up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mizah Kitapları

Yeni Çıkan Mizah Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Mizah kitapları

En İyi Mizah Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Mizah kitapları
8.4
Garanti Karantina kitabının da yazarı Murat Menteş tarafından kaleme alınan Ruhi Mücerret kitabı Ölüm, Mizah türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 2012 yılında 9786055162054 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ruhi Mücerret isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Ruhi Mücerret kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Garanti Karantina kitabının da yazarı Murat Menteş tarafından kaleme alınan Dublörün Dilemması kitabı Roman (Yerli), Mizah türünde okuyucusu ile buluşuyor. 5530 yayınevinden 0 yılında 9789750503221 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dublörün Dilemması isimli kitap 265 sayfadan oluşuyor. Kitap İstanbul'da Geçen En Güzel Aşk Romanları listesinde de yeralmaktadır. Dublörün Dilemması kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Tatlı Rüyalar kitabının da yazarı Alper Canıgüz tarafından kaleme alınan Oğullar ve Rencide Ruhlar kitabı Edebiyat, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2004 yılında 9789750502057 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Oğullar ve Rencide Ruhlar isimli kitap 204 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Oğullar ve Rencide Ruhlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Mum Hala 1 Aziz Nesin'in Yeni Kitabı Ölümle Biten Eser kitabının da yazarı Aziz Nesin tarafından kaleme alınan Şimdiki Çocuklar Harika kitabı Roman, Mizah türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nesin Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789759038458 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şimdiki Çocuklar Harika isimli kitap 225 sayfadan oluşuyor. Şimdiki Çocuklar Harika kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Liseden Arkadaşlar kitabının da yazarı Selçuk Aydemir tarafından kaleme alınan Mahalleden Arkadaşlar kitabı Mizah, Komik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sayfa 6 Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789751035356 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mahalleden Arkadaşlar isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mahalleden Arkadaşlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Yahudilik-Masonluk Dönmelik kitabının da yazarı Necip Fazıl Kısakürek tarafından kaleme alınan Çöle İnen Nur kitabı İslam, Siyer türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyük Doğu Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789758180035 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çöle İnen Nur isimli kitap 594 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Çöle İnen Nur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Mum Hala 1 Aziz Nesin'in Yeni Kitabı Ölümle Biten Eser kitabının da yazarı Aziz Nesin tarafından kaleme alınan Sizin Memlekette Eşek Yok mu? kitabı Eğlence, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9789759919146 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sizin Memlekette Eşek Yok mu? isimli kitap 203 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sizin Memlekette Eşek Yok mu? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Yazlık (Yeşil Kapak) kitabının da yazarı Gülse Birsel tarafından kaleme alınan Yolculuk Nereye Hemşerim? kitabı Mizah, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789753317788 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yolculuk Nereye Hemşerim? isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Yolculuk Nereye Hemşerim? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Benim De Söyleyeceklerim Var (üç) kitabının da yazarı Umut Sarıkaya tarafından kaleme alınan Benim De Söyleyeceklerim Var! kitabı Roman, Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mürekkep Basın Yayın yayınevinden 1970 yılında 9786054173105 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Benim De Söyleyeceklerim Var! isimli kitap 246 sayfadan oluşuyor. Kitap Okurken Kahkahalara Boğulacağınız Komik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Benim De Söyleyeceklerim Var! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Yazlık (Yeşil Kapak) kitabının da yazarı Gülse Birsel tarafından kaleme alınan Hala Ciddiyim! kitabı Mizah, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789753315883 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hala Ciddiyim! isimli kitap 222 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Hala Ciddiyim! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Mizah Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Mizah kitapları

