up
ara
ÜYELER
DİĞER

İtalyan Edebiyatı Kitapları

Yeni Çıkan İtalyan Edebiyatı Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan İtalyan Edebiyatı kitapları

En İyi İtalyan Edebiyatı Kitapları

En çok puan verilen, en iyi İtalyan Edebiyatı kitapları
8.1
Aklı Bir Karış Havada kitabının da yazarı Susanna Tamaro tarafından kaleme alınan Yüreğinin Götürdüğü Yere Git kitabı Edebiyat, İtalyan Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2005 yılında 9789755103013 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yüreğinin Götürdüğü Yere Git isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Eren Yücesan Cendey çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Yüreğinin Götürdüğü Yere Git kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Beş Ahlak Yazısı kitabının da yazarı Umberto Eco tarafından kaleme alınan Gülün Adı kitabı Roman, Dünya Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1999 yılında 9789755102450 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gülün Adı isimli kitap 605 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Şadan Karadeniz çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Gülün Adı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Filoransa'da Komplolar ve Karşı Komplolar Tarihi kitabının da yazarı Niccolo Machiavelli tarafından kaleme alınan Prens kitabı Siyaset, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789750709074 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Prens isimli kitap 137 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Kemal Atakay çevirmiştir. Kitap Türk ve Dünya Edebiyatından Okunması Gereken Seçkin Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Prens kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Biri hiçbiri binlercesi kitabının da yazarı Luigi Pirandello tarafından kaleme alınan Biri, Hiçbiri, Binlercesi kitabı İtalyan Edebiyatı, Dünya Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Adam yayınevinden 2015 yılında 9786059115070 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Biri, Hiçbiri, Binlercesi isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nazlı Birgen, Birgül Göker çevirmiştir. Kitap Varoluşçuluk Üzerine Yazılmış En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Biri, Hiçbiri, Binlercesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Beş Ahlak Yazısı kitabının da yazarı Umberto Eco tarafından kaleme alınan Foucault Sarkacı kitabı Roman (Çeviri), İtalyan Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1999 yılında 9789755104348 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Foucault Sarkacı isimli kitap 648 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Şadan Karadeniz çevirmiştir. Kitap En Karmaşık Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Foucault Sarkacı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Aklı Bir Karış Havada kitabının da yazarı Susanna Tamaro tarafından kaleme alınan Sonsuza Kadar kitabı Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789750713514 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sonsuza Kadar isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Eren Cendey çevirmiştir. Kitap En Sevdiğim, En Özel Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sonsuza Kadar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.6
Aklı Bir Karış Havada kitabının da yazarı Susanna Tamaro tarafından kaleme alınan Anima Mundi (Dünyanın Ruhu) kitabı Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755107486 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Anima Mundi (Dünyanın Ruhu) isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Eren Cendey çevirmiştir. Anima Mundi (Dünyanın Ruhu) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.5
Aklı Bir Karış Havada kitabının da yazarı Susanna Tamaro tarafından kaleme alınan Her Melek Korkunçtur kitabı İtalyan Edebiyatı, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750718779 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Her Melek Korkunçtur isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Eren Cendey çevirmiştir. Her Melek Korkunçtur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
Hayat İşte kitabının da yazarı Italo Svevo tarafından kaleme alınan İyi Yürekli Yaşlı Adamla Güzel Kızın Öyküsü kitabı Öykü, İtalyan Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Adam yayınevinden 0 yılında 9786056404368 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İyi Yürekli Yaşlı Adamla Güzel Kızın Öyküsü isimli kitap 73 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Fuat Sevimay çevirmiştir. İyi Yürekli Yaşlı Adamla Güzel Kızın Öyküsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.6
Savaşa Giriş kitabının da yazarı Italo Calvino tarafından kaleme alınan Palomar kitabı Roman (Çeviri), İtalyan Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2002 yılında 9789750805745 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Palomar isimli kitap 100 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Rekin Teksoy çevirmiştir. Palomar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan İtalyan Edebiyatı Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan İtalyan Edebiyatı kitapları

