up
ara
ÜYELER
DİĞER

İngilizce Kitapları

Yeni Çıkan İngilizce Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan İngilizce kitapları

En İyi İngilizce Kitapları

En çok puan verilen, en iyi İngilizce kitapları
8.5
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Venedik Taciri kitabı Tiyatro Oyunu, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786053604549 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Venedik Taciri isimli kitap 115 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Venedik Taciri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Türkan kitabının da yazarı Ayşe Kulin tarafından kaleme alınan Aylin kitabı İngilizce, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751412287 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aylin isimli kitap 333 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aylin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Persuasion kitabının da yazarı Jane Austen tarafından kaleme alınan Pride and Prejudice kitabı Roman, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pearson Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9780582419353 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pride and Prejudice isimli kitap 133 sayfadan oluşuyor. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Pride and Prejudice kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Sabit Hat kitabının da yazarı Rainbow Rowell tarafından kaleme alınan Fangirl kitabı Yabancı Dil, Gençlik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2016 yılında 9786053438823 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fangirl isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Müge Kocaman Özçelik çevirmiştir. Fangirl kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Kale kitabının da yazarı Antoine de Saint-Exupery tarafından kaleme alınan The Little Prince kitabı Yabancı Dil, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786059913720 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Little Prince isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. The Little Prince kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
David Copperfield kitabının da yazarı Charles Dickens tarafından kaleme alınan Great Expectations kitabı Eğitim, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pearson Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9780582077836 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Great Expectations isimli kitap 525 sayfadan oluşuyor. Great Expectations kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.3
Binbir Hayalet ve Siyah Lale kitaplarının da yazarı Alexandre Dumas tarafından kaleme alınan The Count of Monte Cristo kitabı Çocuk, Eğitim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Engin Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9789753203203 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Count of Monte Cristo isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor. The Count of Monte Cristo kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Mary Poppins Geri Dönüyor kitabının da yazarı Mary Poppins Geri Dönüyor ve Mary Poppins Kapıyı Açıyor! kitaplarının da yazarı P. L. Travers tarafından kaleme alınan Mary Poppins kitabı Çocuk, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kelime Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786054435456 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mary Poppins isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Mary Poppins kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Tatlı Perşembe kitabının da yazarı Tatlı Perşembe ve Bilinmeyen Bir Tanrıya kitaplarının da yazarı John Steinbeck tarafından kaleme alınan The Grapes of Wrath kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Penguin yayınevinden 2014 yılında 9780141185064 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Grapes of Wrath isimli kitap 476 sayfadan oluşuyor. The Grapes of Wrath kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
İçdenizin Kadını kitabının da yazarı İçdenizin Kadını ve Schindler' in Listesi kitaplarının da yazarı Thomas Keneally tarafından kaleme alınan Schindler's List kitabı Edebiyat, İngilizce türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pearson Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9781408274323 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Schindler's List isimli kitap 109 sayfadan oluşuyor. Schindler's List kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan İngilizce Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan İngilizce kitapları

