up
ara
ÜYELER
DİĞER

Öykü (Çeviri) Kitapları

Yeni Çıkan Öykü (Çeviri) Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Öykü (Çeviri) kitapları

En İyi Öykü (Çeviri) Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Öykü (Çeviri) kitapları
8.5
Franz Kafka'nın 1915'te yayımlanan kitabı Dönüşüm, bir sabah uyandığında kendisini böceğe dönüşmüş olarak bulan Gregor Samsa'nın trajik hikayesini anlatan kısa ama anlam yüklü öykü kitabıdır.
8.8
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Satranç kitabı Roman (Çeviri), Satranç türünde okuyucusu ile buluşuyor. 5522 yayınevinden 1970 yılında 9786053606116 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Satranç isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ahmet Cemal çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Satranç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Bir martı sadece yemek için yaşar ama martı Jon özgür olabilmek, kendi sınırlarını aşabilmek için yaşıyor. Sürgün edilmesi pahasına bile olsa özgürlük isteğinden vazgeçmiyor ve sonunda amacına ulaşıyor.
8.5
İnsan ne ile yaşar adlı kitap, insanların manevi gelişim sürecinde kat ettiği yol ile dünyevi hayatında erdemli bir birey olmanın paralel ilişkide olduğunu bize sunuyor. Hırslarımızın, sabırsızlığımızın ve doyumsuzluğumuzun dizginlenmesi gerektiğini anlatan kitap bizim ilahi bir yola girdiğimizde huzuru bulacacağımızı nakşediyor.
8.6
Pride and Prejudice kitabının da yazarı Jane Austen tarafından kaleme alınan Aşk ve Gurur kitabı Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750708619 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk ve Gurur isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aşk ve Gurur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Kitabın yalnız ve hayalperest kahramanı olan genç adam, St. Petersburg'un sokaklarında Nastenka adında bir kızla karşılaşır ve ona aşık olur. Kitapta bu aşkın, genç adamın hayatında ve iç dünyasında meydana getirdiği değişiklikler anlatılmaktadır.
8.5
İdam cezasına çarptırılan isimsiz bir mahkumun bu cezayı 5 hafta öncesinden öğrenmesi ve bu süre içinde nasıl giderek "insanlıktan çıktığını" anlatır roman. İdam cezalarını bir eğlence gibi izleyen halkın yanında idam cezasının kendisi çok masum kalır.
8.4
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Amok Koşucusu kitabı Öykü, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789755101453 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Amok Koşucusu isimli kitap 189 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İlknur Özdemir çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Amok Koşucusu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Çocukluğum kitabının da yazarı Lev Nikolayeviç Tolstoy tarafından kaleme alınan Diriliş kitabı Roman (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akvaryum Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789759088880 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Diriliş isimli kitap 447 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevil İnan Sönmez çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Diriliş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Taras Bulba kitabının da yazarı Nikolay Vasilyeviç Gogol tarafından kaleme alınan Palto kitabı Öykü (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. 1589 yayınevinden 2013 yılında 9786055029302 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Palto isimli kitap 54 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Elif Ersavcı çevirmiştir. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Palto kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Öykü (Çeviri) Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Öykü (Çeviri) kitapları

Diğer Öykü (Çeviri) Kitapları

9.0
Zihin Kapılarının Ardındaki Sessizlik kitabının da yazarı Jack Konfield tarafından kaleme alınan Tavuk Suyuna Çorba - Annelerin Yüreğini Isıtacak Öyküler kitabı Öykü (Çeviri), Kuzey Amerika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hyb Yayıncılık yayınevinden 2004 yılında 9789753000024 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tavuk Suyuna Çorba - Annelerin Yüreğini Isıtacak Öyküler isimli kitap 242 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gülder Tümer çevirmiştir. Tavuk Suyuna Çorba - Annelerin Yüreğini Isıtacak Öyküler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Zamane Delikanlısı kitabının da yazarı Regis Debray tarafından kaleme alınan Zamane Delikanlısı kitabı Öykü (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Habora Kitabevi yayınevinden 1969 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zamane Delikanlısı isimli kitap 115 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir İnce çevirmiştir. Zamane Delikanlısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yüreğim Dağlardadır / Yaşamak Vakti ve İnsanlık Komedisi kitaplarının da yazarı William Saroyan tarafından kaleme alınan Aram Derler Adıma kitabı Öykü (Çeviri), Kuzey Amerika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aras Yayıncılık yayınevinden 2017 yılında 9786055753870 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aram Derler Adıma isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Aram Derler Adıma kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yükseltin Tavan Kirişini Ustalar ve Dokuz Öykü kitaplarının da yazarı Jerome David Salinger tarafından kaleme alınan Üç Öykü kitabı Öykü (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Eser Sahibinin Kendi Yayını yayınevinden 2018 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Üç Öykü isimli kitap 40 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Eren İnan Canpolat çevirmiştir. Üç Öykü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Yükseltin Tavan Kirişini Ustalar kitabının da yazarı Jerome David Salinger tarafından kaleme alınan Dokuz Öykü kitabı Öykü (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753630481 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dokuz Öykü isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Coşkun Yerli çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Dokuz Öykü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yıldızın Saati kitabının da yazarı Clarice Lispector tarafından kaleme alınan Yaşam Suyu kitabı Öykü (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. MonoKL yayınevinden 2017 yılında 9786055159597 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaşam Suyu isimli kitap 104 sayfadan oluşuyor. Yaşam Suyu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeni Yıl Hediyesi kitabının da yazarı O. Henry tarafından kaleme alınan Yeşil Kapı - Seçme Öyküler kitabı Öykü, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2008 yılında 9786053143345 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeşil Kapı - Seçme Öyküler isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Yeşil Kapı - Seçme Öyküler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yeni Başlayanlar İçin Suşi kitabının da yazarı Marian Keyes tarafından kaleme alınan Çıkmaz Sokağın Sırrı kitabı İngiliz - İrlanda, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051423647 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çıkmaz Sokağın Sırrı isimli kitap 688 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Beril Tüccarbaşıoğlu Uğur çevirmiştir. Çıkmaz Sokağın Sırrı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yedi Yaşında Olmanın Önemi ve Kısıtlı Şartlar Villası kitaplarının da yazarı Alexander McCall Smith tarafından kaleme alınan İskoç Sokağı'nda Gün Işığı kitabı İngiliz - İrlanda, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053609629 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İskoç Sokağı'nda Gün Işığı isimli kitap 388 sayfadan oluşuyor. İskoç Sokağı'nda Gün Işığı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Yazınsal Yaşamlar kitabının da yazarı Javier Marias tarafından kaleme alınan Beyaz Kalp kitabı Roman (Çeviri), Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789750836978 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beyaz Kalp isimli kitap 252 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Bülent Kale çevirmiştir. Beyaz Kalp kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yazarın çağının meselelerini Ferrara ekseninde anlattığı kitabı.
8.0
Yaşlı Adam ve Deniz kitabının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan Paris Bir Şenliktir kitabı Kuzey Amerika, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 0 yılında 2789754940838 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Paris Bir Şenliktir isimli kitap 230 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Saydam Özel çevirmiştir. Paris Bir Şenliktir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!