up
ara

Kuzey Amerika Kitapları

Yeni Çıkan Kuzey Amerika Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Kuzey Amerika kitapları

En İyi Kuzey Amerika Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Kuzey Amerika kitapları
8.7
İnsan beyin kapasitesinin ne kadarını kullanabilir? Geleceği ne kadar öngörebilir? Bütün olasılıkları hesaplayıp sonu ölümle bitmesi kesin bir kovalamacayı tersine çevirip hayatta kalabilir mi?
8.7
John Steinbeck'in Fareler ve İnsanlar romanında aklı başında ve zeki bir adam olan George ile güçlü kuvvetli ama akli dengesi bozuk arkadaşı Lennie'nin para kazanmak için tarım işçiliği yapmak üzere mevsimlik olarak çalışmaya başladıkları çiftlikte geçen hikayeleri anlatılmaktadır.
8.5
Çok satan Olasılıksız kitabının yazarı Adam Fawer'ın ikinci kitabıdır. İnsanların empati yeteneğinden yola çıkılarak yazılmış olan kitap, merak uyandırıcı ve sürükleyici kurgusu ile oldukça popülerdir.
8.8
Vatikan'ın papa seçimleri ve İlluminati tarikati hakkındaki çarpıcı gerçekler ile gizem ve sır dolu bir yolculuk.
8.6
Dante'nin Cehennem kitabından etkilenerek yazılmış gerlim polisiye romanda tarih, bilim ve edebiyat ince detaylarıyla tasvir ediliyor. İstanbul'un da önemli yer tuttuğu macera dolu, bırakmadan okumak isteyeceğiniz bir roman.
8.2
Kitapta, insanların yanında yaşamaya başlayan vahşi bir köpeğin ilk başlarda vahşileşmesi, kendi doğasını keşfetmesi ve sonra en son sahibinin sevgisi ve merhameti karşısında evcilleşmesini anlatılır.
8.3
Kayıp Sembol kitabının da yazarı Dan Brown tarafından kaleme alınan Dijital Kale kitabı Edebiyat, Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2009 yılında 9789752112438 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dijital Kale isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sezer Soner çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dijital Kale kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Sessizlik - Hush Hush Serisi 3. Kitap kitabının da yazarı Becca Fitzpatrick tarafından kaleme alınan Fısıltı - Hush Hush Serisi 1. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Kuzey Amerika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2010 yılında 9786054456000 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fısıltı - Hush Hush Serisi 1. Kitap isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap En Seksi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Fısıltı - Hush Hush Serisi 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Kitaba ismini veren sıcaklık kitabın daha doğrusu bir sayfanın yanma sıcaklığı. Kitapların yasak olduğu bir geleceği anlatan distopya.
8.7
Welton Akademisi adlı yatılı liseye yeni bir edebiyat öğretmeninin gelmesiyle beraber bir grup arkadaşın hayatları değişir.

Çok Satan Kuzey Amerika Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Kuzey Amerika kitapları

Diğer Kuzey Amerika Kitapları

8.0
Zorla Güzellik Olmaz kitabının da yazarı Johanna Lindsey tarafından kaleme alınan Kaçak Yolcu kitabı Kuzey Amerika, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944827133 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaçak Yolcu isimli kitap 450 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Funda Sularöz çevirmiştir. Kaçak Yolcu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Zihin Kapılarının Ardındaki Sessizlik kitabının da yazarı Jack Konfield tarafından kaleme alınan Tavuk Suyuna Çorba - Annelerin Yüreğini Isıtacak Öyküler kitabı Öykü (Çeviri), Kuzey Amerika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hyb Yayıncılık yayınevinden 2004 yılında 9789753000024 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tavuk Suyuna Çorba - Annelerin Yüreğini Isıtacak Öyküler isimli kitap 242 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gülder Tümer çevirmiştir. Tavuk Suyuna Çorba - Annelerin Yüreğini Isıtacak Öyküler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Zaman Çarkı kitabının da yazarı Ken Grimwood tarafından kaleme alınan Kayboluş kitabı Roman, Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2009 yılında 9786054188611 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayboluş isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Cemal Yardımcı çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kayboluş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yüzücü ve Boşanma Mevsimi kitaplarının da yazarı John Cheever tarafından kaleme alınan Elmalar Diyarı kitabı Roman (Çeviri), Kuzey Amerika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786051417073 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Elmalar Diyarı isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Roza Hakmen çevirmiştir. Elmalar Diyarı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Yürüyen Ölüler kitabının da yazarı Jay Bonansinga tarafından kaleme alınan Yürüyen Ölüler: İsyan kitabı Kuzey Amerika, Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arunas Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786054751402 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yürüyen Ölüler: İsyan isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hanife Kılıç çevirmiştir. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yürüyen Ölüler: İsyan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yüreğim Dağlardadır / Yaşamak Vakti ve İnsanlık Komedisi kitaplarının da yazarı William Saroyan tarafından kaleme alınan Aram Derler Adıma kitabı Öykü (Çeviri), Kuzey Amerika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aras Yayıncılık yayınevinden 2017 yılında 9786055753870 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aram Derler Adıma isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Aram Derler Adıma kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Yol kitabının da yazarı Cormac McCarthy tarafından kaleme alınan İhtiyarlara Yer Yok kitabı Kuzey Amerika, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kanat Kitap yayınevinden 2008 yılında 9789758859757 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İhtiyarlara Yer Yok isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Roza Hakmen çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İhtiyarlara Yer Yok kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Yeşil - Çember Serisi 0. Kitap kitabının da yazarı Ted Dekker tarafından kaleme alınan Siyah - Çember Serisi 1. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Suç türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2010 yılında 9786054335725 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siyah - Çember Serisi 1. Kitap isimli kitap 610 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mihriban Doğan çevirmiştir. Siyah - Çember Serisi 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Yeşil - Çember Serisi 0. Kitap kitabının da yazarı Ted Dekker tarafından kaleme alınan Kırmızı - Çember Serisi 2. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Bilim Kurgu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2010 yılında 9786055420123 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kırmızı - Çember Serisi 2. Kitap isimli kitap 600 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mihriban Doğan çevirmiştir. Kırmızı - Çember Serisi 2. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Yeşil - Çember Serisi 0. Kitap kitabının da yazarı Ted Dekker tarafından kaleme alınan Beyaz - Çember Serisi 3. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2010 yılında 9786055420390 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beyaz - Çember Serisi 3. Kitap isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mihriban Doğan çevirmiştir. Beyaz - Çember Serisi 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Yeraltı edebiyatının en iyi romanlarından biri olarak kabul edilen Dövüş Kulübü'nde toplum kurallarından ve dayatmalardan kurtulmanın tek yolunun fiziksel acı duyma olduğunu savunan iki adamın başından geçenler anlatılmaktadır.
9.3
Yenilmeyenler kitabının da yazarı William Cuthbert Faulkner tarafından kaleme alınan Abşalom, Abşalom! kitabı Roman (Çeviri), Kuzey Amerika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789750802126 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Abşalom, Abşalom! isimli kitap 315 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aslı Biçen çevirmiştir. Abşalom, Abşalom! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!