up
ara
ÜYELER
DİĞER

En İyi Öykü (Çeviri) Kitapları

En yüksek oy almış kitaplar en iyi Öykü (Çeviri) kitapları olarak listelenmiştir.
9.8
Taras Bulba kitabının da yazarı Nikolay Vasilyeviç Gogol tarafından kaleme alınan Burun, Palto, Neva Bulvarı, Delinin Defteri kitabı Öykü (Çeviri), Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sosyal Yayınları yayınevinden 2000 yılında 9789757384083 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Burun, Palto, Neva Bulvarı, Delinin Defteri isimli kitap 203 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mazlum Beyhan çevirmiştir. Burun, Palto, Neva Bulvarı, Delinin Defteri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Düello kitabının da yazarı Tim Weaver tarafından kaleme alınan Ölüm Patikası kitabı Roman (Çeviri), Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786055358266 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölüm Patikası isimli kitap 492 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Dilek Kodal çevirmiştir. Kitap En Sürükleyici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ölüm Patikası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Aforizmalar kitabının da yazarı Franz Kafka tarafından kaleme alınan Bütün Öyküler - Franz Kafka kitabı Öykü (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cem Yayınevi yayınevinden 2009 yılında 9789754068610 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bütün Öyküler - Franz Kafka isimli kitap 592 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Kamuran Şipal çevirmiştir. Bütün Öyküler - Franz Kafka kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Medeniyetin Ötesi - İnsanlığın Yeni Büyük Macerası kitabının da yazarı Daniel Quinn tarafından kaleme alınan Adem'in Öyküleri kitabı Ekoloji, Çevre Bilim, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Klan Yayınları yayınevinden 2006 yılında 9789756388723 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Adem'in Öyküleri isimli kitap 104 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Cem Şen çevirmiştir. Adem'in Öyküleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Fransız Öpücüğü kitabının da yazarı Kristin Harmel tarafından kaleme alınan Gökyüzünde Yıldızlar Parladıkça kitabı Öykü (Çeviri), Kuzey Amerika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9786053481980 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gökyüzünde Yıldızlar Parladıkça isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özlem Dağ çevirmiştir. Gökyüzünde Yıldızlar Parladıkça kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Üzümün Kardeşliği kitabının da yazarı John Fante tarafından kaleme alınan 1933 Berbat Bir Yıldı kitabı Öykü (Çeviri), Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9789758441990 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 1933 Berbat Bir Yıldı isimli kitap 108 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Kitap Fakirlik Üzerine Yazılmış En Dokunaklı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. 1933 Berbat Bir Yıldı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Güneşi Uyandıralım kitabının da yazarı Jose Mauro de Vasconcelos tarafından kaleme alınan Kayığım Rosinha kitabı Edebiyat, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755101576 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayığım Rosinha isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aydın Emeç çevirmiştir. Kayığım Rosinha kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Angel Dayı kitabının da yazarı Panait Istrati tarafından kaleme alınan Sokak Kızı kitabı Roman (Çeviri), Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789754340259 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sokak Kızı isimli kitap 117 sayfadan oluşuyor. Sokak Kızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Ulduz Kız ve Kargalar kitabının da yazarı Samed Behrengi tarafından kaleme alınan Bir Şeftali Bin Şeftali kitabı Çocuk, Masal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Çocuk Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755109701 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Şeftali Bin Şeftali isimli kitap 56 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Deniz Canefe çevirmiştir. Kitap Çocuklara Hediye Edilebilecek En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Şeftali Bin Şeftali kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Aforizmalar kitabının da yazarı Franz Kafka tarafından kaleme alınan Çin Seddi'nin İnşası kitabı Doğu Avrupa, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altıkırkbeş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055150471 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çin Seddi'nin İnşası isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Yekta Majiskül çevirmiştir. Kitap Kısacık, Okunası Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Çin Seddi'nin İnşası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Büyü Dükkanı kitabının da yazarı Yeşim Türköz tarafından kaleme alınan Büyü Dükkanı'nda İki Çınar kitabı Edebiyat, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9789944823944 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyü Dükkanı'nda İki Çınar isimli kitap 237 sayfadan oluşuyor. Büyü Dükkanı'nda İki Çınar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Taras Bulba kitabının da yazarı Nikolay Vasilyeviç Gogol tarafından kaleme alınan Burun kitabı Gençlik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Adam yayınevinden 0 yılında 9786054849338 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Burun isimli kitap 72 sayfadan oluşuyor. Kitap Babil'in 406 Kitap Listesi - 1001 kitap listesinin Türkçe'ye çevrilmiş tüm kitapları listesinde de yeralmaktadır. Burun kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Taras Bulba kitabının da yazarı Nikolay Vasilyeviç Gogol tarafından kaleme alınan Palto kitabı Öykü (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. 