up
ara
ÜYELER
DİĞER

Orta Dünya Kitapları

Yeni Çıkan Orta Dünya Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Orta Dünya kitapları

En İyi Orta Dünya Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Orta Dünya kitapları
9.3
Orta Dünya fantastik evreninin en sıcak kanlı ve en eğlenceli halkı olan Hobbitlerin köyüne gidiyoruz bu kitapta. Düzeni seven ve keyfine düşkün bir hobbit olan Bilbo Baggins'in hayatı, büyücü Gandalf'ın kapısını çalmasının ardından değişir. Sakin hayatını geride bırakarak cücelerle birlikte macera dolu bir yolculuğa çıkar.
9.6
Yüzüklerin Efendisi fantastik üçlemesinin son kitabıdır. Frodo ve Sam tek yüzük ile Mordor'un tehlikeli topraklarında Hüküm Dağı'na giderek yaklaşırken, insanların en büyük kalesi olan Minas Tirith'te ikinci büyük savaş için hazırlıklar yapılmaktadır. Orta Dünya'nın kaderi Minas Tirith kalesinin düşmemesine ve Frodo ile Sam'in yüzüğü bir an önce yok etmesine bağlıdır.
9.4
The Hobbit kitabının da yazarı J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan Silmarillion kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 97897527333947 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Silmarillion isimli kitap 691 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Berna Akkıyal çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Silmarillion kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.9
The Hobbit kitabının da yazarı J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan Yüzüklerin Efendisi kitabı Fantastik, Orta Dünya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789753423472 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yüzüklerin Efendisi isimli kitap 1015 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Bülent Somay, Çiğdem Erkal İpek çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yüzüklerin Efendisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
The Hobbit kitabının da yazarı J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan Hurin'in Çocukları kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752733831 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hurin'in Çocukları isimli kitap 346 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Niran Elçi çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hurin'in Çocukları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.4
The Hobbit kitabının da yazarı J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan Hobbit - Çizgi Roman kitabı Çizgi Roman, Orta Dünya türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789756902271 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hobbit - Çizgi Roman isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitap Babil'in 406 Kitap Listesi - 1001 kitap listesinin Türkçe'ye çevrilmiş tüm kitapları listesinde de yeralmaktadır. Hobbit - Çizgi Roman kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
The Hobbit kitabının da yazarı J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan Güç Yüzüklerine Dair kitabı Fantastik, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altıkırkbeş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9758467077 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güç Yüzüklerine Dair isimli kitap 175 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Funda Önkol, Çetin Şan çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Güç Yüzüklerine Dair kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
The Hobbit kitabının da yazarı J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan Hobbit - Oradaydık ve Şimdi Buradayız kitabı Fantastik, Orta Dünya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altıkırkbeş Yayınları yayınevinden 0 yılında 975846728X isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hobbit - Oradaydık ve Şimdi Buradayız isimli kitap 381 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Esra Uzun çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hobbit - Oradaydık ve Şimdi Buradayız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Christopher Tolkien tarafından kaleme alınan Bitmemiş Öyküler kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053752417 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bitmemiş Öyküler isimli kitap 755 sayfadan oluşuyor. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bitmemiş Öyküler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Tehlikeli Diyardan Öyküler kitabının da yazarı J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan The Hobbit kitabı Edebiyat, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nüans Publishing yayınevinden 1970 yılında 9780261103344 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Hobbit isimli kitap 306 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gamze Sarı çevirmiştir. The Hobbit kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Orta Dünya Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Orta Dünya kitapları

