up
ara
ÜYELER
DİĞER

Liderlik Kitapları

Yeni Çıkan Liderlik Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Liderlik kitapları

En İyi Liderlik Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Liderlik kitapları
8.2
İyi ya da kötü öğrenilir mi ya da hepimizin doğasında mı vardır? Çocuklar da bilinçli olarak kötülük yapabilirler mi? Bir adada mahsur kalan çocuklar lider olabilmek ve lider kalabilmek için en fazla ne yapabilirler? Bir cinayetin de yaşandığı bu liderlik yolunda sonunda adadan kurtulan çocuklar gerçekte çocuk mudur artık?
8.7
Düşünce Atlası kitabının da yazarı Nüvit Osmay tarafından kaleme alınan İnsan Mühendisliği kitabı Sosyoloji, Kişisel Gelişim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 0 yılında 9789752970410 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnsan Mühendisliği isimli kitap 572 sayfadan oluşuyor. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İnsan Mühendisliği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Seçilmiş kitabının da yazarı Gökhan Biçer tarafından kaleme alınan Hedef Mustafa Kemal kitabı Roman (Yerli), Savaş türünde okuyucusu ile buluşuyor. Uğur Tuna Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786059016957 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hedef Mustafa Kemal isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Hedef Mustafa Kemal kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Harry Levinson tarafından kaleme alınan Liderlik Psikolojisi kitabı İş Dünyası, Kariyer türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789944883191 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Liderlik Psikolojisi isimli kitap 238 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Dinç Tayanç çevirmiştir. Liderlik Psikolojisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Göklere Yolculuk Var kitabının da yazarı Adem Ergül tarafından kaleme alınan Medeniyet Öncülerimizden 365 Lider Davranış kitabı Liderlik, Din türünde okuyucusu ile buluşuyor. Erkam Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789944836944 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Medeniyet Öncülerimizden 365 Lider Davranış isimli kitap 456 sayfadan oluşuyor. Medeniyet Öncülerimizden 365 Lider Davranış kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren James Kouzes tarafından kaleme alınan Olağanüstü Liderlik kitabı Liderlik, İş Dünyası türünde okuyucusu ile buluşuyor. MediaCat yayınevinden 2014 yılında 9786054584451 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Olağanüstü Liderlik isimli kitap 372 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Mirel Benveniste çevirmiştir. Olağanüstü Liderlik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Güneş Kazdağlı tarafından kaleme alınan Atatürk ve Bilim kitabı Siyaset, Atatürk türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnterpro Yayıncılık yayınevinden 1997 yılında 9789754032390 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Atatürk ve Bilim isimli kitap 117 sayfadan oluşuyor. Atatürk ve Bilim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Ahmet Baytok tarafından kaleme alınan Örgütlerde Liderlik kitabı Akademik, Liderlik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nobel Yayın Dağıtım yayınevinden 2014 yılında 9786051337210 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Örgütlerde Liderlik isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. Örgütlerde Liderlik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Frank J. Barrett tarafından kaleme alınan Karmaşaya Evet kitabı İş Dünyası, Liderlik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Optimist yayınevinden 2015 yılında 9786053222620 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karmaşaya Evet isimli kitap 215 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Recep Özeri çevirmiştir. Karmaşaya Evet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Kubilay QB Tunçer tarafından kaleme alınan Sihirbaz Lider kitabı İş Dünyası, Yönetim türünde okuyucusu ile buluşuyor. CSA Yayın Ajansı yayınevinden 2015 yılında 9789758828555 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sihirbaz Lider isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Sihirbaz Lider kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Liderlik Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Liderlik kitapları

