up
ara
ÜYELER
DİĞER

Meslek Eğitimi ve Uzmanlık Kitapları

Yeni Çıkan Meslek Eğitimi ve Uzmanlık Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Meslek Eğitimi ve Uzmanlık kitapları

En İyi Meslek Eğitimi ve Uzmanlık Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Meslek Eğitimi ve Uzmanlık kitapları
9.7
Çufçuflar - Acil Durum Çufçufu kitabının da yazarı Birsen Ekim Özen tarafından kaleme alınan Şirin - Başkan Olmak Kolay mı? kitabı Çocuk, Meslek Eğitimi ve Uzmanlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Genç Timaş yayınevinden 0 yılında 9786051143033 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şirin - Başkan Olmak Kolay mı? isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Şirin - Başkan Olmak Kolay mı? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
90'lar Kitabı - Çocuk mu, Genç mi? ve Doxa - Sayı 5 kitaplarının da yazarı Kolektif tarafından kaleme alınan Liderlik ve Çağdaş Boyutları kitabı Meslek Eğitimi ve Uzmanlık, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Derin Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786054993055 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Liderlik ve Çağdaş Boyutları isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Liderlik ve Çağdaş Boyutları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Özlem Güneysel tarafından kaleme alınan Acil Tıp Tanı ve Yöntemi kitabı Tıp, Meslek Eğitimi ve Uzmanlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Çukurova Nobel Tıp Kitabevi yayınevinden 2013 yılında 9786055352416 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Acil Tıp Tanı ve Yöntemi isimli kitap 532 sayfadan oluşuyor. Acil Tıp Tanı ve Yöntemi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Almanya'da Tıp ve Uzmanlık Eğitimi kitabının da yazarı Mehmet Eren Yüksel tarafından kaleme alınan Amerika Birleşik Devletleri'nde Tıpta Uzmanlık Eğitimi kitabı Doktor, Eğitim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gazi Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9786055543815 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Amerika Birleşik Devletleri'nde Tıpta Uzmanlık Eğitimi isimli kitap 102 sayfadan oluşuyor. Amerika Birleşik Devletleri'nde Tıpta Uzmanlık Eğitimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
90'lar Kitabı - Çocuk mu, Genç mi? kitabının da yazarı 90'lar Kitabı - Çocuk mu, Genç mi? ve Doxa - Sayı 5 kitaplarının da yazarı Kolektif tarafından kaleme alınan Dahili ve Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği kitabı Hemşirelik, Meslek Eğitimi ve Uzmanlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nobel Yayın Dağıtım yayınevinden 2015 yılında 9786053201014 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dahili ve Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği isimli kitap 672 sayfadan oluşuyor. Dahili ve Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Erkan Çer tarafından kaleme alınan Türkçe Öğretimi ve Çocuk Edebiyatı kitabı Meslek Eğitimi ve Uzmanlık, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Anı Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051701189 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türkçe Öğretimi ve Çocuk Edebiyatı isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Türkçe Öğretimi ve Çocuk Edebiyatı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Çaylan Pektekin tarafından kaleme alınan Hemşirelik Felsefesi kitabı Hemşirelik, Meslek Eğitimi ve Uzmanlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. İstanbul Tıp Kitabevi yayınevinden 2015 yılında 9786054499694 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hemşirelik Felsefesi isimli kitap 242 sayfadan oluşuyor. Hemşirelik Felsefesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Terörizmin Hedefindeki Sektör: Turizm kitabının da yazarı Derman Küçükaltan tarafından kaleme alınan Otel İşletmelerinde Kriz Yönetimi kitabı İşletme, Otelcilik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Detay Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786054940868 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Otel İşletmelerinde Kriz Yönetimi isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Otel İşletmelerinde Kriz Yönetimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
90'lar Kitabı - Çocuk mu, Genç mi? ve Doxa - Sayı 5 kitaplarının da yazarı Kolektif tarafından kaleme alınan Diş Çürüğü - Dental Caries kitabı Eğitim, Meslek Eğitimi ve Uzmanlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sürat Üniversite Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786055301439 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Diş Çürüğü - Dental Caries isimli kitap 460 sayfadan oluşuyor. Diş Çürüğü - Dental Caries kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Urban-Fischer tarafından kaleme alınan Sobotta Disseksiyon Atlası kitabı Meslek Eğitimi ve Uzmanlık, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786053336600 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sobotta Disseksiyon Atlası isimli kitap 220 sayfadan oluşuyor. Sobotta Disseksiyon Atlası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Meslek Eğitimi ve Uzmanlık Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Meslek Eğitimi ve Uzmanlık kitapları

