up
ara

Popüler Bilim Kitapları

Yeni Çıkan Popüler Bilim Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Popüler Bilim kitapları

En İyi Popüler Bilim Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Popüler Bilim kitapları
9.1
Yuval Noah Harari'nin 2015'te Türkçeye çevrilen ve çok satanlar arasına giren kitabı Hayvanlardan Tanrılara - Sapiens, bugüne kadar yeryüzünde yaşamış insan türlerine değinen ve bu insan türlerinden günümüzde halen yaşamakta olan Homo Sapiens'in tarihi gelişimini bilimsel verilere dayanarak detaylı bir şekilde ele alan bir kitaptır.
7.2
Afili Lügat kitabının da yazarı John Lloyd tarafından kaleme alınan Cahillikler Kitabı kitabı Bilim, Teknoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. NTV yayınevinden 2008 yılında 9786055813000 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cahillikler Kitabı isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Emre Ergüven, Cihan Aslı Filiz çevirmiştir. Cahillikler Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Ve... Sonraki Hayattan Kırk Öykü kitabının da yazarı David Eagleman tarafından kaleme alınan Incognito - Beynin Gizli Hayatı kitabı Psikoloji, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Domingo Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9786054729074 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Incognito - Beynin Gizli Hayatı isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeynep Arık Tozar çevirmiştir. Kitap Zihin Açıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Incognito - Beynin Gizli Hayatı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Ceviz Kabuğundaki Evren kitabının da yazarı Stephen W. Hawking tarafından kaleme alınan Zamanın Kısa Tarihi kitabı Bilim, Teknoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2013 yılında 9786051067582 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zamanın Kısa Tarihi isimli kitap 255 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Barış Gönülşen çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Zamanın Kısa Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Michael Guillen tarafından kaleme alınan Dünyayı Değiştiren Beş Denklem kitabı Mühendislik, Popüler Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754032062 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dünyayı Değiştiren Beş Denklem isimli kitap 285 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gürsel Tanrıöver çevirmiştir. Dünyayı Değiştiren Beş Denklem kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Seksüel Seçme kitabının da yazarı Charles Darwin tarafından kaleme alınan Türlerin Kökeni kitabı Akademik, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Evrensel Basım Yayın yayınevinden 0 yılında 9786054156153 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türlerin Kökeni isimli kitap 520 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Evrim Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Türlerin Kökeni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Frank Vertosick Jr. tarafından kaleme alınan Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün kitabı Mühendislik, Popüler Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789754033045 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ender Arkun çevirmiştir. Kitap Zihin Açıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Ekolojik Zeka kitabının da yazarı Daniel Goleman tarafından kaleme alınan Duygusal Zeka kitabı Bilim, Popüler Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 1999 yılında 9789754341966 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Duygusal Zeka isimli kitap 420 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Banu Seçkin Yüksel çevirmiştir. Duygusal Zeka kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Çağrı Mert Bakırcı tarafından kaleme alınan Evrim Kuramı ve Mekanizmaları kitabı Evrim, Popüler Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Evrensel Basım Yayın yayınevinden 2013 yılında 9786054834464 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Evrim Kuramı ve Mekanizmaları isimli kitap 295 sayfadan oluşuyor. Kitap Popüler Düzeyde Evrim Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Evrim Kuramı ve Mekanizmaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
İslam Uygarlığında Mimari, Geometri, Fizik, Kimya, Tıp kitabının da yazarı Fuat Sezgin tarafından kaleme alınan Bilim Tarihi Sohbetleri kitabı İslam, Popüler Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051141589 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilim Tarihi Sohbetleri isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Bilim Tarihi Sohbetleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Popüler Bilim Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Popüler Bilim kitapları