Diğer Liderlik Kitapları

0.0
Yönetim Sanatı ve Protokol Bilgisi kitaplarının da yazarı Nihat Aytürk tarafından kaleme alınan Türklerde Devlet Yönetimi ve Lider Yöneticiler kitabı Tarih, Liderlik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nobel Yayın Dağıtım yayınevinden 2018 yılında 9786051338408 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türklerde Devlet Yönetimi ve Lider Yöneticiler isimli kitap 488 sayfadan oluşuyor. Türklerde Devlet Yönetimi ve Lider Yöneticiler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Siyasilere Işık Olsun ve Yılmaz Öztuna'yı Hatırlamak kitaplarının da yazarı Aybars Öztuna tarafından kaleme alınan Liderlik Yönetim Yöneticilik kitabı İş Dünyası, Yönetim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yakın Plan Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786055027230 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Liderlik Yönetim Yöneticilik isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Liderlik Yönetim Yöneticilik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Seçilmiş kitabının da yazarı Gökhan Biçer tarafından kaleme alınan Hedef Mustafa Kemal kitabı Roman (Yerli), Savaş türünde okuyucusu ile buluşuyor. Uğur Tuna Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786059016957 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hedef Mustafa Kemal isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Hedef Mustafa Kemal kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Salı Sabahı Koçluğu kitabının da yazarı David Cottrell tarafından kaleme alınan Bir Günde Nasıl Lider Olunur? kitabı İş Dünyası, Liderlik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nesil Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786051626871 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Günde Nasıl Lider Olunur? isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Y. Fahir Zülfikar çevirmiştir. Bir Günde Nasıl Lider Olunur? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Projelerinizin Lideri Olun kitabının da yazarı Hadi Çolakoğlu tarafından kaleme alınan Projelerinizin Lideri Olun kitabı İş Dünyası, Kariyer türünde okuyucusu ile buluşuyor. Efil Yayınevi Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786054160471 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Projelerinizin Lideri Olun isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Projelerinizin Lideri Olun kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Neden İle Başla 2. Kitap kitabının da yazarı Simon Sinek tarafından kaleme alınan Patron Değil Lider Ol kitabı İş Dünyası, Kariyer türünde okuyucusu ile buluşuyor. CEO Plus yayınevinden 2015 yılında 9786050924411 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Patron Değil Lider Ol isimli kitap 318 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Özlem Koşar çevirmiştir. Patron Değil Lider Ol kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Liderlik ve İletişim kitabının da yazarı Kevin Murray tarafından kaleme alınan Liderlik Dili - Başarılı Ceo'ların İletişim Sırları kitabı İş Dünyası, Liderlik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053325963 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Liderlik Dili - Başarılı Ceo'ların İletişim Sırları isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. Liderlik Dili - Başarılı Ceo'ların İletişim Sırları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Liderlik Sırları ve İsa Gibi Yönetin kitaplarının da yazarı Ken Blanchard tarafından kaleme alınan Hayat Boyu Liderlik kitabı Liderlik, Kişisel Gelişim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arıtan Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9786055409289 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayat Boyu Liderlik isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Damla İnce çevirmiştir. Hayat Boyu Liderlik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
İyi ya da kötü öğrenilir mi ya da hepimizin doğasında mı vardır? Çocuklar da bilinçli olarak kötülük yapabilirler mi? Bir adada mahsur kalan çocuklar lider olabilmek ve lider kalabilmek için en fazla ne yapabilirler? Bir cinayetin de yaşandığı bu liderlik yolunda sonunda adadan kurtulan çocuklar gerçekte çocuk mudur artık?
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Warren Bennis tarafından kaleme alınan Bir Lider Olabilmek kitabı İş Dünyası, Ekonomi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aura yayınevinden 2016 yılında 9786051033204 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Lider Olabilmek isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Sıtkı Utku Teksöz çevirmiştir. Bir Lider Olabilmek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Veli Onur Çelik tarafından kaleme alınan Karizmatik Liderlik Takım Bütünlüğü kitabı İş Dünyası, Liderlik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Serüven Kitabevi yayınevinden 2015 yılında 9786059825702 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karizmatik Liderlik Takım Bütünlüğü isimli kitap 258 sayfadan oluşuyor. Karizmatik Liderlik Takım Bütünlüğü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Tuncay Bıçakcı tarafından kaleme alınan İnsan Kaynakları Yönetimi ve Liderlik El Kitabı kitabı İş Dünyası, İnsan Kaynakları türünde okuyucusu ile buluşuyor. Legal yayınevinden 2015 yılında 9786054847754 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnsan Kaynakları Yönetimi ve Liderlik El Kitabı isimli kitap 92 sayfadan oluşuyor. İnsan Kaynakları Yönetimi ve Liderlik El Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!