up
ara

Öykü Kitapları

Yeni Çıkan Öykü Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Öykü kitapları

En İyi Öykü Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Öykü kitapları
7.0
Ahmet Batman'ın ilk kitabı olan Soğuk Kahve, bir adam tarafından sevgilisine yazılmış olan aşk sözlerinden oluşuyor. Edebi kaygılardan uzak, kimi zaman özlem, kimi zaman sitem içeren yoğun duygularla yazılmış sözler...
8.5
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu kitabı Roman (Çeviri), Dram türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786053606604 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu isimli kitap 68 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ahmet Cemal çevirmiştir. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Behzat Ç. - 10.Yıl Özel Baskı kitabının da yazarı Emrah Serbes tarafından kaleme alınan Erken Kaybedenler kitabı Öykü, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789750506765 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Erken Kaybedenler isimli kitap 143 sayfadan oluşuyor. Kitap Okunası ve Tavsiye Edilesi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Erken Kaybedenler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Bize Ne Oldu? kitabının da yazarı Şule Yüksel Şenler tarafından kaleme alınan Huzur Sokağı kitabı Aile, İslam türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789757544425 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Huzur Sokağı isimli kitap 552 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Huzur Sokağı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Arafat'ta Bir Çocuk kitabının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Leyla'nın Evi kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786050906486 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Leyla'nın Evi isimli kitap 284 sayfadan oluşuyor. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Leyla'nın Evi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Yeni Dünya kitabının da yazarı Sabahattin Ali tarafından kaleme alınan Değirmen kitabı Türk Klasikleri, Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750806605 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Değirmen isimli kitap 137 sayfadan oluşuyor. Kitap Kısacık, Okunası Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Değirmen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Amok Koşucusu kitabı Öykü, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789755101453 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Amok Koşucusu isimli kitap 189 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İlknur Özdemir çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Amok Koşucusu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Taras Bulba kitabının da yazarı Nikolay Vasilyeviç Gogol tarafından kaleme alınan Palto kitabı Öykü (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. 1589 yayınevinden 2013 yılında 9786055029302 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Palto isimli kitap 54 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Elif Ersavcı çevirmiştir. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Palto kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Güneşi Uyandıralım kitabının da yazarı Jose Mauro de Vasconcelos tarafından kaleme alınan Delifişek kitabı Çocuk, Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789750724787 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Delifişek isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İnci Kut çevirmiştir. Kitap Roman Okumayı Sevenler için Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Delifişek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Çocukluğum kitabının da yazarı Lev Nikolayeviç Tolstoy tarafından kaleme alınan İvan İlyiç'in Ölümü kitabı Roman (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9789750515323 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İvan İlyiç'in Ölümü isimli kitap 146 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ergin Altay çevirmiştir. Kitap Başyapıt Niteliği Taşıyan Önemli Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İvan İlyiç'in Ölümü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Öykü Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Öykü kitapları