Diğer İngilizce Kitapları

0.0
Zaman Sevmeye Yetmeyecek ve Sabahın Altısında Uyanmak kitaplarının da yazarı Levent Seçer tarafından kaleme alınan Lost Lives kitabı İngilizce, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Payda Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786055223281 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Lost Lives isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Lost Lives kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeni Başlayanlar İçin İngilizce ve İngilizce Sınav Rehberi Examine Yourself Through Tests kitaplarının da yazarı Yılmaz Hasdemir tarafından kaleme alınan Translation Methods kitabı Çeviri, İngilizce türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Aktüel Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9757368768 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Translation Methods isimli kitap 497 sayfadan oluşuyor. Translation Methods kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
YDS Projector ve Breeze Workbook 9 kitaplarının da yazarı Funda Baydar tarafından kaleme alınan Breeze Coursebook 9 kitabı İngilizce, Dil Eğitimi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Milli Eğitim Bakanlığı Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9751131049 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Breeze Coursebook 9 isimli kitap 137 sayfadan oluşuyor. Breeze Coursebook 9 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yardımsever Kardeşler ve Işık Saçan Asa kitaplarının da yazarı Ruhi Demirel tarafından kaleme alınan Uthman İbn Affan kitabı Çocuklar İçin İslam, İngilizce türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tughra Books yayınevinden 2015 yılında 9781597843737 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uthman İbn Affan isimli kitap 76 sayfadan oluşuyor. Uthman İbn Affan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yardımsever Kardeşler kitabının da yazarı Yardımsever Kardeşler ve Işık Saçan Asa kitaplarının da yazarı Ruhi Demirel tarafından kaleme alınan Abu Bakr As-Siddiq kitabı Çocuklar İçin İslam, İngilizce türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tughra Books yayınevinden 2015 yılında 9781597843713 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Abu Bakr As-Siddiq isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Abu Bakr As-Siddiq kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Vocabulary for the High School Student kitabının da yazarı Harold Levine tarafından kaleme alınan Vocabulary for the College-Bound Student kitabı İngilizce, Yabancı Dil türünde okuyucusu ile buluşuyor. Amsco School Publication yayınevinden 2010 yılında 9781567651041 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vocabulary for the College-Bound Student isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Vocabulary for the College-Bound Student kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Vocabulary for the College-Bound Student kitabının da yazarı Harold Levine tarafından kaleme alınan Vocabulary for the High School Student kitabı İngilizce, Yabancı Dil türünde okuyucusu ile buluşuyor. Amsco School Publication yayınevinden 2018 yılında 9781567650051 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vocabulary for the High School Student isimli kitap 230 sayfadan oluşuyor. Vocabulary for the High School Student kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Uluslararası Boyutlarıyla Sağlık Hakkı kitabının da yazarı Uluslararası Boyutlarıyla Sağlık Hakkı ve Sosyal Hakların Uluslararası Korunması ve Avrupa Sosyal Şartı Sistemi kitaplarının da yazarı İzzet Mert Ertan tarafından kaleme alınan Early Beginnings of Environmental Protection in International Human Rights Law kitabı Hukuk, İngilizce türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053332183 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Early Beginnings of Environmental Protection in International Human Rights Law isimli kitap 129 sayfadan oluşuyor. Early Beginnings of Environmental Protection in International Human Rights Law kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Turkey Between Democracy and Militarism ve I Love You Je T'aime Ich Liebe Dich Ez Ji Te Hez Dıkım kitaplarının da yazarı İhsan Dağı tarafından kaleme alınan What Went Wrong In Turkey? kitabı Siyaset, İngilizce türünde okuyucusu ile buluşuyor. Phoenix yayınevinden 2015 yılında 9786059801133 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan What Went Wrong In Turkey? isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. What Went Wrong In Turkey? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Türkan kitabının da yazarı Ayşe Kulin tarafından kaleme alınan Aylin kitabı İngilizce, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751412287 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aylin isimli kitap 333 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aylin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
True to Life - Pre-Intermediate (Class Book) ve True to Life - Intermediate (Class Book) kitaplarının da yazarı Stuart Redman tarafından kaleme alınan True to Life - Intermediate (Personal Study Workbook) kitabı İngilizce, Yabancı Dil türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cambridge University Press yayınevinden 2016 yılında 9780521456319 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan True to Life - Intermediate (Personal Study Workbook) isimli kitap 156 sayfadan oluşuyor. True to Life - Intermediate (Personal Study Workbook) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
True to Life - Intermediate (Personal Study Workbook) ve True to Life - Pre-Intermediate (Class Book) kitaplarının da yazarı Stuart Redman tarafından kaleme alınan True to Life - Intermediate (Class Book) kitabı İngilizce, Yabancı Dil türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cambridge University Press yayınevinden 2016 yılında 9780521456326 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan True to Life - Intermediate (Class Book) isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. True to Life - Intermediate (Class Book) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!