up
ara
ÜYELER
DİĞER

Popüler Kültür Kitapları

Yeni Çıkan Popüler Kültür Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Popüler Kültür kitapları

En İyi Popüler Kültür Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Popüler Kültür kitapları
7.5
Gölgedekiler kitabının da yazarı Can Dündar tarafından kaleme alınan Aşka Veda kitabı Sosyoloji, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750714658 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşka Veda isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aşka Veda kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
ÖSS stresi ve heyecanıyla baş etme yollarını anlatıyor.
7.6
Dünyanın En Akıllı İnsanı'ndan Masallar kitabının da yazarı Erdal Demirkıran tarafından kaleme alınan Parayı Bulduğum An Alayını kitabı Sosyoloji, Kişisel Gelişim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kashna Kitap Ağacı yayınevinden 0 yılında 9789756197400 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Parayı Bulduğum An Alayını isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Parayı Bulduğum An Alayını kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Dünyanın En Akıllı İnsanı'ndan Masallar kitabının da yazarı Erdal Demirkıran tarafından kaleme alınan Kashna Felsefesi kitabı Sosyoloji, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kashna Kitap Ağacı yayınevinden 0 yılında 9789756197486 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kashna Felsefesi isimli kitap 278 sayfadan oluşuyor. Kashna Felsefesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Olsa Dükkan Senin kitabının da yazarı İstiklal Akarsu tarafından kaleme alınan Bir Alex Değilim kitabı Roman, Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786054054695 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Alex Değilim isimli kitap 190 sayfadan oluşuyor. Bir Alex Değilim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Bir Apaçi Masalı 2 - Kebabman kitabının da yazarı Angutyus tarafından kaleme alınan Bir Apaçi Masalı - Ayran Geven kitabı Mizah, Eğlence türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054054633 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Apaçi Masalı - Ayran Geven isimli kitap 219 sayfadan oluşuyor. Bir Apaçi Masalı - Ayran Geven kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Şebnem Aybar tarafından kaleme alınan Bayılmışım... Kendime Geldiğimde 40 Yaşındaydım kitabı Deneme, Araştırma - İnceleme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054054641 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bayılmışım... Kendime Geldiğimde 40 Yaşındaydım isimli kitap 286 sayfadan oluşuyor. Bayılmışım... Kendime Geldiğimde 40 Yaşındaydım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Bir Alex Değilim kitabının da yazarı İstiklal Akarsu tarafından kaleme alınan Olsa Dükkan Senin kitabı Roman (Yerli), Diz Üstü Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786054054985 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Olsa Dükkan Senin isimli kitap 211 sayfadan oluşuyor. Kitap Zorla Başkalarına da Okutulması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Olsa Dükkan Senin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.7
Bir Apaçi Masalı - Ayran Geven kitabının da yazarı Angutyus tarafından kaleme alınan Bir Apaçi Masalı 2 - Kebabman kitabı Roman, Eğlence türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054054893 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Apaçi Masalı 2 - Kebabman isimli kitap 228 sayfadan oluşuyor. Bir Apaçi Masalı 2 - Kebabman kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Sofie'nin Dünyası kitabının da yazarı Jostein Gaarder tarafından kaleme alınan Sirk Müdürünün Kızı kitabı Roman, Popüler Kültür türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pan Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789758434886 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sirk Müdürünün Kızı isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Sirk Müdürünün Kızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Popüler Kültür Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Popüler Kültür kitapları

Diğer Popüler Kültür Kitapları

8.2
Yüklü Eşek ile At kitabının da yazarı Haldun Açıksözlü tarafından kaleme alınan Çarşı'yı Ararım Abi! kitabı Popüler Kültür, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054771806 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çarşı'yı Ararım Abi! isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Çarşı'yı Ararım Abi! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yeni Medya ve Serdaramus kitaplarının da yazarı Serdar Turgut tarafından kaleme alınan İçimdeki Budala kitabı Sosyoloji, Eğlence türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786054607037 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İçimdeki Budala isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. İçimdeki Budala kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yakarız Bu Gezegeni ve Futbol kitaplarının da yazarı Sema Tuğçe Dikici tarafından kaleme alınan Çarşı kitabı Sosyoloji, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dipnot Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9789759051716 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çarşı isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Çarşı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yahudi Tarihi kitabının da yazarı Paul Johnson tarafından kaleme alınan Yaratıcılar kitabı Sosyoloji, Alt Kültürler türünde okuyucusu ile buluşuyor. NTV yayınevinden 2009 yılında 9786055813512 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaratıcılar isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aysun Babacan, Berrin Karahan, Zeynep Demirsü çevirmiştir. Yaratıcılar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Unutmayacağız, Barışmayacağız, Affetmeyeceğiz kitabının da yazarı Ayhan Sarıhan tarafından kaleme alınan Tanrılar ve Dilenciler Diyarı kitabı Turizm, Popüler Kültür türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaynak Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789753437929 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tanrılar ve Dilenciler Diyarı isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Tanrılar ve Dilenciler Diyarı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Türkiye'nin İlkleri kitabının da yazarı Önder Güney tarafından kaleme alınan Türkiye'nin Ünlüleri kitabı Sosyoloji, Alt Kültürler türünde okuyucusu ile buluşuyor. İsim Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786055410322 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türkiye'nin Ünlüleri isimli kitap 342 sayfadan oluşuyor. Türkiye'nin Ünlüleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Türk Modernleşmesinin Cinsiyeti ve Erkeklik: İmkansız İktidar kitaplarının da yazarı Serpil Sancar tarafından kaleme alınan Erkeklik: İmkansız İktidar kitabı İnsan ve Toplum, Popüler Kültür türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789753427197 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Erkeklik: İmkansız İktidar isimli kitap 344 sayfadan oluşuyor. Erkeklik: İmkansız İktidar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Ten ve Taş Batı Uygarlığında Beden ve Şehir kitabının da yazarı Richard Sennett tarafından kaleme alınan Saygı kitabı İnsan ve Toplum, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9789755394398 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Saygı isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ümmühan Bardak çevirmiştir. Saygı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Ten ve Taş Batı Uygarlığında Beden ve Şehir kitabının da yazarı Richard Sennett tarafından kaleme alınan Beraber kitabı Sosyoloji, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755396675 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beraber isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İlkay Özküralpli çevirmiştir. Beraber kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Televizyonda Haberin Magazinelleşmesi ve Sesler Nereden Geliyor? kitaplarının da yazarı Hakan Ergül tarafından kaleme alınan Sahanın Sesleri kitabı İnsan ve Toplum, Popüler Kültür türünde okuyucusu ile buluşuyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9786053992851 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sahanın Sesleri isimli kitap 362 sayfadan oluşuyor. Sahanın Sesleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Soyun Geliyorum Aşkım kitabının da yazarı Özgün Öztürk tarafından kaleme alınan Herşey Bitti Sıra İtlere Geldi kitabı Hobi, Hayvan türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ozan Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9789944143707 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Herşey Bitti Sıra İtlere Geldi isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Herşey Bitti Sıra İtlere Geldi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Sofie'nin Dünyası kitabının da yazarı Jostein Gaarder tarafından kaleme alınan Sirk Müdürünün Kızı kitabı Roman, Popüler Kültür türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pan Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789758434886 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sirk Müdürünün Kızı isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Sirk Müdürünün Kızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!