minas Tirith kalesinin düşmemesine ve Frodo ile Sam'in yüzüğü bir an önce yok etmesine bağlıdır.
8.0
Yıkanan Kadınlar kitabının da yazarı Tie Ning tarafından kaleme alınan Sonsuz Ne Kadar Uzun? kitabı Roman (Çeviri), İngiliz - İrlanda türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kalkedon Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786054511938 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sonsuz Ne Kadar Uzun? isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nuri Razi çevirmiştir. Sonsuz Ne Kadar Uzun? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Yetenek kitabının da yazarı Kristin Cashore tarafından kaleme alınan Yetenek (Yedi Krallık Üçlemesi - 1. Kitap) kitabı Roman (Çeviri), İngiliz - İrlanda türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2011 yılında 9786053431701 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yetenek (Yedi Krallık Üçlemesi - 1. Kitap) isimli kitap 472 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İlker Şahin çevirmiştir. Yetenek (Yedi Krallık Üçlemesi - 1. Kitap) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Yetenek kitabının da yazarı Kristin Cashore tarafından kaleme alınan Ateş (Yedi Krallık Üçlemesi - 2. Kitap) kitabı Roman (Çeviri), İngiliz - İrlanda türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2014 yılında 9786053431640 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ateş (Yedi Krallık Üçlemesi - 2. Kitap) isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevgi Diner çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ateş (Yedi Krallık Üçlemesi - 2. Kitap) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Yeniay kitabının da yazarı Stephenie Meyer tarafından kaleme alınan Alacakaranlık kitabı Aşk, Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2007 yılında 9789944822107 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alacakaranlık isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hüseyin Baran çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Alacakaranlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yeni Başlayanlar İçin Suşi kitabının da yazarı Marian Keyes tarafından kaleme alınan Çıkmaz Sokağın Sırrı kitabı İngiliz - İrlanda, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051423647 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çıkmaz Sokağın Sırrı isimli kitap 688 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Beril Tüccarbaşıoğlu Uğur çevirmiştir. Çıkmaz Sokağın Sırrı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yedi Yaşında Olmanın Önemi ve Kısıtlı Şartlar Villası kitaplarının da yazarı Alexander McCall Smith tarafından kaleme alınan İskoç Sokağı'nda Gün Işığı kitabı İngiliz - İrlanda, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053609629 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İskoç Sokağı'nda Gün Işığı isimli kitap 388 sayfadan oluşuyor. İskoç Sokağı'nda Gün Işığı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yanlış İlişkiler ve Hotel Du Lac kitaplarının da yazarı Anita Brookner tarafından kaleme alınan Özel Bir Görüş kitabı İngiliz - İrlanda, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Telos Yayıncılık yayınevinden 1996 yılında 9789455450684 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Özel Bir Görüş isimli kitap 250 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Karin Karakaşlı çevirmiştir. Özel Bir Görüş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.3
Yanlış İlişkiler kitabının da yazarı Anita Brookner tarafından kaleme alınan Hotel Du Lac kitabı İngiliz - İrlanda, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 1991 yılında 9789755390222 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hotel Du Lac isimli kitap 165 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Metin Celal (Metin Celâl) çevirmiştir. Hotel Du Lac kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yalnız Kalpler Cinayetleri ve Çocuk Cinayetleri kitaplarının da yazarı John Harvey tarafından kaleme alınan Neşter Darbeleri kitabı İngiliz - İrlanda, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oğlak Yayıncılık yayınevinden 2001 yılında 9799753293517 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Neşter Darbeleri isimli kitap 327 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Mehmet Harmancı çevirmiştir. Neşter Darbeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Wuthering Heights - Collins Classics kitabının da yazarı Emily Bronte tarafından kaleme alınan Uğultulu Tepeler kitabı Roman (Çeviri), Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789750714153 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uğultulu Tepeler isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Naciye Akseki Öncül çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Uğultulu Tepeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Wolf Hall ve Kurtlar Hanedanı kitaplarının da yazarı Hilary Mantel tarafından kaleme alınan Ölüleri Getirin kitabı Roman (Çeviri), İngiliz - İrlanda türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2012 yılında 9786051422541 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölüleri Getirin isimli kitap 556 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Elif Nihan Akbaş çevirmiştir. Ölüleri Getirin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!