Diğer Mizah Kitapları

0.0
Zulümdar ve Silivri Toplama Kampı Zulümhane kitaplarının da yazarı Mustafa Balbay tarafından kaleme alınan Turban Kime Kurban kitabı Mizah, Eğlence türünde okuyucusu ile buluşuyor. Çınar Yayınları yayınevinden 1996 yılında 9789753481137 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Turban Kime Kurban isimli kitap 159 sayfadan oluşuyor. Turban Kime Kurban kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Zincirli Prenses ve Kelebek Kayalığı kitaplarının da yazarı Derya Berrak tarafından kaleme alınan Bir Hostesin Anıları kitabı Mizah, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Era Yayıncılık yayınevinden 2001 yılında 9789757882916 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Hostesin Anıları isimli kitap 802525 sayfadan oluşuyor. Kitap Hosteslerin ve Hostes Adaylarının Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Hostesin Anıları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zaman Makinesi kitabının da yazarı Carlo M. Cipolla tarafından kaleme alınan Neşeli Öyküler kitabı Ekonomi, İş Dünyası türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tarih Vakfı Yurt Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9799753331340 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Neşeli Öyküler isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tülin Altınova çevirmiştir. Neşeli Öyküler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yüzyüze ve Sus ve Dinle Müzikal Karikatürler kitaplarının da yazarı Tan Oral tarafından kaleme alınan Başımı Sokacak Bir Yerim Olsun Yeter kitabı Mizah, Karikatür türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Endüstri Merkezi Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786054793501 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Başımı Sokacak Bir Yerim Olsun Yeter isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitap Yerli Çizerlerin Yetenekli Ellerinden Çıkan En İyi Çizgi Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Başımı Sokacak Bir Yerim Olsun Yeter kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Yüreğine Sağlık kitabının da yazarı Serkan Akkuş tarafından kaleme alınan Gezi'den Orantısız Zeka kitabı Kültür, Eğlence türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sınırsız Kitap yayınevinden 2012 yılında 9786058591011 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gezi'den Orantısız Zeka isimli kitap 141 sayfadan oluşuyor. Gezi'den Orantısız Zeka kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Yine Öyle Hissetiğinde kitabının da yazarı Cem Güventürk tarafından kaleme alınan Çünkü Bir Anlamı Vardır kitabı Mizah, Karikatür türünde okuyucusu ile buluşuyor. Karakarga yayınevinden 2016 yılında 9786059670036 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çünkü Bir Anlamı Vardır isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Kitap Yerli Çizerlerin Yetenekli Ellerinden Çıkan En İyi Çizgi Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Çünkü Bir Anlamı Vardır kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yıldızlardan Bile Uzaklarda ve İstanbul'un Kuytu Köşeleri kitaplarının da yazarı Aydın Boysan tarafından kaleme alınan Yangın Var! kitabı Mizah, Söyleşi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bas Yayınları yayınevinden 1985 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yangın Var! isimli kitap 252 sayfadan oluşuyor. Yangın Var! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yıldızlardan Bile Uzaklarda ve İstanbul'un Kuytu Köşeleri kitaplarının da yazarı Aydın Boysan tarafından kaleme alınan Paldır Güldür kitabı Mizah, Söyleşi türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786053327202 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Paldır Güldür isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Paldır Güldür kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.8
Yes Yerine Orrayt Demek Caiz Midir Hocam? kitabının da yazarı Metin Uca tarafından kaleme alınan Her Tuzluğum Var Diyene Hıyarla Yetişemedim kitabı Eğlence, Mizah türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789753316750 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Her Tuzluğum Var Diyene Hıyarla Yetişemedim isimli kitap 174 sayfadan oluşuyor. Her Tuzluğum Var Diyene Hıyarla Yetişemedim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeni Türk Dilbilgisi Sesbilgisi-Biçimbilgisi-Cümlebilgisi kitabının da yazarı Haydar Ediskun tarafından kaleme alınan Lise ve Dengi Okullarda Seçme Güldürüler kitabı Mizah, Eğlence türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 1988 yılında 9751400252 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Lise ve Dengi Okullarda Seçme Güldürüler isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Lise ve Dengi Okullarda Seçme Güldürüler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yeni Medya ve Serdaramus kitaplarının da yazarı Serdar Turgut tarafından kaleme alınan İçimdeki Budala kitabı Sosyoloji, Eğlence türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786054607037 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İçimdeki Budala isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. İçimdeki Budala kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Yeni Başlayanlar İçin VÖSYM kitabının da yazarı Vedat Özdemiroğlu tarafından kaleme alınan Selam Dünyalı, Ben Türküm! kitabı Eğlence, Mizah türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789750501050 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Selam Dünyalı, Ben Türküm! isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Selam Dünyalı, Ben Türküm! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!