up
ara

Masal Kitapları

Yeni Çıkan Masal Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Masal kitapları

En İyi Masal Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Masal kitapları
9.1
Ulduz Kız ve Kargalar kitabının da yazarı Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Küçük Kara Balık kitabı Çocuk, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755109725 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küçük Kara Balık isimli kitap 60 sayfadan oluşuyor. Kitap Çocuklara Hediye Edilebilecek En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Küçük Kara Balık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Değirmen kitabının da yazarı Sabahattin Ali tarafından kaleme alınan Sırça Köşk - Bütün Yapıtları kitabı Roman, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750806629 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sırça Köşk - Bütün Yapıtları isimli kitap 141 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sırça Köşk - Bütün Yapıtları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Aynanın İçinden kitabının da yazarı Lewis Carroll tarafından kaleme alınan Alice Harikalar Diyarında kitabı Modern Klasikler Dizisi, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Adam yayınevinden 0 yılında 9786054849475 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alice Harikalar Diyarında isimli kitap 145 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Başak Bitlislioğlu çevirmiştir. Kitap Babil'in 406 Kitap Listesi - 1001 kitap listesinin Türkçe'ye çevrilmiş tüm kitapları listesinde de yeralmaktadır. Alice Harikalar Diyarında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Ulduz Kız ve Kargalar kitabının da yazarı Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Bir Şeftali Bin Şeftali kitabı Çocuk, Masal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755109701 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Şeftali Bin Şeftali isimli kitap 56 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Deniz Canefe çevirmiştir. Kitap Çocuklara Hediye Edilebilecek En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Şeftali Bin Şeftali kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Kahramanları Padişah ve Vezir olan birbirine bağlı beş masal ve alınacak çeşitli dersler. Polisiye yazarı Ahmet Ümit'in annesinden dinlediği, okurlarıyla buluşturduğu masallar.
7.9
En Güzel El Yazılı Masallar kitabının da yazarı Anonim tarafından kaleme alınan Binbir Gece Masalları kitabı Roman, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750803185 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Binbir Gece Masalları isimli kitap 500 sayfadan oluşuyor. Kitap Babil'in 406 Kitap Listesi - 1001 kitap listesinin Türkçe'ye çevrilmiş tüm kitapları listesinde de yeralmaktadır. Binbir Gece Masalları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Osmanlıca Dersleri kitabının da yazarı Muharrem Ergin tarafından kaleme alınan Dede Korkut Kitabı kitabı Öykü, Felsefe türünde okuyucusu ile buluşuyor. Boğaziçi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754511222 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dede Korkut Kitabı isimli kitap 212 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dede Korkut Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Serçe ile Kedi kitabının da yazarı Jean de la Fontaine tarafından kaleme alınan La Fontaine Masalları kitabı Masal, Dünya Masalları türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754589610 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan La Fontaine Masalları isimli kitap 500 sayfadan oluşuyor. Kitap Türk ve Dünya Edebiyatından Okunması Gereken Seçkin Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. La Fontaine Masalları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Sessiz Gezegenin Dışında Kozmik Üçlemesi 1. Kitap kitabının da yazarı Clive Staples Lewis tarafından kaleme alınan At ve Çocuk - Narnia Günlükleri 3. Kitap kitabı Roman, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Egmont Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789759910433 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan At ve Çocuk - Narnia Günlükleri 3. Kitap isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Müfit Balabanlılar çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. At ve Çocuk - Narnia Günlükleri 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Aisopos Masalları (Ciltli) kitabının da yazarı Aisopos tarafından kaleme alınan Masallar - Bütün Ezop Masalları kitabı Çocuk, Çocuk Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053608967 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Masallar - Bütün Ezop Masalları isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Masallar - Bütün Ezop Masalları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Masal Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Masal kitapları

