up
ara

İş Dünyası Kitapları

Yeni Çıkan İş Dünyası Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan İş Dünyası kitapları

En İyi İş Dünyası Kitapları

En çok puan verilen, en iyi İş Dünyası kitapları
8.4
Ütopik Sosyalizm ve Bilimsel Sosyalizm kitabının da yazarı Friedrich Engels tarafından kaleme alınan Komünist Manifesto kitabı Felsefe, Felsefe türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789750710056 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Komünist Manifesto isimli kitap 131 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Celal Üster, Nur Deriş çevirmiştir. Kitap Siyasetle İlgilenenlerin Mutlaka Okuması Gereken En İyi Siyasi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Komünist Manifesto kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Haksız Yönetime Karşı - Tembellik Hakkı kitabının da yazarı Paul Lafargue tarafından kaleme alınan Tembellik Hakkı kitabı Siyaset, Felsefe türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9786054927142 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tembellik Hakkı isimli kitap 72 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Işık Ergüden çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Tembellik Hakkı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır kitabının da yazarı Ahmet Şerif İzgören tarafından kaleme alınan Dikkat Vücudunuz Konuşuyor kitabı Sosyoloji, Kişisel Gelişim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Elma Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789756093115 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dikkat Vücudunuz Konuşuyor isimli kitap 166 sayfadan oluşuyor. Kitap Tekrar Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dikkat Vücudunuz Konuşuyor kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Şekil Değiştirme kitabının da yazarı John Perkins tarafından kaleme alınan Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları kitabı İş Dünyası, Ekonomi türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789756006030 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Murat Kayı çevirmiştir. Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.1
Dayanılmaz Cazibe kitabının da yazarı Kevin Hogan tarafından kaleme alınan İstediğiniz Kişiye 8 Dakikada Nasıl Evet Dedirtirsiniz? kitabı Beden Dili, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yakamoz Yayınevi yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İstediğiniz Kişiye 8 Dakikada Nasıl Evet Dedirtirsiniz? isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Taner Gezer çevirmiştir. İstediğiniz Kişiye 8 Dakikada Nasıl Evet Dedirtirsiniz? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Şekil Değiştirme kitabının da yazarı John Perkins tarafından kaleme alınan Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 2 kitabı İş Dünyası, Ekonomi türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789756006191 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 2 isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Cihat Taşçıoğlu çevirmiştir. Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır kitabının da yazarı Ahmet Şerif İzgören tarafından kaleme alınan İş Yaşamında 100 Kanguru kitabı Ekonomi, Kariyer türünde okuyucusu ile buluşuyor. Elma Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789756093078 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İş Yaşamında 100 Kanguru isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. İş Yaşamında 100 Kanguru kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
8'inci Alışkanlık kitabının da yazarı Stephen R. Covey tarafından kaleme alınan Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı kitabı Kişisel Gelişim, İş Dünyası türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 1998 yılında 9789754344431 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı isimli kitap 422 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Osman Deniztekin, Filiz Deniztekin çevirmiştir. Kitap Fikirlerinizi değiştirten en iddialı kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Şimdi Anladım! kitabının da yazarı Eliyahu M. Goldratt tarafından kaleme alınan Amaç kitabı Kariyer, İş Dünyası türünde okuyucusu ile buluşuyor. Optimist yayınevinden 2004 yılında 9789944186551 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Amaç isimli kitap 428 sayfadan oluşuyor. Amaç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Düşünce Atlası kitabının da yazarı Nüvit Osmay tarafından kaleme alınan İnsan Mühendisliği kitabı Sosyoloji, Kişisel Gelişim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 0 yılında 9789752970410 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnsan Mühendisliği isimli kitap 572 sayfadan oluşuyor. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İnsan Mühendisliği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan İş Dünyası Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan İş Dünyası kitapları