Diğer Meslek Eğitimi ve Uzmanlık Kitapları

0.0
Yönetim ve Organizasyon ve Yiyecek ve İçecek Servisi kitaplarının da yazarı Alptekin Sökmen tarafından kaleme alınan Mesleki Etik kitabı Eğitim, Meslek Eğitimi ve Uzmanlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Detay Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9786055437336 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mesleki Etik isimli kitap 244 sayfadan oluşuyor. Mesleki Etik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yönetici Sekreter Gözüyle Yönetici Sekreterliği ve Sekreterler İçin Telefon El Kitabı kitaplarının da yazarı Nuran Öztürk Başpınar tarafından kaleme alınan Büro Yönetimi kitabı Satış ve Pazarlama, Meslek Eğitimi ve Uzmanlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nobel Yayın Dağıtım yayınevinden 2015 yılında 9789755915494 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büro Yönetimi isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Büro Yönetimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Trigonometri ve Meslek Yüksekokulları İçin Genel Matematik kitaplarının da yazarı Veysel Atasoy tarafından kaleme alınan Arazi Ölçmeleri kitabı Meslek Eğitimi ve Uzmanlık, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ekin Basım Yayın yayınevinden 2016 yılında 9786053273622 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Arazi Ölçmeleri isimli kitap 694 sayfadan oluşuyor. Arazi Ölçmeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Terörizmin Hedefindeki Sektör: Turizm kitabının da yazarı Derman Küçükaltan tarafından kaleme alınan Otel İşletmelerinde Kriz Yönetimi kitabı İşletme, Otelcilik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Detay Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786054940868 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Otel İşletmelerinde Kriz Yönetimi isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Otel İşletmelerinde Kriz Yönetimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Tekstil Lifleri kitabının da yazarı Mürüvvet Mangut tarafından kaleme alınan Doğal Lifler kitabı Meslek Eğitimi ve Uzmanlık, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ekin Basım Yayın yayınevinden 2016 yılında 9786053273875 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Doğal Lifler isimli kitap 236 sayfadan oluşuyor. Doğal Lifler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Tasarruf İptal Davaları ve İcra ve İflas Hukukunda İstihkak Davaları kitaplarının da yazarı Ali Güneren tarafından kaleme alınan İş Kazası veya Meslek Hastalığından Kaynaklanan Maddi ve Manevi Tazminat Davaları kitabı Akademik, Meslek Eğitimi ve Uzmanlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Adalet Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9786055412586 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İş Kazası veya Meslek Hastalığından Kaynaklanan Maddi ve Manevi Tazminat Davaları isimli kitap 1686 sayfadan oluşuyor. İş Kazası veya Meslek Hastalığından Kaynaklanan Maddi ve Manevi Tazminat Davaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Sokrates Düşüncenin Ustaları kitabının da yazarı C.C.W. Taylor tarafından kaleme alınan Bilgisayar Destekli Elektroteknik Uygulamaları 1-2 kitabı Eğitim, Felsefe türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Yayınevi - Elektrik - Elektronik Kitapları yayınevinden 2001 yılında 9789754869736 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilgisayar Destekli Elektroteknik Uygulamaları 1-2 isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Bilgisayar Destekli Elektroteknik Uygulamaları 1-2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Scientific English ve Bilgisayarla Devre Dizaynı kitaplarının da yazarı Feyzi Akar tarafından kaleme alınan Bilgisayarla Devre Dizaynı (Büyük Boy) kitabı Meslek Eğitimi ve Uzmanlık, Bilgisayar türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Yayınevi - Elektrik - Elektronik Kitapları yayınevinden 2000 yılında 9789754869460 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilgisayarla Devre Dizaynı (Büyük Boy) isimli kitap 218 sayfadan oluşuyor. Bilgisayarla Devre Dizaynı (Büyük Boy) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Scientific English kitabının da yazarı Scientific English ve Bilgisayarla Devre Dizaynı kitaplarının da yazarı Feyzi Akar tarafından kaleme alınan Bilgisayar Destekli Dijital Elektronik kitabı Bilgisayar, Meslek Eğitimi ve Uzmanlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Yayınevi - Elektrik - Elektronik Kitapları yayınevinden 1970 yılında 9789754869729 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilgisayar Destekli Dijital Elektronik isimli kitap 188 sayfadan oluşuyor. Bilgisayar Destekli Dijital Elektronik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Osmanlıca İlkokuma Kitabı - 1 ve Aşk Irk Tanımaz kitaplarının da yazarı Murat Polat tarafından kaleme alınan Yükseköğretimde Örgütsel Belirsizlik Sosyal Ağları Benimseme ve Açık Liderlik kitabı Meslek Eğitimi ve Uzmanlık, Eğitim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nobel Akademik Yayıncılık yayınevinden 2016 yılında 9786053203261 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yükseköğretimde Örgütsel Belirsizlik Sosyal Ağları Benimseme ve Açık Liderlik isimli kitap 196 sayfadan oluşuyor. Yükseköğretimde Örgütsel Belirsizlik Sosyal Ağları Benimseme ve Açık Liderlik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Muhasebede Dönem Sonu İşlemleri ve Muhasebede Dönem İçi İşlemleri kitaplarının da yazarı Sami Karacan tarafından kaleme alınan Etik Kavramı ve Muhasebe Meslek Etiği kitabı Etik, Meslek Eğitimi ve Uzmanlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Umuttepe Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786055100087 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Etik Kavramı ve Muhasebe Meslek Etiği isimli kitap 210 sayfadan oluşuyor. Etik Kavramı ve Muhasebe Meslek Etiği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İş Sağlığı ve İş Güvenliği Mevzuatı Uygulama Rehberi ve SGK İş Kazası Uygulamaları ve İş Kazası Davaları kitaplarının da yazarı İsa Karakaş tarafından kaleme alınan SGK Meslek Hastalığı Uygulamaları ve Meslek Hastalığı Davaları kitabı Akademik, Meslek Eğitimi ve Uzmanlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Adalet Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9786055473341 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan SGK Meslek Hastalığı Uygulamaları ve Meslek Hastalığı Davaları isimli kitap 608 sayfadan oluşuyor. SGK Meslek Hastalığı Uygulamaları ve Meslek Hastalığı Davaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!