1589 yayınevinden 2013 yılında 9786055029302 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Palto isimli kitap 54 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Elif Ersavcı çevirmiştir. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Palto kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Güneşi Uyandıralım kitabının da yazarı Jose Mauro de Vasconcelos tarafından kaleme alınan Kardeşim Rüzgar, Kardeşim Deniz kitabı Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755101910 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kardeşim Rüzgar, Kardeşim Deniz isimli kitap 174 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeyyat Selimoğlu çevirmiştir. Kitap Roman Okumayı Sevenler için Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kardeşim Rüzgar, Kardeşim Deniz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Tapınakçıların Arasında Alamut Fedaisi kitabının da yazarı James Boschert tarafından kaleme alınan Kartal Yuvası Alamut kitabı Öykü (Çeviri), Tarihi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yurt Kitap Yayın yayınevinden 2011 yılında 9786055290047 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kartal Yuvası Alamut isimli kitap 576 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nur Yener çevirmiştir. Kartal Yuvası Alamut kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Sabırsız Yürek kitabı Öykü (Çeviri), Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2006 yılında 9789750706356 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sabırsız Yürek isimli kitap 437 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Çiğdem Öztekin çevirmiştir. Kitap İntihar Eden Yazarların Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sabırsız Yürek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Aşklarımız kitabının da yazarı Guy de Maupassant tarafından kaleme alınan Seçme Hikayeler kitabı Öykü (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Antik Kitap yayınevinden 1970 yılında 9789944184823 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seçme Hikayeler isimli kitap 260 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Buket Yılmaz çevirmiştir. Kitap Çocuklara Hediye Edilebilecek En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Seçme Hikayeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Teslis'in İkincisi kitabının da yazarı Fernando Pessoa tarafından kaleme alınan Anarşist Banker Şeytanın Saati kitabı Öykü (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789750719080 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Anarşist Banker Şeytanın Saati isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Işık Ergüden çevirmiştir. Anarşist Banker Şeytanın Saati kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Not Defteri ve Kadın Öyküleri kitaplarının da yazarı Anton Çehov tarafından kaleme alınan Bütün Öyküler 2 (1885-1886) kitabı Öykü (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cem Yayınevi yayınevinden 2012 yılında 9789754066104 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bütün Öyküler 2 (1885-1886) isimli kitap 366 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Mehmet Özgül çevirmiştir. Bütün Öyküler 2 (1885-1886) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Satranç kitabı Roman (Çeviri), Satranç türünde okuyucusu ile buluşuyor. 5522 yayınevinden 1970 yılında 9786053606116 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Satranç isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ahmet Cemal çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Satranç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Herr Sommer'in Öyküsü kitabının da yazarı Patrick Süskind tarafından kaleme alınan Üç Buçuk Öykü kitabı Öykü (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755108902 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Üç Buçuk Öykü isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İlknur Özdemir çevirmiştir. Üç Buçuk Öykü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Tutankamon Olayı ve Tanrıların İntikamı 1: İnsan Avı kitaplarının da yazarı Christian Jacq tarafından kaleme alınan Güneş KraliçeTutankhamon'un Sevgilisi kitabı Edebiyat, Tarihi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 2015 yılında 9789751407610 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güneş KraliçeTutankhamon'un Sevgilisi isimli kitap 455 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ali Rıza Yalt çevirmiştir. Güneş KraliçeTutankhamon'un Sevgilisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Kızlarını varlıklı ailelere gelin vermek isteyen Bayan Bennet'in ve kızlarının bu yolculuktaki aşkları.