Diğer Orta Dünya Kitapları

9.6
Yüzüklerin Efendisi fantastik üçlemesinin son kitabıdır. Frodo ve Sam tek yüzük ile Mordor'un tehlikeli topraklarında Hüküm Dağı'na giderek yaklaşırken, insanların en büyük kalesi olan Minas Tirith'te ikinci büyük savaş için hazırlıklar yapılmaktadır. Orta Dünya'nın kaderi Minas Tirith kalesinin düşmemesine ve Frodo ile Sam'in yüzüğü bir an önce yok etmesine bağlıdır.
0.0
The Hobbit ve Tehlikeli Diyardan Öyküler kitaplarının da yazarı J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan The War of the Ring - The History of the Lord of the Rings 3 (The History of Middle Earth, Book 8) kitabı Fantastik, Orta Dünya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Harper Collins Publishers yayınevinden 2013 yılında 0261102230 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The War of the Ring - The History of the Lord of the Rings 3 (The History of Middle Earth, Book 8) isimli kitap 476 sayfadan oluşuyor. The War of the Ring - The History of the Lord of the Rings 3 (The History of Middle Earth, Book 8) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
The Hobbit ve Tehlikeli Diyardan Öyküler kitaplarının da yazarı J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan The Shaping of Middle Earth - The History of Middle Earth 4 kitabı Fantastik, Orta Dünya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Harper Collins Publishers yayınevinden 2008 yılında 0261102184 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Shaping of Middle Earth - The History of Middle Earth 4 isimli kitap 473 sayfadan oluşuyor. The Shaping of Middle Earth - The History of Middle Earth 4 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
The Hobbit ve Tehlikeli Diyardan Öyküler kitaplarının da yazarı J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan The Return of the Shadow - The History of the Lord of the Rings 1 (The History of Middle Earth, Book 6) kitabı Fantastik, Orta Dünya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Harper Collins Publishers yayınevinden 2018 yılında 061808357X isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Return of the Shadow - The History of the Lord of the Rings 1 (The History of Middle Earth, Book 6) isimli kitap 497 sayfadan oluşuyor. The Return of the Shadow - The History of the Lord of the Rings 1 (The History of Middle Earth, Book 6) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
The Hobbit ve Tehlikeli Diyardan Öyküler kitaplarının da yazarı J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan The Morgoth's Ring - The Later Silmarillion 1 (The History of Middle Earth, Book 10) kitabı Fantastik, Orta Dünya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Harper Collins Publishers yayınevinden 2011 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Morgoth's Ring - The Later Silmarillion 1 (The History of Middle Earth, Book 10) isimli kitap 486 sayfadan oluşuyor. The Morgoth's Ring - The Later Silmarillion 1 (The History of Middle Earth, Book 10) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
The Hobbit ve Tehlikeli Diyardan Öyküler kitaplarının da yazarı J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan The Lost Road and Other Writings - The History of Middle Earth 5 kitabı Fantastik, Orta Dünya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Harper Collins Publishers yayınevinden 2009 yılında 0261102257 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Lost Road and Other Writings - The History of Middle Earth 5 isimli kitap 470 sayfadan oluşuyor. The Lost Road and Other Writings - The History of Middle Earth 5 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
The Hobbit ve Tehlikeli Diyardan Öyküler kitaplarının da yazarı J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan The Lays of Beleriand - The History of Middle Earth 3 kitabı Fantastik, Orta Dünya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Harper Collins Publishers yayınevinden 2017 yılında 0261102265 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Lays of Beleriand - The History of Middle Earth 3 isimli kitap 474 sayfadan oluşuyor. The Lays of Beleriand - The History of Middle Earth 3 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
The Hobbit ve Tehlikeli Diyardan Öyküler kitaplarının da yazarı J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan The Fellowship of the Ring (The Lord of the Rings, Part 1) kitabı Roman, Orta Dünya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nüans Publishing yayınevinden 2013 yılında 9780261103573 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Fellowship of the Ring (The Lord of the Rings, Part 1) isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor. The Fellowship of the Ring (The Lord of the Rings, Part 1) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
The Hobbit ve Tehlikeli Diyardan Öyküler kitaplarının da yazarı J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan The Book of Lost Tales 2 - The History of Middle Earth 2 kitabı Fantastik, Orta Dünya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Harper Collins Publishers yayınevinden 2016 yılında 0261102141 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Book of Lost Tales 2 - The History of Middle Earth 2 isimli kitap 471 sayfadan oluşuyor. The Book of Lost Tales 2 - The History of Middle Earth 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
The Hobbit ve Tehlikeli Diyardan Öyküler kitaplarının da yazarı J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan The Book of Lost Tales 1 - The History of Middle Earth 1 kitabı Fantastik, Orta Dünya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Harper Collins Publishers yayınevinden 2014 yılında 0261102222 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Book of Lost Tales 1 - The History of Middle Earth 1 isimli kitap 470 sayfadan oluşuyor. The Book of Lost Tales 1 - The History of Middle Earth 1 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
The Hobbit ve Tehlikeli Diyardan Öyküler kitaplarının da yazarı J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan Sauron Defeated - The History of the Lord of the Rings 4 (The History of Middle Earth, Book 9) kitabı Fantastik, Orta Dünya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Harper Collins Publishers yayınevinden 2014 yılında 0261103059 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sauron Defeated - The History of the Lord of the Rings 4 (The History of Middle Earth, Book 9) isimli kitap 482 sayfadan oluşuyor. Sauron Defeated - The History of the Lord of the Rings 4 (The History of Middle Earth, Book 9) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
The Hobbit ve Tehlikeli Diyardan Öyküler kitaplarının da yazarı J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan Kayıp Öyküler Kitabı 2 kitabı Fantastik, Orta Dünya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altıkırkbeş Yayınları yayınevinden 2003 yılında 3199152790185 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayıp Öyküler Kitabı 2 isimli kitap 478 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Gonca Gülbey çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kayıp Öyküler Kitabı 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!