Diğer Masal Kitapları

0.0
Yusuf'un Görgü ve Nezaket Kitabı kitabının da yazarı Yusuf'un Görgü ve Nezaket Kitabı ve Muhabbet Olsun kitaplarının da yazarı Neslihan Beyhan tarafından kaleme alınan Kelile ve Dimne'den Karakter Eğitimi Masalları kitabı Masal, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Semerkand Çocuk Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9786054565887 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kelile ve Dimne'den Karakter Eğitimi Masalları isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Kelile ve Dimne'den Karakter Eğitimi Masalları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yü'nün Önderliğindeki Halkın Sele Engel Oluşu ve Aya Uçan Çangı kitaplarının da yazarı Duan Lixin tarafından kaleme alınan Anka Kuşu Nasıl Bütün Kuşların Önderi Oldu kitabı Masal, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaynak Çocuk Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789753437851 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Anka Kuşu Nasıl Bütün Kuşların Önderi Oldu isimli kitap 32 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Zeynep Özge Iğdır çevirmiştir. Anka Kuşu Nasıl Bütün Kuşların Önderi Oldu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yılan Jack ve Masal Dünyası kitaplarının da yazarı Yaşar Yeşil tarafından kaleme alınan Masal Yurdu kitabı Çocuk, Masal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Çıra Çocuk Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786353201400 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Masal Yurdu isimli kitap 126 sayfadan oluşuyor. Masal Yurdu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yasemin ve Martı ve Rüya Tabirleri kitaplarının da yazarı Refik Durbaş tarafından kaleme alınan Tilki Tilki Saat Kaç kitabı Masal, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789750731716 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tilki Tilki Saat Kaç isimli kitap 56 sayfadan oluşuyor. Tilki Tilki Saat Kaç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yasemin ve Martı ve Rüya Tabirleri kitaplarının da yazarı Refik Durbaş tarafından kaleme alınan Kuyruklu Hayvan Masalları kitabı Çocuk, Masal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789750725579 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kuyruklu Hayvan Masalları isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Kuyruklu Hayvan Masalları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Yaraşır Sana Sadakat kitabının da yazarı Kamil Doruk tarafından kaleme alınan Sil Pasını Gönlünün kitabı Anlatı, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyüyen Ay Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786055166489 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sil Pasını Gönlünün isimli kitap 101 sayfadan oluşuyor. Sil Pasını Gönlünün kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Winnie The Pooh Artık Altı Yaşındayız (Ciltli) kitabının da yazarı Winnie The Pooh Artık Altı Yaşındayız (Ciltli) ve Winnie The Pooh 2Pooh Köşesindeki Ev (Ciltli) kitaplarının da yazarı A. A. Milne tarafından kaleme alınan Winnie The Pooh (Ciltli) kitabı Çocuk, Masal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kabalcı Yayınevi yayınevinden 2003 yılında 9789758240777 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Winnie The Pooh (Ciltli) isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Gökçen Ezber, Seher Çimen Tolga çevirmiştir. Winnie The Pooh (Ciltli) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Ulduz Kız ve Kargalar ve Bir Aşk Masalı kitaplarının da yazarı Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Ulduz Kız'ın Konuşan Bebeği kitabı Çocuk, Masal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789755109763 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ulduz Kız'ın Konuşan Bebeği isimli kitap 87 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Haşim Hüsrevşahi çevirmiştir. Ulduz Kız'ın Konuşan Bebeği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Ulduz Kız ve Kargalar ve Bir Aşk Masalı kitaplarının da yazarı Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Toplu Masallar - I kitabı Çocuk, Masal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaynak Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789753438438 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toplu Masallar - I isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ramin Cabbarlı, Türkan Urmulu çevirmiştir. Toplu Masallar - I kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Ulduz Kız ve Kargalar ve Bir Aşk Masalı kitaplarının da yazarı Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Toplu Masallar - 2 kitabı Çocuk, Masal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaynak Çocuk yayınevinden 2015 yılında 9789753439572 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toplu Masallar - 2 isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Toplu Masallar - 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Ulduz Kız ve Kargalar ve Bir Aşk Masalı kitaplarının da yazarı Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Kel Güvercinci kitabı Çocuk, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9786055340667 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kel Güvercinci isimli kitap 68 sayfadan oluşuyor. Kel Güvercinci kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Ulduz Kız ve Kargalar ve Bir Aşk Masalı kitaplarının da yazarı Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Bir Vardı Bir Yoktu kitabı Çocuk, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9789755109671 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Vardı Bir Yoktu isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Haşim Hüsrevşahi çevirmiştir. Bir Vardı Bir Yoktu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!