up
ara

Müzik Kitapları

Yeni Çıkan Müzik Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Müzik kitapları

En İyi Müzik Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Müzik kitapları
8.7
Osmanlı İmparatorluğu döneminde musiki anlayışını ele alan, fantastik ve tarihi öğeleri birbiriyle harmanlayarak sürükleyici bir hikaye içinde sunan bir İhsan Oktay Anar romanıdır.
6.9
Eski müzisyen yeni yalnız ve kaybetmiş bir adam Mehmet, eşi ile mutsuz olan bir kadın Ayşe... ikisi de birbirine olan yıllardır içlerinde bastırdıkları ve sonra da unuttukları aşklarını daha ne kadar görmezden gelebileceklerdir? Ayşe'nin eşini ararlarken kendi içlerindeki aşkı bulurlar ve yalnızlıklarına ve kaybetmişliklerine çözüm olacağını görürler.
8.3
Aforizmalar kitabının da yazarı Franz Kafka tarafından kaleme alınan Babaya Mektup kitabı Roman, Müzik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750709555 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Babaya Mektup isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Kitap Kısacık, Okunası Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Babaya Mektup kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Aşkın Ritmi kitabının da yazarı Kylie Scott tarafından kaleme alınan Aşkın Müziği kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yabancı Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786055016180 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın Müziği isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Müge Hestbaek çevirmiştir. Aşkın Müziği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Pollyanna kitabının da yazarı Eleanor H. Porter tarafından kaleme alınan Küçük Kemancı kitabı Çocuk, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parıltı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789758602209 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küçük Kemancı isimli kitap 142 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nalan Hızal çevirmiştir. Küçük Kemancı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Aşkın Müziği kitabının da yazarı Kylie Scott tarafından kaleme alınan Aşkın Ritmi kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yabancı Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055016340 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın Ritmi isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Alp Levi çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aşkın Ritmi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Tuğla kitabının da yazarı Murathan Mungan tarafından kaleme alınan Erkekler İçin Divan kitabı Şiir (Yerli) , Müzik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753423380 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Erkekler İçin Divan isimli kitap 118 sayfadan oluşuyor. Erkekler İçin Divan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
Otomatik Portakal kitabının da yazarı Anthony Burgess tarafından kaleme alınan Mozart ve Deyyuslar kitabı Müzik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789754584882 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mozart ve Deyyuslar isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aslı Biçen çevirmiştir. Mozart ve Deyyuslar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Aşkın Müziği kitabının da yazarı Kylie Scott tarafından kaleme alınan Aşkın Şarkısı kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yabancı yayınevinden 2015 yılında 9786055016562 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın Şarkısı isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tuğçe Nida Sevin çevirmiştir. Aşkın Şarkısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Söz ve Müzik Teoman ve Balans ve Manevra kitaplarının da yazarı Teoman tarafından kaleme alınan Fasa Fiso kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2011 yılında 9786051921884 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fasa Fiso isimli kitap 252 sayfadan oluşuyor. Fasa Fiso kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Müzik Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Müzik kitapları

