up
ara
ÜYELER
DİĞER

Tüm Masal Kitapları

Masal üzerine yazılmış toplam 531 kitap listelenmektedir.
9.1
Ulduz Kız ve Kargalar kitabının da yazarı Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Küçük Kara Balık kitabı Çocuk, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755109725 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küçük Kara Balık isimli kitap 60 sayfadan oluşuyor. Kitap Çocuklara Hediye Edilebilecek En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Küçük Kara Balık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Değirmen kitabının da yazarı Sabahattin Ali tarafından kaleme alınan Sırça Köşk - Bütün Yapıtları kitabı Roman, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750806629 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sırça Köşk - Bütün Yapıtları isimli kitap 141 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sırça Köşk - Bütün Yapıtları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Aynanın İçinden kitabının da yazarı Lewis Carroll tarafından kaleme alınan Alice Harikalar Diyarında kitabı Modern Klasikler Dizisi, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Adam yayınevinden 0 yılında 9786054849475 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alice Harikalar Diyarında isimli kitap 145 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Başak Bitlislioğlu çevirmiştir. Kitap Babil'in 406 Kitap Listesi - 1001 kitap listesinin Türkçe'ye çevrilmiş tüm kitapları listesinde de yeralmaktadır. Alice Harikalar Diyarında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Ulduz Kız ve Kargalar kitabının da yazarı Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Bir Şeftali Bin Şeftali kitabı Çocuk, Masal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755109701 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Şeftali Bin Şeftali isimli kitap 56 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Deniz Canefe çevirmiştir. Kitap Çocuklara Hediye Edilebilecek En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Şeftali Bin Şeftali kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Kahramanları Padişah ve Vezir olan birbirine bağlı beş masal ve alınacak çeşitli dersler. Polisiye yazarı Ahmet Ümit'in annesinden dinlediği, okurlarıyla buluşturduğu masallar.
7.9
En Güzel El Yazılı Masallar kitabının da yazarı Anonim tarafından kaleme alınan Binbir Gece Masalları kitabı Roman, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750803185 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Binbir Gece Masalları isimli kitap 500 sayfadan oluşuyor. Kitap Babil'in 406 Kitap Listesi - 1001 kitap listesinin Türkçe'ye çevrilmiş tüm kitapları listesinde de yeralmaktadır. Binbir Gece Masalları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Osmanlıca Dersleri kitabının da yazarı Muharrem Ergin tarafından kaleme alınan Dede Korkut Kitabı kitabı Öykü, Felsefe türünde okuyucusu ile buluşuyor. Boğaziçi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754511222 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dede Korkut Kitabı isimli kitap 212 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dede Korkut Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Serçe ile Kedi kitabının da yazarı Jean de la Fontaine tarafından kaleme alınan La Fontaine Masalları kitabı Masal, Dünya Masalları türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754589610 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan La Fontaine Masalları isimli kitap 500 sayfadan oluşuyor. Kitap Türk ve Dünya Edebiyatından Okunması Gereken Seçkin Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. La Fontaine Masalları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Sessiz Gezegenin Dışında Kozmik Üçlemesi 1. Kitap kitabının da yazarı Clive Staples Lewis tarafından kaleme alınan At ve Çocuk - Narnia Günlükleri 3. Kitap kitabı Roman, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Egmont Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789759910433 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan At ve Çocuk - Narnia Günlükleri 3. Kitap isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Müfit Balabanlılar çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. At ve Çocuk - Narnia Günlükleri 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Aisopos Masalları (Ciltli) kitabının da yazarı Aisopos tarafından kaleme alınan Masallar - Bütün Ezop Masalları kitabı Çocuk, Çocuk Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053608967 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Masallar - Bütün Ezop Masalları isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Masallar - Bütün Ezop Masalları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.8
Kaplumbağa kitabının da yazarı Roald Dahl tarafından kaleme alınan Dev Şeftali kitabı Çocuk, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755108049 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dev Şeftali isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Lale Akalın çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dev Şeftali kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Lodusky kitabının da yazarı Frances Hodgson Burnett tarafından kaleme alınan Küçük Prenses kitabı Çocuk, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bordo Siyah Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053540830 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küçük Prenses isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gürol Koca çevirmiştir. Küçük Prenses kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Mini Masallar - Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu - Grimm Masalları ve Kül Kedisi kitaplarının da yazarı Grimm Kardeşler (Jacob Grimm / Wilhelm Grimm) tarafından kaleme alınan Bremen Mızıkacıları kitabı Çocuk, Masal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bordo Siyah Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9786053540175 