Diğer İtalyan Edebiyatı Kitapları

0.0
Yükselen Dünya'nın Savaşları 2: İki Savaşçı kitabının da yazarı Yükselen Dünya'nın Savaşları 2: İki Savaşçı ve Yükselen Dünya'nın Savaşları 1: Suikastçılar Mezhebi kitaplarının da yazarı Licia Troisi tarafından kaleme alınan Tiran ve Genç Kız Yükselen Dünya Sennar'ın Görevi İkinci Kitap kitabı Roman (Çeviri), İtalyan Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750705304 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tiran ve Genç Kız Yükselen Dünya Sennar'ın Görevi İkinci Kitap isimli kitap 370 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Kemal Atakay çevirmiştir. Tiran ve Genç Kız Yükselen Dünya Sennar'ın Görevi İkinci Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Tanrı'nın Grameri ve Cyrano De Bergerac kitaplarının da yazarı Stefano Benni tarafından kaleme alınan Tatlı Hayat kitabı Edebiyat, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Efil Yayınevi yayınevinden 2018 yılında 9786054579419 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tatlı Hayat isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Özge Parlak Temel çevirmiştir. Tatlı Hayat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Tanrı Nasıl İsterse kitabının da yazarı Niccolo Ammaniti tarafından kaleme alınan Alır Götürürüm Seni kitabı İtalyan Edebiyatı, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2003 yılında 9789752931077 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alır Götürürüm Seni isimli kitap 418 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihal Önol çevirmiştir. Alır Götürürüm Seni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Sen Dünyaya Gelmeden kitabının da yazarı Margaret Mazzantini tarafından kaleme alınan Sakın Kımıldama kitabı Roman (Çeviri), İtalyan Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2011 yılında 9786050902983 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sakın Kımıldama isimli kitap 292 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Meryem Mine Çilingiroğlu çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sakın Kımıldama kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Savaşa Giriş ve Görünmez Kentler kitaplarının da yazarı Italo Calvino tarafından kaleme alınan Sıfır Zaman kitabı İtalyan Edebiyatı, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2000 yılında 9789750700309 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sıfır Zaman isimli kitap 150 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Şemsa Gezgin, Marta Bertolini çevirmiştir. Kitap İlginç Kitap İsimleri listesinde de yeralmaktadır. Sıfır Zaman kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.0
Savaşa Giriş ve Görünmez Kentler kitaplarının da yazarı Italo Calvino tarafından kaleme alınan San Giovanni Yolu kitabı İtalyan Edebiyatı, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789750814471 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan San Giovanni Yolu isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. San Giovanni Yolu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.6
Savaşa Giriş kitabının da yazarı Italo Calvino tarafından kaleme alınan Palomar kitabı Roman (Çeviri), İtalyan Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2002 yılında 9789750805745 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Palomar isimli kitap 100 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Rekin Teksoy çevirmiştir. Palomar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Sana Elveda Derken kitabının da yazarı Tommaso Pincio tarafından kaleme alınan Bir Başka Dünya'nın Aşkı kitabı İtalyan Edebiyatı, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nokta Yayınları yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Başka Dünya'nın Aşkı isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Eren Cendey çevirmiştir. Bir Başka Dünya'nın Aşkı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.5
Sakın Kımıldama kitabının da yazarı Margaret Mazzantini tarafından kaleme alınan Sabah Denizi kitabı İtalyan Edebiyatı, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2014 yılında 9786050918137 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sabah Denizi isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ivon Cerrahoğlu çevirmiştir. Sabah Denizi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Kayıp Geçmiş kitabının da yazarı Jonathan Holt tarafından kaleme alınan Yüz Karası kitabı İtalyan Edebiyatı, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789750826399 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yüz Karası isimli kitap 364 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Dürrin Tunç çevirmiştir. Yüz Karası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Işığın O Kör Edici Yokluğu kitabının da yazarı Tahar Ben Jelloun tarafından kaleme alınan Kutsal Gece kitabı İtalyan Edebiyatı, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786054764730 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kutsal Gece isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gönül Akgerman çevirmiştir. Kutsal Gece kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İmparatoru Ararken ve Prenses ve Canavar kitaplarının da yazarı Roberto Pazzi tarafından kaleme alınan Kardinaller Meclisi kitabı İtalyan Edebiyatı, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alkım Kitapçılık Yayıncılık yayınevinden 2005 yılında 9789756363942 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kardinaller Meclisi isimli kitap 301 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Kemal Atakay çevirmiştir. Kardinaller Meclisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!