up
ara

Politik Kitapları

Yeni Çıkan Politik Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Politik kitapları

En İyi Politik Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Politik kitapları
9.1
1949 yılında yazılan roman, 1984 yılına yönelik bir disutopya, totaliter rejimlere haklı bir şekilde eleştiri niteliğindedir. Ortaya koyduğu "big brother is watching you" sloganı günümüze kadar ilgisini kaybetmemiştir. Romanda dünya sadece 3 büyük devletten oluşur ve bu devletlerin de birbirleriyle sürekli savaş halinde olmasından kaynaklanan bir baskı ortamı vardır. George Orwell romanı yazdıktan 1 sene sonra hayatını kaybetmiştir.
7.1
Üçüncü Dünya Savaşı kitabının da yazarı Burak Turna tarafından kaleme alınan Metal Fırtına kitabı Roman, Savaş türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9799752631099 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Metal Fırtına isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Metal Fırtına kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
İsim, Şehir, Bitki kitabının da yazarı Yılmaz Özdil tarafından kaleme alınan Kadın kitabı Kadın, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi yayınevinden 2015 yılında 9786059799430 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kadın isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Kitap Idefix Çok Satan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kadın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Beyaz Türkler Küstüler kitabının da yazarı Alev Alatlı tarafından kaleme alınan Kabus Schrödinger'in Kedisi 1. Kitap kitabı Politik, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752892279 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kabus Schrödinger'in Kedisi 1. Kitap isimli kitap 708 sayfadan oluşuyor. Kitap Zihin Açıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kabus Schrödinger'in Kedisi 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Kürt Sorunu kitabının da yazarı Altan Tan tarafından kaleme alınan Kürt Sorunu kitabı Siyasi, Politik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752638846 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kürt Sorunu isimli kitap 608 sayfadan oluşuyor. Kürt Sorunu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Kesintisiz Devrim 1 kitabının da yazarı Mahir Çayan tarafından kaleme alınan Toplu Yazılar kitabı Sosyoloji, Politik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Su Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 8789756709658 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toplu Yazılar isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitap Asla Unutmak İstemediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Toplu Yazılar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Norman E. Stephenson tarafından kaleme alınan Çocukların Haçlı Seferi Bilinmeyen Bir Haçlı Seferinin Öyküsü kitabı Din, Politik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9759990083 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çocukların Haçlı Seferi Bilinmeyen Bir Haçlı Seferinin Öyküsü isimli kitap 349 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Orhan Düz çevirmiştir. Çocukların Haçlı Seferi Bilinmeyen Bir Haçlı Seferinin Öyküsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Günlerin Getirdiği kitabının da yazarı Isabel Allende tarafından kaleme alınan Aşktan ve Gölgeden kitabı Roman, Politik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755103723 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşktan ve Gölgeden isimli kitap 263 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Eren Cendey çevirmiştir. Aşktan ve Gölgeden kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Mum Hala 1 Aziz Nesin'in Yeni Kitabı Ölümle Biten Eser kitabının da yazarı Aziz Nesin tarafından kaleme alınan Bulgaristan'da Türkler Türkiye'de Kürtler kitabı Roman, Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nesin Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789759038922 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bulgaristan'da Türkler Türkiye'de Kürtler isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Bulgaristan'da Türkler Türkiye'de Kürtler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.0
Atatürk'ün Sırdaşı Kılıç Ali'nin Anıları kitabının da yazarı Atatürk'ün Sırdaşı Kılıç Ali'nin Anıları ve Sabri Ülker'in Hayat Hikayesi kitaplarının da yazarı Hulusi Turgut tarafından kaleme alınan 130 Günlük Kovalamaca kitabı Tarih, Politik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786051111230 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 130 Günlük Kovalamaca isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. 130 Günlük Kovalamaca kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Politik Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Politik kitapları

