up
ara

Öykü (Yerli) Kitapları

Yeni Çıkan Öykü (Yerli) Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Öykü (Yerli) kitapları

En İyi Öykü (Yerli) Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Öykü (Yerli) kitapları
8.8
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Satranç kitabı Roman (Çeviri), Satranç türünde okuyucusu ile buluşuyor. 5522 yayınevinden 1970 yılında 9786053606116 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Satranç isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ahmet Cemal çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Satranç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Birbirine aşık olan bir çift, ailelerin karşı çıkması sonucu bambaşka hayatlara savrulur. Sevmedikleri kişiler ile evlenen Aslı ve Murat yıllar sonra tekrar karşılaşır.
7.7
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Baba ve Piç kitabı Roman, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051114682 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Baba ve Piç isimli kitap 418 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aslı Biçen, Elif Şafak çevirmiştir. Kitap En Sıkıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Baba ve Piç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Baba ve Piç kitabı Roman, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051114682 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Baba ve Piç isimli kitap 418 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aslı Biçen, Elif Şafak çevirmiştir. Kitap En Sıkıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Baba ve Piç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Üniversitede tanışan iki arkadaştan birinin eroin bağımlısı olması üzerine diğer arkadaşının da bu hayata nasıl girdiğini anlatmaktadır.
7.6
Birbirini çok seven bir kadınla adamın başlarından geçen trajik bir olayın ardından yaşanan, hayata tutunma çabaları, ilginç tesadüfler ve aşkın umulmadık bir şekilde yeniden ortaya çıkışı üzerine kurgulanmış etkileyici bir aşk hikayesi.
8.5
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan İncir Kuşları kitabı Savaş, Bosna türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2012 yılında 9786051064390 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İncir Kuşları isimli kitap 328 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İncir Kuşları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Arafat'ta Bir Çocuk kitabının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Mutluluk kitabı Roman (Yerli), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050904192 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mutluluk isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mutluluk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Behzat Ç. - 10.Yıl Özel Baskı kitabının da yazarı Emrah Serbes tarafından kaleme alınan Hikayem Paramparça kitabı Öykü (Yerli), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789750511189 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hikayem Paramparça isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Hikayem Paramparça kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Eylembilim kitabının da yazarı Oğuz Atay tarafından kaleme alınan Korkuyu Beklerken kitabı Aile Hayatı, Aile İlişkileri, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2016 yılında 9789754701586 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Korkuyu Beklerken isimli kitap 196 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Korkuyu Beklerken kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Öykü (Yerli) Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Öykü (Yerli) kitapları

Diğer Öykü (Yerli) Kitapları

7.5
Zülfü Livaneli’den İstanbul’a ve onun yazarlarına, şairlerine saygı duruşu: Gölgeler
0.0
Zübeyde Hanım (Cep Boy) kitabının da yazarı Zübeyde Hanım (Cep Boy) ve Tarihi Değiştiren Suikastler kitaplarının da yazarı Fatih Bayhan tarafından kaleme alınan Kayseri'den Çankaya Köşkü'ne Abdullah Gül kitabı Öykü (Yerli), Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9789944002127 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayseri'den Çankaya Köşkü'ne Abdullah Gül isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kayseri'den Çankaya Köşkü'ne Abdullah Gül kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zilha Günü ve Angelika kitaplarının da yazarı Yıldız Ramazanoğlu tarafından kaleme alınan Şehrin Gizli Öznesi kitabı Öykü (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapı Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786055107550 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şehrin Gizli Öznesi isimli kitap 260 sayfadan oluşuyor. Şehrin Gizli Öznesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zilha Günü ve Angelika kitaplarının da yazarı Yıldız Ramazanoğlu tarafından kaleme alınan Angelika kitabı Öykü (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapı Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055147020 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Angelika isimli kitap 140 sayfadan oluşuyor. Angelika kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zilha Günü kitabının da yazarı Zilha Günü ve Angelika kitaplarının da yazarı Yıldız Ramazanoğlu tarafından kaleme alınan Çiçekli Bir Boşluk kitabı Öykü (Yerli), Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapı Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786055107376 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çiçekli Bir Boşluk isimli kitap 130 sayfadan oluşuyor. Çiçekli Bir Boşluk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zilha Günü kitabının da yazarı Zilha Günü ve Angelika kitaplarının da yazarı Yıldız Ramazanoğlu tarafından kaleme alınan Bu Sefer Lila Olsun Saçlarım kitabı Roman (Yerli), Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapı Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786055147358 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bu Sefer Lila Olsun Saçlarım isimli kitap 97 sayfadan oluşuyor. Bu Sefer Lila Olsun Saçlarım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.7
Zehra kitabının da yazarı Nabizade Nazım tarafından kaleme alınan Karabibik kitabı Roman (Yerli), Köy türünde okuyucusu ile buluşuyor. Araf Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786059078214 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karabibik isimli kitap 74 sayfadan oluşuyor. Karabibik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Zayi ve Toprağın Öptüğü Çocuklar kitaplarının da yazarı Sibel Oral tarafından kaleme alınan Beni Beklerken kitabı Roman, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Goa yayınevinden 2013 yılında 9789759064679 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beni Beklerken isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Beni Beklerken kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zamandan Artakalan ve Luka Benim Adım kitaplarının da yazarı Necdet Özkaya tarafından kaleme alınan Doğunun Kraliçesi kitabı Öykü (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Goa yayınevinden 2016 yılında 9786055097547 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Doğunun Kraliçesi isimli kitap 156 sayfadan oluşuyor. Doğunun Kraliçesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zamandan Artakalan kitabının da yazarı Zamandan Artakalan ve Luka Benim Adım kitaplarının da yazarı Necdet Özkaya tarafından kaleme alınan Luka Benim Adım kitabı Roman (Yerli), Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Goa yayınevinden 2016 yılında 9786055097592 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Luka Benim Adım isimli kitap 475 sayfadan oluşuyor. Luka Benim Adım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zaman Sevmeye Yetmeyecek ve Sabahın Altısında Uyanmak kitaplarının da yazarı Levent Seçer tarafından kaleme alınan Kaybolmuş Hayatlar kitabı Öykü (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Payda Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786055223250 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaybolmuş Hayatlar isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Kaybolmuş Hayatlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zaman Okyanusu ve Anı Defterim kitaplarının da yazarı Ayşe Bulut tarafından kaleme alınan Bir Zamanlar Annem de Çocukmuş kitabı Roman (Yerli), Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akçağ Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786053422525 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Zamanlar Annem de Çocukmuş isimli kitap 52 sayfadan oluşuyor. Bir Zamanlar Annem de Çocukmuş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!