Diğer Öykü Kitapları

0.0
Zeytin Okula Gitmek İstemiyor ve Cingöz'ün Kardeşi Oluyor kitaplarının da yazarı Christian Lamblin tarafından kaleme alınan Cingöz Karanlıktan Korkuyor kitabı Hikaye, Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tudem Eğitim Hizmetleri Ders Kitapları yayınevinden 2009 yılında 9789944697200 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cingöz Karanlıktan Korkuyor isimli kitap 24 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Yağmur Ceylan Uslu çevirmiştir. Cingöz Karanlıktan Korkuyor kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Zavallı ve Peri Masalları kitaplarının da yazarı Orçun Türkay tarafından kaleme alınan Belkıs, Cevat ve Ne İdüğü Belirsizler kitabı Öykü, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9789750820236 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Belkıs, Cevat ve Ne İdüğü Belirsizler isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Belkıs, Cevat ve Ne İdüğü Belirsizler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zambaklar Üşümesin ve Kaderin Kırmızı Çizgileri kitaplarının da yazarı Seyyid Irmak tarafından kaleme alınan Rüzgara Karşı Yürüyen Adam kitabı Öykü, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9786051276687 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Rüzgara Karşı Yürüyen Adam isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Rüzgara Karşı Yürüyen Adam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yukarıda Ses Yok kitabının da yazarı Gerbrand Bakker tarafından kaleme alınan Dolambaç kitabı Öykü, Çeviri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753429177 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dolambaç isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Türkay Yalnız çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Dolambaç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yorgun Mayıs Kısrakları ve Perize-Ezan Vakti Beethoven kitaplarının da yazarı Yılmaz Karakoyunlu tarafından kaleme alınan Ekinler Gece Büyür kitabı Edebiyat, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 6050917208 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ekinler Gece Büyür isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Ekinler Gece Büyür kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yitik Ruhlar Irmağı ve Hayatın Ve Aşkın Yasaları kitaplarının da yazarı Connie Palmen tarafından kaleme alınan Arkadaşlık kitabı Roman, Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789755393162 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Arkadaşlık isimli kitap 246 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye İlknur İgan çevirmiştir. Arkadaşlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yezidin Kızı ve Ay Peşinde kitaplarının da yazarı Refik Halid Karay tarafından kaleme alınan Refik Halid Karay'dan Türk Edebiyatı'nın En Seçkin Eserleri 2 kitabı Öykü, Cumhuriyet Dönemi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2008 yılında 9789751033215 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Refik Halid Karay'dan Türk Edebiyatı'nın En Seçkin Eserleri 2 isimli kitap 1480 sayfadan oluşuyor. Refik Halid Karay'dan Türk Edebiyatı'nın En Seçkin Eserleri 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yezidin Kızı ve Ay Peşinde kitaplarının da yazarı Refik Halid Karay tarafından kaleme alınan Refik Halid Karay'dan Türk Edebiyatı'nın En Seçkin Eserleri 1 kitabı Öykü, Cumhuriyet Dönemi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2009 yılında 9789751033208 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Refik Halid Karay'dan Türk Edebiyatı'nın En Seçkin Eserleri 1 isimli kitap 1864 sayfadan oluşuyor. Refik Halid Karay'dan Türk Edebiyatı'nın En Seçkin Eserleri 1 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yezidin Kızı kitabının da yazarı Yezidin Kızı ve Ay Peşinde kitaplarının da yazarı Refik Halid Karay tarafından kaleme alınan Refik Halid Karay'dan Türk Edebiyatı'nın En Seçkin Eserleri 3 kitabı Öykü, Cumhuriyet Dönemi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2011 yılında 9789751033222 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Refik Halid Karay'dan Türk Edebiyatı'nın En Seçkin Eserleri 3 isimli kitap 1496 sayfadan oluşuyor. Refik Halid Karay'dan Türk Edebiyatı'nın En Seçkin Eserleri 3 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Yezidin Kızı kitabının da yazarı Refik Halid Karay tarafından kaleme alınan Memleket Hikayeleri kitabı Öykü, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9789751029393 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Memleket Hikayeleri isimli kitap 197 sayfadan oluşuyor. Memleket Hikayeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeterince Dinledik ve Yol Hiç Bitmeyecekmiş Gibi kitaplarının da yazarı Ozan Çınar tarafından kaleme alınan Mazgalların Altında kitabı Öykü, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Raskol'un Baltası yayınevinden 2018 yılında 9786055185152 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mazgalların Altında isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Mazgalların Altında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeşil Mavi Sarı kitabının da yazarı Yeşil Mavi Sarı ve Güzel Renkleri Seviyorum kitaplarının da yazarı Mohammad Reza Yusefi tarafından kaleme alınan Ay ve Yıldız kitabı Öykü, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Evrensel Basım Yayın yayınevinden 2012 yılında 9786053310143 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ay ve Yıldız isimli kitap 20 sayfadan oluşuyor. Ay ve Yıldız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!