up
ara

Kadın Kitapları

Yeni Çıkan Kadın Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Kadın kitapları

En İyi Kadın Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Kadın kitapları
8.5
Yağmur Sonrası kitabının da yazarı Sarah Jio tarafından kaleme alınan Mart Menekşeleri kitabı Dram, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkadya Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789759996277 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mart Menekşeleri isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihan Giray çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mart Menekşeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Pride and Prejudice kitabının da yazarı Jane Austen tarafından kaleme alınan Aşk ve Gurur kitabı Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750708619 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk ve Gurur isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aşk ve Gurur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
İnsanlarımız kitabının da yazarı Maksim Gorki tarafından kaleme alınan Ana kitabı Roman (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 1970 yılında 9789752973381 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ana isimli kitap 332 sayfadan oluşuyor. Kitap Okunası ve Tavsiye Edilesi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ana kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.5
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Siyah Süt kitabı Roman, Kurgu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2007 yılında 9789759915315 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siyah Süt isimli kitap 308 sayfadan oluşuyor. Kitap Kadınların Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Siyah Süt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.6
İnsan doğasını incelerken en çok tartışılan konu belki de. Bu romanda aldatmanın doğası değil daha çok sınırları çizilmiş.
7.9
Biri çok feci kırılmış ve kendini kıran adamı bulup öldürmek isteyen, diğer üçü de bu ölüme ikna olmuş, yardım etmeyi kabul etmiş, bu ölümün belki kendi yaralarına da iyi geleceğini düşünen kadınlar... ve çölleri aşarak o adamı aramaları... Sonuçta herkes birilerini öldürmek ister hep. İster fiziksel olarak ister manevi olarak.
8.7
Sinekli Bakkal kitabının da yazarı Halide Edib Adıvar tarafından kaleme alınan Vurun Kahpeye kitabı Roman, Kadın türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750707742 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vurun Kahpeye isimli kitap 187 sayfadan oluşuyor. Kitap Kaç Yaşında Olursam Olayım Yeniden Okuyacağım Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Vurun Kahpeye kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Petrol Diyarında Aşk kitabının da yazarı Neval El Saddavi tarafından kaleme alınan Sıfır Noktasındaki Kadın kitabı Otobiyografi, Kadın türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753421959 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sıfır Noktasındaki Kadın isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selma Demiröz çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Sıfır Noktasındaki Kadın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Beş Sevim Apartmanı - Rüya Tabirli Cinperi Yalanları kitabının da yazarı Mine Söğüt tarafından kaleme alınan Deli Kadın Hikayeleri kitabı Öykü, Kadın türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750821073 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Deli Kadın Hikayeleri isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Deli Kadın Hikayeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Kadınlar kitabı Roman, Kadın türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789758441792 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kadınlar isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kadınlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Kadın Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Kadın kitapları

Diğer Kadın Kitapları

8.0
Zilha Günü ve Angelika kitaplarının da yazarı Yıldız Ramazanoğlu tarafından kaleme alınan Bir Dünyanın Kadınları kitabı Aile, Kadın türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ekin Yayınları yayınevinden 1998 yılında 00000IDE90717 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Dünyanın Kadınları isimli kitap 151 sayfadan oluşuyor. Bir Dünyanın Kadınları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Yorgun Mayıs Kısrakları kitabının da yazarı Yılmaz Karakoyunlu tarafından kaleme alınan Salkım Hanım'ın Taneleri kitabı Tarih, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051118888 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Salkım Hanım'ın Taneleri isimli kitap 212 sayfadan oluşuyor. Salkım Hanım'ın Taneleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeryüzü İle Konuşma Sanatı kitabının da yazarı Stephen Harrod Buhner tarafından kaleme alınan Bitkisel AntibiyotiklerAntibiyotiklere Dirençli Bakterilerin Tedavisinde Doğal Alternatifler kitabı Kadın, Aile türünde okuyucusu ile buluşuyor. Platform Yayınları yayınevinden 2001 yılında 9789755400761 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bitkisel AntibiyotiklerAntibiyotiklere Dirençli Bakterilerin Tedavisinde Doğal Alternatifler isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ali Dülger çevirmiştir. Bitkisel AntibiyotiklerAntibiyotiklere Dirençli Bakterilerin Tedavisinde Doğal Alternatifler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeni Kent Dedikoduları / Gelaciyen Bajare Nu ve Kısa Ömürlü Açelyalar kitaplarının da yazarı Müge İplikçi tarafından kaleme alınan Cımbızın Çektikleri kitabı Deneme, Makale türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2006 yılında 9789752893993 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cımbızın Çektikleri isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Cımbızın Çektikleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yazarlar ve Aşkları ve Güneşe Yolculuk kitaplarının da yazarı Ayşe Sevim tarafından kaleme alınan Feminizm kitabı Kadın, Feminizm türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnsan Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9799755744284 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Feminizm isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Feminizm kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yaşlanmayı Erteleyin ve Evde Güzellik ve Bakım Sırları kitaplarının da yazarı Yasemin Fatih Amato tarafından kaleme alınan Güzel Dokunuşlar kitabı Kadın, Kişisel Bakım ve Güzellik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2017 yılında 9786051112107 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güzel Dokunuşlar isimli kitap 172 sayfadan oluşuyor. Güzel Dokunuşlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yaratıcı Evrim ve Adem Meselesi ve Turan Dursun ve Din kitaplarının da yazarı Bahaeddin Sağlam tarafından kaleme alınan Kadın Hayat Hakıkında Bilmediklermiz kitabı Kadın, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. KLMN Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789759654290 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kadın Hayat Hakıkında Bilmediklermiz isimli kitap 350 sayfadan oluşuyor. Kadın Hayat Hakıkında Bilmediklermiz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Yakındaki Uzak kitabının da yazarı Rebecca Solnit tarafından kaleme alınan Bana Bilgiçlik Taslayan Adamlar kitabı Feminizm, Kadın türünde okuyucusu ile buluşuyor. Encore yayınevinden 2015 yılında 9786059949200 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bana Bilgiçlik Taslayan Adamlar isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Asude Küçük çevirmiştir. Bana Bilgiçlik Taslayan Adamlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Yağmur Sonrası kitabının da yazarı Sarah Jio tarafından kaleme alınan Mart Menekşeleri kitabı Dram, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkadya Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789759996277 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mart Menekşeleri isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihan Giray çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mart Menekşeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Vajina Monologları Sıkı Vücutlar ve Vajina Monologları kitaplarının da yazarı Eve Ensler tarafından kaleme alınan Genç Kızların Gizli Yaşamı kitabı Kadın, Kültür Sosyolojisi türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2010 yılında 9789751033437 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Genç Kızların Gizli Yaşamı isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Aylin Yengin çevirmiştir. Genç Kızların Gizli Yaşamı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Vajina Monologları Sıkı Vücutlar kitabının da yazarı Eve Ensler tarafından kaleme alınan Vajina Monologları kitabı Kadın, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Miron Yayınevi yayınevinden 2002 yılında 9789759791704 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vajina Monologları isimli kitap 143 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özden Öke çevirmiştir. Vajina Monologları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Uyanış kitabının da yazarı Başak Saner tarafından kaleme alınan Dört Yüzyıl kitabı Kadın Erkek İlişkileri, Kadın türünde okuyucusu ile buluşuyor. Goa yayınevinden 2012 yılında 9786054353927 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dört Yüzyıl isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Dört Yüzyıl kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!