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bremen Mızıkacıları isimli kitap 16 sayfadan oluşuyor. Bremen Mızıkacıları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Mini Masallar - Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu - Grimm Masalları kitabının da yazarı Grimm Kardeşler (Jacob Grimm / Wilhelm Grimm) tarafından kaleme alınan Pamuk Prenses ile Yedi Cüceler kitabı Çocuk, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bordo Siyah Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053540250 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pamuk Prenses ile Yedi Cüceler isimli kitap 16 sayfadan oluşuyor. Kitap Eğlenceli Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Pamuk Prenses ile Yedi Cüceler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Seçme Masallar ve Le Stoique Soldat de Plomb - Cesur Kurşun Asker kitaplarının da yazarı Hans Christian Andersen tarafından kaleme alınan Andersen Masalları kitabı Çocuk Klasikleri , Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789750732133 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Andersen Masalları isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Andersen Masalları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Mini Masallar - Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu - Grimm Masalları kitabının da yazarı Grimm Kardeşler (Jacob Grimm / Wilhelm Grimm) tarafından kaleme alınan Rapunzel kitabı Çocuk, Masal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nar Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054047864 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Rapunzel isimli kitap 60 sayfadan oluşuyor. Kitap Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Üzerine Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Rapunzel kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Ulduz Kız ve Kargalar kitabının da yazarı Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Sevgi Masalı kitabı Çocuk, Masal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755109978 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sevgi Masalı isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Sevgi Masalı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Naki Tezel tarafından kaleme alınan Türk Masalları kitabı Roman, Masal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilge Kültür Sanat yayınevinden 0 yılında 9789944425803 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türk Masalları isimli kitap 528 sayfadan oluşuyor. Türk Masalları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Narlı Ev kitabının da yazarı Oscar Wilde tarafından kaleme alınan Bütün Masallar, Bütün Öyküler kitabı Edebiyat, Masal türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789754586879 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bütün Masallar, Bütün Öyküler isimli kitap 257 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Roza Hakmen çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bütün Masallar, Bütün Öyküler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Mini Masallar - Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu - Grimm Masalları kitabının da yazarı Grimm Kardeşler (Jacob Grimm / Wilhelm Grimm) tarafından kaleme alınan Çizmeli Kedi kitabı Çocuk, Kedi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gece Kitaplığı yayınevinden 0 yılında 9786053243137 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çizmeli Kedi isimli kitap 56 sayfadan oluşuyor. Kitap Kediler ve Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Çizmeli Kedi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Ulduz Kız ve Kargalar kitabının da yazarı Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Bir Günlük Düş ve Gerçek kitabı Edebiyat, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaynak Çocuk yayınevinden 2014 yılında 9789753438520 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Günlük Düş ve Gerçek isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ramin Cabbarlı, Türkan Urmulu çevirmiştir. Bir Günlük Düş ve Gerçek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Seçme Masallar kitabının da yazarı Hans Christian Andersen tarafından kaleme alınan Çirkin Ördek Yavrusu kitabı Masal, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bordo Siyah Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054439966 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çirkin Ördek Yavrusu isimli kitap 16 sayfadan oluşuyor. Kitap En Komik Kitaplar ve Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Çirkin Ördek Yavrusu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Binbir Hayalet ve Siyah Lale kitaplarının da yazarı Alexandre Dumas tarafından kaleme alınan Demir Maske kitabı Çocuk, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Çocuk yayınevinden 2017 yılında 9799753627756 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Demir Maske isimli kitap 126 sayfadan oluşuyor. Demir Maske kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
90'lar Kitabı - Çocuk mu, Genç mi? kitabının da yazarı Kolektif tarafından kaleme alınan Sinbad'ın Maceraları kitabı Masal, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tramvay Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789758978069 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sinbad'ın Maceraları isimli kitap 72 sayfadan oluşuyor. Sinbad'ın Maceraları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Aklı Bir Karış Havada kitabının da yazarı Aklı Bir Karış Havada ve Tombul Yürek kitaplarının da yazarı Susanna Tamaro tarafından kaleme alınan Büyülü Çember kitabı Çocuk, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789750712227 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyülü Çember isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Eren Cendey çevirmiştir. Büyülü Çember kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 22