up
ara
ÜYELER
DİĞER

Psikoloji Kitapları

Yeni Çıkan Psikoloji Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Psikoloji kitapları

En İyi Psikoloji Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Psikoloji kitapları
9.1
Şeker Portakalı, fakirliği, açlığı ve çaresizliği küçük bir çocuğun bakış açısıyla anlatan, Jose Mauro de Vasconcelos'ın en bilinen romanıdır.
8.3
John Green'in Türkçeye çevrilen ilk romanı olan Aynı Yıldızın Altında adlı kitap, on altı yaşındaki akciğer kanseri hastası Hazel ile destek grubunda tanıştığı tümör hastası Augustus'un aralarında oluşan duygusal bağı konu edinen romantik ve dramatik bir gençlik romanıdır.
8.2
Sanat Edebiyat Tenkit kitabının da yazarı Peyami Safa tarafından kaleme alınan Dokuzuncu Hariciye Koğuşu kitabı Roman (Yerli), Cumhuriyet Dönemi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alkım Kitapçılık Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9756363827 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dokuzuncu Hariciye Koğuşu isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dokuzuncu Hariciye Koğuşu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Entel ve yapmacık insanların özensiz kültürleriyle hava atma çabaları, toplumsal olgular ve psikoloji sınırları üzerine mükemmel dokunuşlar.
9.0
Nietzsche Ağladığında, geçmişte yaşamış ünlü kişilerin de yer aldığı ve bu ünlü kişilerin bilimsel ve felsefi düşüncelerini Nietzsche'nin hayat görüşleriyle kurgulayan felsefik bir romandır.
8.5
Deneme türünün yaratıcısı Montaigne'in süreç içerisinde öğrendikleri, okudukları üzerine çeşitli konularda kısa fikirlerini açıkladığı, her cümlenin altını çizerek okuyacağınız klasik kitaplardan birisidir.
7.5
Kısa ve gerçek psikiyatri öyküleri. Çarpıcı ve beklenmedik. Anılarla birlikte insan doğasına yolculuk.
8.2
İyi ya da kötü öğrenilir mi ya da hepimizin doğasında mı vardır? Çocuklar da bilinçli olarak kötülük yapabilirler mi? Bir adada mahsur kalan çocuklar lider olabilmek ve lider kalabilmek için en fazla ne yapabilirler? Bir cinayetin de yaşandığı bu liderlik yolunda sonunda adadan kurtulan çocuklar gerçekte çocuk mudur artık?
8.6
Ahmet Hamdi Tanpınar'ın başarılı romanlarından biri olan Saatleri Ayarlama Enstitüsü'nde modernleşme sürecinde zamana ayak uydurmaya yönelik yapılan toplumsal girişimlerin yol açtığı komik durumlar anlatılmaktadır.
8.5
Hıdır Kişisel Gelişiyor kitabının da yazarı Ahmet Şerif İzgören tarafından kaleme alınan Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır kitabı Sosyoloji, Kişisel Gelişim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Elma Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9789756093139 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır isimli kitap 230 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Psikoloji Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Psikoloji kitapları