Diğer Politik Kitapları

10.0
Zihin Kontrol ve Amerikan İstihbarat Belgeleriyle Kürtler kitaplarının da yazarı Ömer Özkaya tarafından kaleme alınan Amerikan İstihbarat Belgeleriyle Kürtler (Ciltli) kitabı Siyasi, Kürt Tarihi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2008 yılında 9786053430858 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Amerikan İstihbarat Belgeleriyle Kürtler (Ciltli) isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Amerikan İstihbarat Belgeleriyle Kürtler (Ciltli) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yenilgi Tuzağı ve Resmi Tarih Tartışmaları 8 kitaplarının da yazarı Fikret Başkaya tarafından kaleme alınan Akıntıya Karşı Yazılar kitabı Politik, Siyasi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Özgür Üniversite Kitaplığı yayınevinden 2016 yılında 9789758449194 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Akıntıya Karşı Yazılar isimli kitap 220 sayfadan oluşuyor. Kitap Okunası ve Tavsiye Edilesi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Akıntıya Karşı Yazılar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Üçüncü Dünya Savaşı kitabının da yazarı Burak Turna tarafından kaleme alınan Metal Fırtına kitabı Roman, Savaş türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9799752631099 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Metal Fırtına isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Metal Fırtına kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Türkiye Sol Tarihinde Yöntem ve Tartışmalar ve Son Kriz kitaplarının da yazarı Aydemir Güler tarafından kaleme alınan Bir Türkiyelileşememe Öyküsü kitabı Politik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yazılama Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9786055892753 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Türkiyelileşememe Öyküsü isimli kitap 260 sayfadan oluşuyor. Bir Türkiyelileşememe Öyküsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Toplum Sözleşmesi kitabının da yazarı Toplum Sözleşmesi ve Anayasa Projeleri kitaplarının da yazarı Jean-Jacques Rousseau tarafından kaleme alınan Bilimler ve Sanatlar - Ekonomi Politik kitabı Ekonomi, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. İdea Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 2880000096634 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilimler ve Sanatlar - Ekonomi Politik isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Aziz Yardımlı çevirmiştir. Bilimler ve Sanatlar - Ekonomi Politik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Sümbül Sokağın Tutsak Kadını ve Sinema ve Kadın kitaplarının da yazarı Atilla Dorsay tarafından kaleme alınan Quo Vadis İstanbul? kitabı Politik, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 2017 yılında 9789751415745 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Quo Vadis İstanbul? isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Quo Vadis İstanbul? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Sultan Peri GDO Canavarlarına Karşı kitabının da yazarı Sultan Peri GDO Canavarlarına Karşı ve Kaybedenlerin Öyküsü kitaplarının da yazarı Hikmet Temel Akarsu tarafından kaleme alınan Yeniklerin AşkıKayıp Kuşak 3 kitabı Yakın Tarih, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751016355 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeniklerin AşkıKayıp Kuşak 3 isimli kitap 157 sayfadan oluşuyor. Yeniklerin AşkıKayıp Kuşak 3 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Sosyalizme Doğru ve Latinoamericana Bir Motorsiklet Gezisi Günlüğü 1951 / 52 kitaplarının da yazarı Ernesto Che Guevara tarafından kaleme alınan Askeri Yazılar kitabı Politik Hareketler, Politik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yar Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9789757530183 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Askeri Yazılar isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nadiye R. Çobanoğlu çevirmiştir. Askeri Yazılar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Sınav Sınav Dediğin... kitabının da yazarı Battal Odabaşı tarafından kaleme alınan Üçüncü Sinema kitabı Sanat, Politik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agora Kitaplığı yayınevinden 0 yılında 9786051032030 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Üçüncü Sinema isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitap Sinemayla İlgilenenlerin Mutlaka Okuması Gereken En İyi Sinema Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Üçüncü Sinema kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Şikayetçi Şakir ve Anneannemin Kar Kızı kitaplarının da yazarı Muzaffer İzgu tarafından kaleme alınan Dilber kitabı Eğlence, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 2008 yılında 9789754944853 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dilber isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Dilber kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
ŞiirGeldiKelimedeBoğuldu ve Esrariler. 2000/2001 kitaplarının da yazarı Ahmet Güntan tarafından kaleme alınan Gözün İsyanı Gezi kitabı Politik, Politik Hareketler türünde okuyucusu ile buluşuyor. Boyut Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9789752310803 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gözün İsyanı Gezi isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Gözün İsyanı Gezi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Rothschild Hanedanlığı kitabının da yazarı John Coleman tarafından kaleme alınan 300'ler Komitesi kitabı Siyaset, Politik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786059913065 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 300'ler Komitesi isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mert Akcanbaş çevirmiştir. 300'ler Komitesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!