Diğer Popüler Bilim Kitapları

10.0
Zihin Kullanma Kılavuzu kitabının da yazarı John Taylor tarafından kaleme alınan Kara Delik kitabı Bilim, Popüler Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. E Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753900683 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kara Delik isimli kitap 158 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Harun Mutluay, Fadıl Akgün çevirmiştir. Kara Delik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zihin Kontrol ve Amerikan İstihbarat Belgeleriyle Kürtler kitaplarının da yazarı Ömer Özkaya tarafından kaleme alınan Zihin Kontrolü kitabı Kişisel Gelişim, Popüler Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Paradoks Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789944491884 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zihin Kontrolü isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor. Zihin Kontrolü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Yuval Noah Harari'nin 2015'te Türkçeye çevrilen ve çok satanlar arasına giren kitabı Hayvanlardan Tanrılara - Sapiens, bugüne kadar yeryüzünde yaşamış insan türlerine değinen ve bu insan türlerinden günümüzde halen yaşamakta olan Homo Sapiens'in tarihi gelişimini bilimsel verilere dayanarak detaylı bir şekilde ele alan bir kitaptır.
0.0
Yenilenebilir Enerji Kaynakları ve Sosyolojik Yansımalar kitaplarının da yazarı H. Hüseyin Öztürk tarafından kaleme alınan Isı Enerjisi Depolama kitabı Popüler Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Umuttepe yayınevinden 2015 yılında 9786055100469 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Isı Enerjisi Depolama isimli kitap 166 sayfadan oluşuyor. Isı Enerjisi Depolama kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yenilenebilir Enerji Kaynakları ve Sosyolojik Yansımalar kitaplarının da yazarı H. Hüseyin Öztürk tarafından kaleme alınan Biyoyakıt Üretimi kitabı Popüler Bilim, Mühendislik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Umuttepe yayınevinden 2016 yılında 9786055100650 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Biyoyakıt Üretimi isimli kitap 390 sayfadan oluşuyor. Biyoyakıt Üretimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Yeniçağ Biliminin Doğuşu Bilimsel Düşüncenin Tarihi Üzerinde İncelemeler ve Kapalı Dünyadan Sonsuz Evrene kitaplarının da yazarı Alexandre Koyre tarafından kaleme alınan Bilim Tarihi Yazıları 1 kitabı Bilim Tarihi, Popüler Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 1999 yılında 9789754033281 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilim Tarihi Yazıları 1 isimli kitap 277 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Kurtuluş Dinçer çevirmiştir. Bilim Tarihi Yazıları 1 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeni Yetme Ergen Beyniyle İlgili Yeni Keşiflerin Işığında kitabının da yazarı Barbara Strauch tarafından kaleme alınan Yetişkin Beyninin Sırları kitabı Bilim, Popüler Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789754344288 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yetişkin Beyninin Sırları isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Sinem Gül çevirmiştir. Yetişkin Beyninin Sırları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Yaşam Neden Var? kitabının da yazarı Nick Lane tarafından kaleme alınan Yaşamın Yükselişi Evrimin 10 Büyük İcadı kitabı Popüler Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Kitap yayınevinden 2014 yılında 9786055691998 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaşamın Yükselişi Evrimin 10 Büyük İcadı isimli kitap 428 sayfadan oluşuyor. Yaşamın Yükselişi Evrimin 10 Büyük İcadı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Velazquez ve How to Paint Like the Impressionists kitaplarının da yazarı Susie Hodge tarafından kaleme alınan Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Fikir Serisi - Özel Kutulu Seti kitabı Popüler Bilim, Sanat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Domingo Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9786054729470 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Fikir Serisi - Özel Kutulu Seti isimli kitap 1040 sayfadan oluşuyor. Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Fikir Serisi - Özel Kutulu Seti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Ve... Sonraki Hayattan Kırk Öykü kitabının da yazarı David Eagleman tarafından kaleme alınan Incognito - Beynin Gizli Hayatı kitabı Psikoloji, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Domingo Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9786054729074 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Incognito - Beynin Gizli Hayatı isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeynep Arık Tozar çevirmiştir. Kitap Zihin Açıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Incognito - Beynin Gizli Hayatı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Uzay ve Zaman Hakkında Merak Ettiklerimiz kitabının da yazarı Mark Brake tarafından kaleme alınan Uzay Kaşifinin El Kitabı kitabı Çocuk, Popüler Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053607298 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uzay Kaşifinin El Kitabı isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Cumhur Öztürk çevirmiştir. Uzay Kaşifinin El Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Üç Robot Yasası - Baskısı Yok ve Yeryüzü ve Uzay kitaplarının da yazarı Isaac Asimov tarafından kaleme alınan Bilim ve Buluşlar Tarihi kitabı Popüler Bilim, Bilim Tarihi türünde okuyucusu ile buluşuyor. İmge Kitabevi yayınevinden 2006 yılında 9789755334196 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilim ve Buluşlar Tarihi isimli kitap 767 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Elif Topçugil çevirmiştir. Bilim ve Buluşlar Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!