Diğer Psikoloji Kitapları

9.0
Zübde-i Vekayiat kitabının da yazarı Defterdar Sarı Mehmed Paşa tarafından kaleme alınan Devlet Adamlarına Öğütler kitabı Siyasi, Siyasi Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kültür Bakanlığı Yayınları yayınevinden 1992 yılında 975-17-0581-9 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Devlet Adamlarına Öğütler isimli kitap 174 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hüseyin Ragıp UĞURAL çevirmiştir. Devlet Adamlarına Öğütler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Zor Kişiliklerle Yaşamak ve Kendine Saygı kitaplarının da yazarı Christophe Andre tarafından kaleme alınan Korkunun Psikolojisi kitabı Psikoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Say Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786050204582 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Korkunun Psikolojisi isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Korkunun Psikolojisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Zor Çocuk Yoktur kitabının da yazarı Zor Çocuk Yoktur ve İzmirli kitaplarının da yazarı Hüseyin Peker tarafından kaleme alınan Din Psikolojisi kitabı İslam, Psikoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aksiseda Matbaası yayınevinden 2010 yılında 975952080X isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Din Psikolojisi isimli kitap 260 sayfadan oluşuyor. Din Psikolojisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zeka Geliştirme Seti - 6 Yaş ve Çocuk Gelişiminde Yaşanan Sorunlar kitaplarının da yazarı Çetin Özbey tarafından kaleme alınan Bende Bir Anormallik Görüyor musun? kitabı İnsan ve Toplum, Psikoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yuka Kids yayınevinden 2013 yılında 9786056387432 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bende Bir Anormallik Görüyor musun? isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Bende Bir Anormallik Görüyor musun? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2.0
Zeka Geliştirme Seti - 6 Yaş kitabının da yazarı Zeka Geliştirme Seti - 6 Yaş ve Çocuk Gelişiminde Yaşanan Sorunlar kitaplarının da yazarı Çetin Özbey tarafından kaleme alınan Bende Bir Anormallik Görüyor musun? kitabı İnsan ve Toplum, Psikoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yuka Kids yayınevinden 2013 yılında 9786056387432 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bende Bir Anormallik Görüyor musun? isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Bende Bir Anormallik Görüyor musun? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Zar Adam kitabının da yazarı Luke Rhinehart tarafından kaleme alınan Piç Fantazi kitabı Roman, Psikoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2010 yılında 9786054263424 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Piç Fantazi isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özlem Nihan Yeğengil çevirmiştir. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Piç Fantazi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Zamanın Sonu kitabının da yazarı David Bohm tarafından kaleme alınan Birlikte Düşünmek: Diyalog kitabı Kişisel Gelişim, İletişim, Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Etkileşim Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9799752691826 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Birlikte Düşünmek: Diyalog isimli kitap 142 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Onur Atalay çevirmiştir. Birlikte Düşünmek: Diyalog kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yükseköğretimin Küreselleşen Aktörleri: Uluslararası Öğrencileri kitabının da yazarı Mine Gözübüyük Tamer tarafından kaleme alınan Okulu Terk Deneyimi Üzerine Sosyolojik Bir Araştırma kitabı Psikoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Siyasal Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9786054627240 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Okulu Terk Deneyimi Üzerine Sosyolojik Bir Araştırma isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Okulu Terk Deneyimi Üzerine Sosyolojik Bir Araştırma kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri kitabının da yazarı Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri ve Bir Yönetim Modeli: Süleymaniye kitaplarının da yazarı İbrahim Zeyd Gerçik tarafından kaleme alınan İletişim Psikolojisi kitabı Psikoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Küre Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9786055383831 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İletişim Psikolojisi isimli kitap 231 sayfadan oluşuyor. İletişim Psikolojisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yetişkin Beyninin Sırları kitabının da yazarı Barbara Strauch tarafından kaleme alınan Yeni Yetme Ergen Beyniyle İlgili Yeni Keşiflerin Işığında kitabı Sosyoloji, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 2005 yılında 9789754343281 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeni Yetme Ergen Beyniyle İlgili Yeni Keşiflerin Işığında isimli kitap 254 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Sinem Gül çevirmiştir. Yeni Yetme Ergen Beyniyle İlgili Yeni Keşiflerin Işığında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeter ki İste ve Barış Tek Yoldur kitaplarının da yazarı Deepak Chopra tarafından kaleme alınan Sırlar Kitabı kitabı Kişisel Gelişim, Felsefe türünde okuyucusu ile buluşuyor. Omega yayınevinden 2016 yılında 9789754685091 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sırlar Kitabı isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Sırlar Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeter ki İste kitabının da yazarı Yeter ki İste ve Barış Tek Yoldur kitaplarının da yazarı Deepak Chopra tarafından kaleme alınan Koşulsuz Yaşam kitabı Psikoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2008 yılında 9789751009395 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Koşulsuz Yaşam isimli kitap 310 sayfadan oluşuyor. Koşulsuz Yaşam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Psikoloji Kitapları
Psikoloji, insan davranışlarını ve zihinsel evreleri inceleyen ve bunların sebeplerini araştıran bilim dalıdır. Aşağıda, çocuk psikolojisi, eğitim psikolojisi, ikili ilişkiler, psikoterapi, empati, yeme bozuklukları, insanları tanıma sanatı, aile terapisi, karakter analizi gibi pek çok konuda bilgi verici ve aydınlatıcı nitelikteki psikoloji kitapları listelenmektedir.