8.8
Pierre ya da Belirsizlikler kitabının da yazarı Herman Melville tarafından kaleme alınan Katip Bartleby kitabı Öykü (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789750505935 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Katip Bartleby isimli kitap 63 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Münir Göle çevirmiştir. Katip Bartleby kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
İnsanlarımız kitabının da yazarı Maksim Gorki tarafından kaleme alınan Ekmeğimi Kazanırken kitabı Roman (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oda Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753852118 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ekmeğimi Kazanırken isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Güler Dikmen çevirmiştir. Kitap Başyapıt Niteliği Taşıyan Önemli Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ekmeğimi Kazanırken kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Çocukluğum kitabının da yazarı Lev Nikolayeviç Tolstoy tarafından kaleme alınan Diriliş kitabı Roman (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akvaryum Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789759088880 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Diriliş isimli kitap 447 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevil İnan Sönmez çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Diriliş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Pis Moruğun Notları 2 kitabı Öykü (Çeviri), Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789752810686 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pis Moruğun Notları 2 isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Charles Bukowski Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Pis Moruğun Notları 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Uçuyor Troyka Yel Gibi kitabının da yazarı Aleksandr Sergeyeviç Puşkin tarafından kaleme alınan Dubrovski kitabı Öykü (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786054927814 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dubrovski isimli kitap 148 sayfadan oluşuyor. Dubrovski kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
İnsanlarımız kitabının da yazarı Maksim Gorki tarafından kaleme alınan Çocukluğum kitabı Roman (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786053321910 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çocukluğum isimli kitap 282 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mazlum Beyhan çevirmiştir. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Çocukluğum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Korku kitabı Öykü (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053325017 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Korku isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Kitap Kısacık, Okunası Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Korku kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Uruk Aslanı Gılgameş kitabının da yazarı Harald Braem tarafından kaleme alınan Gılgameş - Uruk Aslanı kitabı Tarihi Roman, Mitoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yurt Kitap Yayın yayınevinden 0 yılında 9789757076100 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gılgameş - Uruk Aslanı isimli kitap 488 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Atilla Dirim çevirmiştir. Gılgameş - Uruk Aslanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Gençlik Güzel Şey kitabının da yazarı Hermann Hesse tarafından kaleme alınan Masallar kitabı Öykü (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755105130 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Masallar isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İris Kantemir çevirmiştir. Masallar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Tutankamon Olayı kitabının da yazarı Christian Jacq tarafından kaleme alınan Ramses - Batı Akasyası'nın Altında kitabı Edebiyat, Tarihi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 2011 yılında 9789751406842 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ramses - Batı Akasyası'nın Altında isimli kitap 327 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ali Rıza Yalt çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ramses - Batı Akasyası'nın Altında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Peter Schlemihl's Wundersame Geschichte kitabının da yazarı Adelbert Von Chamisso tarafından kaleme alınan Peter Schlemihl'in Olağanüstü Öyküsü kitabı Öykü (Çeviri), Tarihi Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kolektif Kitap yayınevinden 0 yılında 9786055029258 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Peter Schlemihl'in Olağanüstü Öyküsü isimli kitap 94 sayfadan oluşuyor. Peter Schlemihl'in Olağanüstü Öyküsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Eğer Yaşarsam kitabının da yazarı Gayle Forman tarafından kaleme alınan Sen Gittiğinde kitabı Kuzey Amerika, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2012 yılında 9786053431336 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sen Gittiğinde isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Müge Kocaman Özçelik çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sen Gittiğinde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Kiyoto ve Bin Beyaz Turna kitaplarının da yazarı Yasunari Kawabata tarafından kaleme alınan Kiraz Çiçekleri kitabı Uzak Doğu, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9789759914622 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kiraz Çiçekleri isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Kiraz Çiçekleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Kızıl Darı Tarlaları kitabının da yazarı Mo Yan tarafından kaleme alınan Değişim kitabı Öykü (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789750731778 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Değişim isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Değişim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Taras