Diğer Müzik Kitapları

0.0
Zamansız Şiirler ve Kervan Oldum kitaplarının da yazarı Bekir Karadeniz tarafından kaleme alınan Türküler Külliyat (6 Kitap Takım) kitabı Müzik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. KaraMavi Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786055825096 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türküler Külliyat (6 Kitap Takım) isimli kitap 4080 sayfadan oluşuyor. Türküler Külliyat (6 Kitap Takım) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yunus Emre ve Pir Sultan'ın Dostları kitaplarının da yazarı Cahit Öztelli tarafından kaleme alınan Halk Türküleri Evlerinin Önü kitabı Müzik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Özgür Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9799754471075 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Halk Türküleri Evlerinin Önü isimli kitap 880 sayfadan oluşuyor. Halk Türküleri Evlerinin Önü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yunan Bağımsızlık Savaşı'nda Sakız Adası kitabının da yazarı Filiz Yaşar tarafından kaleme alınan Sarmaşık kitabı Çocuk, Müzik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Morpa Kültür Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9786053902164 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sarmaşık isimli kitap 48 sayfadan oluşuyor. Sarmaşık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yolun Sonu İnsan kitabının da yazarı Ozan Eren tarafından kaleme alınan Viyolonsel ve Gitar İçin Sayıklamalar kitabı Müzik, Sanat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Müzik Eğitimi Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786054957217 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Viyolonsel ve Gitar İçin Sayıklamalar isimli kitap 12 sayfadan oluşuyor. Viyolonsel ve Gitar İçin Sayıklamalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yok Bi'Şey Acımadı ki... kitabının da yazarı Yok Bi'Şey Acımadı ki... ve Filiz Hiç Üzülmesin kitaplarının da yazarı Filiz Ali tarafından kaleme alınan Cemal Reşit Rey Unutulmaz Marşın Büyük Bestecisi kitabı Müzik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sevda Cenap & Müzik Vakfı yayınevinden 1970 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cemal Reşit Rey Unutulmaz Marşın Büyük Bestecisi isimli kitap 146 sayfadan oluşuyor. Cemal Reşit Rey Unutulmaz Marşın Büyük Bestecisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yazarın kasetlere yapılarak kaydedilen sesleri kağıda dökmüş halinin anlatıldığı deneme kitabıdır.
0.0
Yaşayan Felsefe ve Her Yere Uzak Topraklar kitaplarının da yazarı Ömer Bozkurt tarafından kaleme alınan Müzik Coğrafyasında Duraklar kitabı Müzik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sevda Cenap & Müzik Vakfı yayınevinden 2015 yılında 9789759642921 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Müzik Coğrafyasında Duraklar isimli kitap 164 sayfadan oluşuyor. Müzik Coğrafyasında Duraklar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yarizm ve Bayrek Kuşçuoğlu Divanı (Alevi Hak Işığı) kitaplarının da yazarı Cavit Murtezaoğlu tarafından kaleme alınan Ses Metodu 1 - Nefes Alma Teknikleri kitabı Müzik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. BGST yayınevinden 2014 yılında 9789756165591 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ses Metodu 1 - Nefes Alma Teknikleri isimli kitap 164 sayfadan oluşuyor. Ses Metodu 1 - Nefes Alma Teknikleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yaratıcı Dans kitabının da yazarı Banu Özevin tarafından kaleme alınan Orff Destekli Etkinliklerle Müzik Eğitimi kitabı Müzik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Müzik Eğitimi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786058933521 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Orff Destekli Etkinliklerle Müzik Eğitimi isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Orff Destekli Etkinliklerle Müzik Eğitimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yalan kitabının da yazarı Ahmet Adnan Saygun tarafından kaleme alınan Piyano İçin İnci'nin Kitabı / İnci's Book for Piano Op. 10 kitabı Müzik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Müzik Eğitimi Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786056155796 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Piyano İçin İnci'nin Kitabı / İnci's Book for Piano Op. 10 isimli kitap 16 sayfadan oluşuyor. Piyano İçin İnci'nin Kitabı / İnci's Book for Piano Op. 10 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Viyola Metodu 3 ve Viyola Metodu 2 kitaplarının da yazarı Ayfer Tanrıverdi tarafından kaleme alınan Viyola Metodu 1 kitabı Müzik, Müzik Eğitimi türünde okuyucusu ile buluşuyor. İşbilen Sanat Kültür yayınevinden 2013 yılında 9786056436802 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Viyola Metodu 1 isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Viyola Metodu 1 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Viyola Metodu 3 ve Viyola Metodu 1 kitaplarının da yazarı Ayfer Tanrıverdi tarafından kaleme alınan Viyola Metodu 2 kitabı Müzik, Müzik Eğitimi türünde okuyucusu ile buluşuyor. İşbilen Sanat Kültür yayınevinden 2013 yılında 9786056436819 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Viyola Metodu 2 isimli kitap 139 sayfadan oluşuyor. Viyola Metodu 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!