Diğer İş Dünyası Kitapları

10.0
Zoraki Bankacı Zorda kitabının da yazarı Metin Berk tarafından kaleme alınan Zoraki Bankacı kitabı İş Dünyası, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Abm Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9786055171445 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zoraki Bankacı isimli kitap 420 sayfadan oluşuyor. Zoraki Bankacı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zeynep'le Baş Başa kitabının da yazarı Erbil Erbige tarafından kaleme alınan İş Güvenliği Palavramız kitabı İş Dünyası, İş Güvenliği, İş Sağlığı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yolda Kitap yayınevinden 2013 yılında 9786054776405 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İş Güvenliği Palavramız isimli kitap 202 sayfadan oluşuyor. İş Güvenliği Palavramız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zaman Makinesi kitabının da yazarı Carlo M. Cipolla tarafından kaleme alınan Neşeli Öyküler kitabı Ekonomi, İş Dünyası türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tarih Vakfı Yurt Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9799753331340 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Neşeli Öyküler isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tülin Altınova çevirmiştir. Neşeli Öyküler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zagor Sayı: 129 kitabının da yazarı Vural Öger tarafından kaleme alınan Benim Almanyam Benim Türkiyem kitabı Otobiyografi, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2016 yılında 9789752104112 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Benim Almanyam Benim Türkiyem isimli kitap 303 sayfadan oluşuyor. Benim Almanyam Benim Türkiyem kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yumurta Gibi Kırılmayın, Teniz Topu Gibi Sıçrayın! ve Hayatınızı 'Bağımsız Olmaya' Adayın! kitaplarının da yazarı Steve W. Price tarafından kaleme alınan Büyük Durgunlukla Nasıl Başaçıkabiliriz? kitabı İş Dünyası, Ekonomi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arıtan Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9786055409562 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyük Durgunlukla Nasıl Başaçıkabiliriz? isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Büyük Durgunlukla Nasıl Başaçıkabiliriz? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yükseköğretim Kurumlarında Pazarlama - Türkiyedeki Mevcut Durum kitabının da yazarı Dilek Penpece tarafından kaleme alınan Dijital İçerik Pazarlaması kitabı İş Dünyası, Satış ve Pazarlama türünde okuyucusu ile buluşuyor. Karahan Kitabevi yayınevinden 2008 yılında 9786054454976 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dijital İçerik Pazarlaması isimli kitap 133 sayfadan oluşuyor. Dijital İçerik Pazarlaması kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yönetsel Sistem ve Yaratıcı Liderlik kitaplarının da yazarı Akın Marşap tarafından kaleme alınan Sağlık İşletmelerinde Kalite kitabı İş Dünyası, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053331407 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sağlık İşletmelerinde Kalite isimli kitap 599 sayfadan oluşuyor. Sağlık İşletmelerinde Kalite kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.0
Yönetsel Açıdan Risk Yönetimine Bir Bakış: ISO 31000 Risk Yönetimi kitabının da yazarı Duygu Kızıldağ tarafından kaleme alınan İşletmelerde Problem Yönetimi kitabı İş Dünyası, Satış ve Pazarlama türünde okuyucusu ile buluşuyor. Optimist yayınevinden 1970 yılında 9786054538904 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İşletmelerde Problem Yönetimi isimli kitap 191 sayfadan oluşuyor. İşletmelerde Problem Yönetimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yönetimde Koçluk Yaklaşımı ve Acı Kuşu kitaplarının da yazarı Demet Uyar tarafından kaleme alınan Yönetimde Koçluk Yaklaşımı kitabı İş Dünyası, Kariyer türünde okuyucusu ile buluşuyor. Galata yayınevinden 2015 yılında 9786054463602 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yönetimde Koçluk Yaklaşımı isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Yönetimde Koçluk Yaklaşımı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yönetimde Başarı İçin Altın Kurallar ve Çatışma kitaplarının da yazarı Mustafa Gümüş tarafından kaleme alınan Yönetimde Başarı - Az Teori Çok Başarı kitabı İş Dünyası, Yönetim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2015 yılında 9786051710082 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yönetimde Başarı - Az Teori Çok Başarı isimli kitap 345 sayfadan oluşuyor. Yönetimde Başarı - Az Teori Çok Başarı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yönetim ve Organizasyon (Çağdaş ve Küresel Yaklaşımlar) kitabının da yazarı Yönetim ve Organizasyon (Çağdaş ve Küresel Yaklaşımlar) ve Örgütsel Davranış ve Yönetim Psikolojisi kitaplarının da yazarı Erol Eren tarafından kaleme alınan Stratejik Yönetim Vak'aları kitabı İş Dünyası, Yönetim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053333692 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Stratejik Yönetim Vak'aları isimli kitap 481 sayfadan oluşuyor. Stratejik Yönetim Vak'aları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yönetim ve Gün Gün Drucker kitaplarının da yazarı Peter Drucker tarafından kaleme alınan Yönetimin Sınırları kitabı Yönetim, İş Dünyası türünde okuyucusu ile buluşuyor. Optimist yayınevinden 2015 yılında 9786053222712 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yönetimin Sınırları isimli kitap 328 sayfadan oluşuyor. Yönetimin Sınırları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!