up
ara
ÜYELER
DİĞER

Mühendislik Kitapları

Yeni Çıkan Mühendislik Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Mühendislik kitapları

En İyi Mühendislik Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Mühendislik kitapları
7.2
Afili Lügat kitabının da yazarı John Lloyd tarafından kaleme alınan Cahillikler Kitabı kitabı Bilim, Teknoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. NTV yayınevinden 2008 yılında 9786055813000 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cahillikler Kitabı isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Emre Ergüven, Cihan Aslı Filiz çevirmiştir. Cahillikler Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Ceviz Kabuğundaki Evren kitabının da yazarı Stephen W. Hawking tarafından kaleme alınan Zamanın Kısa Tarihi kitabı Bilim, Teknoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2013 yılında 9786051067582 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zamanın Kısa Tarihi isimli kitap 255 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Barış Gönülşen çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Zamanın Kısa Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Michael Guillen tarafından kaleme alınan Dünyayı Değiştiren Beş Denklem kitabı Mühendislik, Popüler Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754032062 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dünyayı Değiştiren Beş Denklem isimli kitap 285 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gürsel Tanrıöver çevirmiştir. Dünyayı Değiştiren Beş Denklem kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Frank Vertosick Jr. tarafından kaleme alınan Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün kitabı Mühendislik, Popüler Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789754033045 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ender Arkun çevirmiştir. Kitap Zihin Açıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Margaret Cheney tarafından kaleme alınan Zamanın Ötesindeki Deha Tesla kitabı Roman, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aykırı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789756154342 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zamanın Ötesindeki Deha Tesla isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Zamanın Ötesindeki Deha Tesla kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.7
Kayıp Kıta Mu'nun Çocukları kitabının da yazarı James Churchward tarafından kaleme alınan Kayıp Kıta Mu kitabı Bilim, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nokta Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786055698065 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayıp Kıta Mu isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Deniz Karatağ çevirmiştir. Kayıp Kıta Mu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Broca'nın Beyni kitabının da yazarı Carl Sagan tarafından kaleme alınan Milyarlarca ve Milyarlarca kitabı Popüler Bilim, Mühendislik türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754033724 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Milyarlarca ve Milyarlarca isimli kitap 282 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Füsun Baytok çevirmiştir. Milyarlarca ve Milyarlarca kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Yaşamın Sırrı DNA kitabının da yazarı Bahri Karaçay tarafından kaleme alınan Yaşamın Sırrı DNA kitabı Bilim, Mühendislik türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789754035384 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaşamın Sırrı DNA isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Yaşamın Sırrı DNA kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Bilim Tanrı'yı Buldu mu? kitabının da yazarı Victor J.Stenger tarafından kaleme alınan Başarısız Hipotez Tanrı kitabı Popüler Bilim, Mühendislik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Kitap yayınevinden 0 yılında 9786055691448 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Başarısız Hipotez Tanrı isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Algan Sezgintüredi çevirmiştir. Kitap Din Felsefesi ve Ateizm Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Başarısız Hipotez Tanrı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.8
Evrenin Dokusu kitabının da yazarı Brian Greene tarafından kaleme alınan Evrenin Zarafeti kitabı Bilim, Teknoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789754034745 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Evrenin Zarafeti isimli kitap 523 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ebru Kılıç çevirmiştir. Kitap Popüler Düzeyde Fizik Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Evrenin Zarafeti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Mühendislik Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Mühendislik kitapları