Bulba kitabının da yazarı Nikolay Vasilyeviç Gogol tarafından kaleme alınan Bir Delinin Anı Defteri - Palto - Burun kitabı Öykü (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789944888035 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Delinin Anı Defteri - Palto - Burun isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitap Hasan Ali Yücel Klasikleri Listesi listesinde de yeralmaktadır. Bir Delinin Anı Defteri - Palto - Burun kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Cengiz Han kitabının da yazarı Harold Lamb tarafından kaleme alınan Yıldızların Efendisi Ömer Hayyam kitabı Öykü (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yurt Kitap Yayın yayınevinden 0 yılında 9789757076209 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yıldızların Efendisi Ömer Hayyam isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Suat Kaya çevirmiştir. Kitap Filozofları Anlatan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yıldızların Efendisi Ömer Hayyam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Pride and Prejudice kitabının da yazarı Jane Austen tarafından kaleme alınan Aşk ve Gurur kitabı Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750708619 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk ve Gurur isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aşk ve Gurur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Üç Robot Yasası - Baskısı Yok kitabının da yazarı Isaac Asimov tarafından kaleme alınan Ben Robot kitabı Öykü (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786053756040 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ben Robot isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Ben Robot kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Kale kitabının da yazarı Antoine de Saint-Exupery tarafından kaleme alınan Savaş Pilotu kitabı Dünya Edebiyatı, Fransız türünde okuyucusu ile buluşuyor. Zeplin Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786059115254 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Savaş Pilotu isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Alper Turan çevirmiştir. Savaş Pilotu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Tutankamon Olayı kitabının da yazarı Christian Jacq tarafından kaleme alınan Ramses - Ebu Simbel'in Kraliçesi kitabı Öykü (Çeviri), Fransız türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 2011 yılında 9789751406811 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ramses - Ebu Simbel'in Kraliçesi isimli kitap 350 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ali Rıza Yalt çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ramses - Ebu Simbel'in Kraliçesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Mutluluğun Kıyısında kitabı Roman, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkhe yayınevinden 2004 yılında 9789756509685 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mutluluğun Kıyısında isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ersin Yıldırım çevirmiştir. Kitap Edebiyat Bölümü Öğrencilerinin Mutlaka Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mutluluğun Kıyısında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Wolfgang Günter Lerch tarafından kaleme alınan Bağdat'ta ÖlümHallac-ı Mansur kitabı Tarihi Roman, Alman - Avusturya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yurt Kitap Yayın yayınevinden 0 yılında 9789757076278 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bağdat'ta ÖlümHallac-ı Mansur isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Atilla Dirim çevirmiştir. Kitap Akıl Zorlayan Felsefe kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bağdat'ta ÖlümHallac-ı Mansur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Uçuyor Troyka Yel Gibi kitabının da yazarı Aleksandr Sergeyeviç Puşkin tarafından kaleme alınan Bütün Öyküler, Bütün Romanlar kitabı Roman (Çeviri), Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2006 yılında 9789754588002 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bütün Öyküler, Bütün Romanlar isimli kitap 548 sayfadan oluşuyor. Kitap Hasan Ali Yücel Klasikleri Listesi listesinde de yeralmaktadır. Bütün Öyküler, Bütün Romanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Sıcak Su Müziği kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Kahramanın Yokluğu kitabı Öykü (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752810679 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kahramanın Yokluğu isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Kahramanın Yokluğu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Ernst W. Heine tarafından kaleme alınan Güvercinin Gerdanlığı Alamut'a Dönüş kitabı Roman (Çeviri), Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yurt Kitap Yayın yayınevinden 2001 yılında 9789757076490 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güvercinin Gerdanlığı Alamut'a Dönüş isimli kitap 389 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Atilla Dirim çevirmiştir. Güvercinin Gerdanlığı Alamut'a Dönüş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
David Copperfield kitabının da yazarı Charles Dickens tarafından kaleme alınan Büyük Umutlar kitabı Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750700576 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyük Umutlar isimli kitap 656 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihal Yeğinobalı çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Büyük Umutlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Kadın Budalası kitabı Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bordo Siyah Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053542254 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kadın Budalası isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Osman Çakmakçı çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Fyodor Dostoyevski Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kadın Budalası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!