up
ara
ÜYELER
DİĞER

Polisiye Kitapları

Yeni Çıkan Polisiye Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Polisiye kitapları

En İyi Polisiye Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Polisiye kitapları
8.0
Seri bir katil, kurbanlarına mektuplar göndererek bedel ödeme zamanlarının geldiğini söyleyip daha sonra hepsini aynı şekilde öldürüp kafalarını kesmektedir. Kurbanlardan birinin dedektif David Gurney'den yardım istemesiyle dedektifin bu esrarengiz cinayetleri çözme yolundaki macerası başlar.
8.8
Bilinen Hristiyanlık "gerçek" Hristiyanlık mıdır? İsa Peygamberin soyu devam etmekte midir? Kutsal Kase aslında nedir? Bu soruları çok ilginç bir cinayet etrafında araştıran Robert Langton ve kriptoloji uzmanı Sophie Neveu gerçeği bulacaktır.
8.8
Vatikan'ın papa seçimleri ve İlluminati tarikati hakkındaki çarpıcı gerçekler ile gizem ve sır dolu bir yolculuk.
8.1
Mevlana ile Şems-i Tebrizi arasındaki ilişkiyi anlayabileceğiniz cinayetle bağdaştırılan bir roman.
8.8
İşlenilen cinayetler intikamı, arkadaşlıkları, hayat bağlarını sorgulatacak düzeydedir. Katiller son dakikaya kadar saklanmayı çok iyi başarmaktalar. Kim olduklarını asla tahmin edemeyeceksiniz.
7.8
Klasik bir Ahmet Ümit polisiyesi. Diğer pek çok eserlerinden alışık olduğumuz gibi, romanın konusu yine İstanbul'da geçiyor. Olaylar zinciri, Tarlabaşı'nda bir erkek cesedinin bulunmasıyla başlıyor ve arkasında karanlık sırlar barındıran cinayetlerin ortaya çıkmasıyla devam ediyor.
8.1
Yaprak Fırtınası kitabının da yazarı Gabriel Garcia Marquez tarafından kaleme alınan Kırmızı Pazartesi kitabı Latin Amerika, Entrika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789750721571 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kırmızı Pazartesi isimli kitap 107 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İnci Kut çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kırmızı Pazartesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Romanın konusu, İstanbul'un ünlü ilçelerinden biri olan Beyoğlu'nda geçmektedir. İçinde çeşitli kültürler barındıran, çok renkli ve çok sesli bir topluluğa ev sahipliği yapan Beyoğlu'nda yaşayan, birbirinden oldukça farklı kişilik özelliklerine sahip üç yakın arkadaşın hikayesini okuyacağız.
8.4
Evlendikleri gün karısı öldürülen Şahin’in bu ölümü çözmek için bir doktor yardımı ile yüzünü değiştirerek hayatına devam etmesi ve lale devrinde yaşanan olaylar anlatılmaktadır.
8.3
Kayıp Sembol kitabının da yazarı Dan Brown tarafından kaleme alınan Dijital Kale kitabı Edebiyat, Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2009 yılında 9789752112438 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dijital Kale isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sezer Soner çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dijital Kale kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Polisiye Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Polisiye kitapları

Diğer Polisiye Kitapları

0.0
Zepline Sabotaj kitabının da yazarı Annette Neubauer tarafından kaleme alınan Simyanın Büyüsü kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Final Kültür Sanat Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786053746478 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Simyanın Büyüsü isimli kitap 119 sayfadan oluşuyor. Simyanın Büyüsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Zener'in Laneti 3 kitabının da yazarı Jean-Christophe Grangé tarafından kaleme alınan Siyah Kan kitabı Edebiyat, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2004 yılında 9789759914332 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siyah Kan isimli kitap 458 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tankut Gökçe çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Siyah Kan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Zener'in Laneti 3 kitabının da yazarı Jean-Christophe Grangé tarafından kaleme alınan Sisle Gelen Yolcu kitabı Roman, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2012 yılında 9786050907148 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sisle Gelen Yolcu isimli kitap 680 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tankut Gökçe çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Sisle Gelen Yolcu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Zener'in Laneti 3 kitabının da yazarı Jean-Christophe Grangé tarafından kaleme alınan Lontano kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786050934694 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Lontano isimli kitap 656 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Lontano kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Zener'in Laneti 3 kitabının da yazarı Jean-Christophe Grangé tarafından kaleme alınan Kurtlar İmparatorluğu kitabı Korku, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2003 yılında 9789759915186 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kurtlar İmparatorluğu isimli kitap 405 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Şevket Deniz çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Kurtlar İmparatorluğu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Zener'in Laneti 3 kitabının da yazarı Jean-Christophe Grangé tarafından kaleme alınan Kongo'ya Ağıt kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2017 yılında 9786050944525 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kongo'ya Ağıt isimli kitap 608 sayfadan oluşuyor. Kongo'ya Ağıt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Zener'in Laneti 3 kitabının da yazarı Jean-Christophe Grangé tarafından kaleme alınan Kaiken kitabı Polisiye, Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2013 yılında 9786050915037 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaiken isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tankut Gökçe çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Kaiken kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yüz Karası kitabının da yazarı Jonathan Holt tarafından kaleme alınan Kayıp Geçmiş kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789750836459 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayıp Geçmiş isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kayıp Geçmiş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Yürüyen Ölüler ve Yürüyen Ölüler: İsyan kitaplarının da yazarı Jay Bonansinga tarafından kaleme alınan Donmuş - Mükemmel Kurban kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ren Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786059840408 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Donmuş - Mükemmel Kurban isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Gül Melis Taze çevirmiştir. Donmuş - Mükemmel Kurban kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Yüreğini Haramdan Sakın kitabının da yazarı Merve Özcan tarafından kaleme alınan Gözlerini Haramdan Sakın kitabı Aşk Romanı, Aşk Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Portakal yayınevinden 2016 yılında 9789756491942 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gözlerini Haramdan Sakın isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Gözlerini Haramdan Sakın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Yüksek Mevkilerdeki Dostlar ve İnancın Ölümü kitaplarının da yazarı Donna Leon tarafından kaleme alınan Ölümcül Çareler kitabı İtalya, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789755394947 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölümcül Çareler isimli kitap 206 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Volkan Sümbül çevirmiştir. Ölümcül Çareler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.0
Yüksek Mevkilerdeki Dostlar kitabının da yazarı Donna Leon tarafından kaleme alınan İnancın Ölümü kitabı Polisiye, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 2006 yılında 9789755394930 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnancın Ölümü isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sezen Boyacıoğlu çevirmiştir. İnancın Ölümü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!