Diğer Mühendislik Kitapları

0.0
Yenilenebilir Enerji Kaynakları ve Sosyolojik Yansımalar kitaplarının da yazarı H. Hüseyin Öztürk tarafından kaleme alınan Jeotermal Enerji Uygulamaları kitabı Akademik, Mühendislik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Umuttepe Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055100391 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Jeotermal Enerji Uygulamaları isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Jeotermal Enerji Uygulamaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yenilenebilir Enerji Kaynakları ve Sosyolojik Yansımalar kitaplarının da yazarı H. Hüseyin Öztürk tarafından kaleme alınan Biyoyakıt Üretimi kitabı Popüler Bilim, Mühendislik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Umuttepe yayınevinden 2016 yılında 9786055100650 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Biyoyakıt Üretimi isimli kitap 390 sayfadan oluşuyor. Biyoyakıt Üretimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeni Çağa Özlem kitabının da yazarı Murat Bengisu tarafından kaleme alınan Seramik Bilimi ve Mühendisliği kitabı Mühendislik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nobel Yayın Dağıtım yayınevinden 2013 yılında 9789755918808 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seramik Bilimi ve Mühendisliği isimli kitap 746 sayfadan oluşuyor. Seramik Bilimi ve Mühendisliği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Yaşamın Sırrı DNA kitabının da yazarı Bahri Karaçay tarafından kaleme alınan Yaşamın Sırrı DNA kitabı Bilim, Mühendislik türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789754035384 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaşamın Sırrı DNA isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Yaşamın Sırrı DNA kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Uzman ve Öğretmene Göre Müzik Programı kitabının da yazarı İsmet Arıcı tarafından kaleme alınan Arazi Toplulaştırması Planlama ve Projelemesi kitabı Mühendislik, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. DoraYayıncılık-Kitabevi yayınevinden 2008 yılında 9786054798490 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Arazi Toplulaştırması Planlama ve Projelemesi isimli kitap 249 sayfadan oluşuyor. Arazi Toplulaştırması Planlama ve Projelemesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Uykusuzluk kitabının da yazarı Selçuk Aslan tarafından kaleme alınan Düşünme Kutusu 2 Matematik ve Mantık Eğlenceleri kitabı Mühendislik, Eğlence türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gün Yayıncılık (Ankara) yayınevinden 0 yılında 9789757325161 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Düşünme Kutusu 2 Matematik ve Mantık Eğlenceleri isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Düşünme Kutusu 2 Matematik ve Mantık Eğlenceleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Türkiye Ekonomisi kitabının da yazarı Ahmet Şahinöz tarafından kaleme alınan Darwin ve Evrimsel İktisat Sempozyumu kitabı Popüler Bilim, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hacettepe Üniversitesi Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789754913262 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Darwin ve Evrimsel İktisat Sempozyumu isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor. Darwin ve Evrimsel İktisat Sempozyumu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Temel Robotik Eğitimi 1 kitabının da yazarı Temel Robotik Eğitimi 1 ve Temel Robotik Eğitimi 2 kitaplarının da yazarı Ziya Bahtiyar tarafından kaleme alınan Temel Elektronik ve Robotlar kitabı Mühendislik, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pusula Yayıncılık yayınevinden 2010 yılında 9789944711906 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Temel Elektronik ve Robotlar isimli kitap 222 sayfadan oluşuyor. Temel Elektronik ve Robotlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Talihsiz Serüvenler Dizisi'ni Bildiğini mi Sanıyorsun? ve Narnia'yı Bildiğini mi Sanıyorsun? kitaplarının da yazarı Clive Gifford tarafından kaleme alınan Manyaklıklar Tarihi kitabı Teknoloji, Popüler Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Halikarnas yayınevinden 2015 yılında 9786055752767 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Manyaklıklar Tarihi isimli kitap 207 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Neslihan Öztürk çevirmiştir. Manyaklıklar Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Stephen Hawking Gibi Düşünmek kitabının da yazarı Daniel Smith tarafından kaleme alınan Büyük Fikirler El Kitabı kitabı Kitap, Kitapçı, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 0 yılında 9786059530347 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyük Fikirler El Kitabı isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Büyük Fikirler El Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Statik Mukavemet ve Dinamik Kısa Teori ve Problemler kitaplarının da yazarı Mehmet Bakioğlu tarafından kaleme alınan Mühendislik Mekaniği Dinamik kitabı Akademik, Mühendislik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Yayınevi - Ders Kitapları yayınevinden 2018 yılında 9786053777557 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mühendislik Mekaniği Dinamik isimli kitap 456 sayfadan oluşuyor. Mühendislik Mekaniği Dinamik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Sporun En'leri kitabının da yazarı Martin ve Simon Toseland tarafından kaleme alınan Hayatın En'leri kitabı Mühendislik, Teknoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. NTV yayınevinden 2013 yılında 9786055056025 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayatın En'leri isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ahmet Edha Fırat çevirmiştir. Hayatın En'leri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!