up
ara
ÜYELER
DİĞER

Referans ve Kaynak Kitapları

Yeni Çıkan Referans ve Kaynak Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Referans ve Kaynak kitapları

En İyi Referans ve Kaynak Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Referans ve Kaynak kitapları
8.8
27 Mayıs İhtilali ve Sebepleri Görüp Yaşadıklarım kitabının da yazarı Ali Fuat Başgil tarafından kaleme alınan Gençlerle Başbaşa kitabı Roman (Yerli), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yağmur Yayınları yayınevinden 0 yılında 9799757747115 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gençlerle Başbaşa isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gençlerle Başbaşa kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
En Güzel El Yazılı Masallar kitabının da yazarı Anonim tarafından kaleme alınan Binbir Gece Masalları kitabı Roman, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750803185 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Binbir Gece Masalları isimli kitap 500 sayfadan oluşuyor. Kitap Babil'in 406 Kitap Listesi - 1001 kitap listesinin Türkçe'ye çevrilmiş tüm kitapları listesinde de yeralmaktadır. Binbir Gece Masalları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Pride and Prejudice kitabının da yazarı Jane Austen tarafından kaleme alınan Northanger Manastırı kitabı Roman (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786053606574 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Northanger Manastırı isimli kitap 252 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hamdi Koç çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Northanger Manastırı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Yedinci Gün kitabının da yazarı Orhan Hançerlioğlu tarafından kaleme alınan Düşünce Tarihi kitabı Felsefe, Referans ve Kaynak türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9789751400017 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Düşünce Tarihi isimli kitap 502 sayfadan oluşuyor. Düşünce Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Harold Schneider tarafından kaleme alınan A'dan Z'ye Seri Katiller Ansiklopedisi kitabı Referans ve Kaynak, Ansiklopedi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Phoenix Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789756565704 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan A'dan Z'ye Seri Katiller Ansiklopedisi isimli kitap 364 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sinan Güneyli çevirmiştir. A'dan Z'ye Seri Katiller Ansiklopedisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Romantik Sürgünler kitabının da yazarı Edward Hallett Carr tarafından kaleme alınan Tarih Nedir? kitabı Tarih, Referans ve Kaynak türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789750508097 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tarih Nedir? isimli kitap 255 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Misket Gizem Gürtürk çevirmiştir. Tarih Nedir? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
90'lar Kitabı - Çocuk mu, Genç mi? kitabının da yazarı Kolektif tarafından kaleme alınan Merak Ettikleriniz kitabı Referans ve Kaynak, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tutku Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786054308538 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Merak Ettikleriniz isimli kitap 338 sayfadan oluşuyor. Merak Ettikleriniz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Sahnenin Dışındakiler kitabının da yazarı Ahmet Hamdi Tanpınar tarafından kaleme alınan On Dokuzuncu Asır Türk Edebiyatı Tarihi kitabı Edebiyat, Edebiyat Tarihi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dergah Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789759952792 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan On Dokuzuncu Asır Türk Edebiyatı Tarihi isimli kitap 656 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ahmet Hamdi Tanpınar Kitapları listesinde de yeralmaktadır. On Dokuzuncu Asır Türk Edebiyatı Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Sanat Yaşamım kitabının da yazarı Konstantin Stanislavski tarafından kaleme alınan Bir Karakter Yaratmak kitabı Sanat, Sanat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agora Kitaplığı yayınevinden 2011 yılında 9786051031774 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Karakter Yaratmak isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Osman Akınhay çevirmiştir. Bir Karakter Yaratmak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Dört Güzeller ve Şair Fatih: Avni kitaplarının da yazarı İskender Pala tarafından kaleme alınan Ansiklopedik Divan Şiiri Sözlüğü kitabı Şiir, Ansiklopedi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapı Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789758950218 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ansiklopedik Divan Şiiri Sözlüğü isimli kitap 638 sayfadan oluşuyor. Ansiklopedik Divan Şiiri Sözlüğü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Referans ve Kaynak Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Referans ve Kaynak kitapları

Diğer Referans ve Kaynak Kitapları

0.0
Ziya Gökalp ve Kemalettin Kamu kitaplarının da yazarı Hasan Tuncay tarafından kaleme alınan Büyük Türkçe Sözlük kitabı Referans ve Kaynak, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Toker Yayınları yayınevinden 2010 yılında 2880000063452 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyük Türkçe Sözlük isimli kitap 428 sayfadan oluşuyor. Büyük Türkçe Sözlük kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zengin ile Yoksul Le Riche Et Le Pauvre Fransızca Öğrenenler için Türkçe Tercümeli Basitleştirilmiş Hikayeler Derece 1 ve Balonla Seyahat Voyage En Ballon Fransızca Öğrenenler için Türkçe Tercümeli Basitleştirilmiş Hikayeler Derece 2 kitaplarının da yazarı Robert Levy tarafından kaleme alınan Fransızca Günlük Konuşmalar kitabı Referans ve Kaynak, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Fono Açık Öğretim Kurumu Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789754710540 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fransızca Günlük Konuşmalar isimli kitap 203 sayfadan oluşuyor. Fransızca Günlük Konuşmalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zen ve Tasavvuf Işığında Kendini Bilmenin Yolu ve Hukuk Felsefesi Açısından Yararcılık Teorisinin Eleştirisi kitaplarının da yazarı Ahmet Gürbüz tarafından kaleme alınan Hukuk ve Meşruluk(Evrensel Erdem Üzerine Bir Deneme) kitabı Referans ve Kaynak, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Yayınevi - Hukuk Uygulama Kitapları yayınevinden 2008 yılında 9789756293461 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hukuk ve Meşruluk(Evrensel Erdem Üzerine Bir Deneme) isimli kitap 262 sayfadan oluşuyor. Hukuk ve Meşruluk(Evrensel Erdem Üzerine Bir Deneme) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zar ve Kağıt Oyunları Ve Oyunların Hileleri ve Pratik Dönüşümlü English Dictionary İngilizce - Türkçe / Türkçe - İngilizce Sözlük kitaplarının da yazarı Salih Topuz tarafından kaleme alınan English Dictionary Cep Sözlüğü kitabı Referans ve Kaynak, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gün Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9799758722739 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan English Dictionary Cep Sözlüğü isimli kitap 656 sayfadan oluşuyor. English Dictionary Cep Sözlüğü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zaman ve Mekan İçinde Musevilik kitabının da yazarı Alberto Modiano tarafından kaleme alınan Türkiye Fotoğraf Yayınları Kataloğu kitabı Referans ve Kaynak, Fotoğraf ve Fotoğrafçılık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bileşim Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9789752710856 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türkiye Fotoğraf Yayınları Kataloğu isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Türkiye Fotoğraf Yayınları Kataloğu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zadig: Bir Şark Masalı ve Küçük Felsefe Sözlüğü kitaplarının da yazarı François Marie Arouet Voltaire tarafından kaleme alınan Felsefe Sözlüğü kitabı Felsefe, Sözlük türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2016 yılında 9789751031761 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Felsefe Sözlüğü isimli kitap 681 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Lütfi Ay çevirmiştir. Felsefe Sözlüğü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yunus Emre kitabının da yazarı Yunus Emre ve Şinasi kitaplarının da yazarı Osman Nuri Ekiz tarafından kaleme alınan Ansiklopedik Edebiyat Bilgileri Sözlüğü (Örnekli - Açıklamalı) kitabı Referans ve Kaynak, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Toker Yayınları yayınevinden 2013 yılında 2880000063438 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ansiklopedik Edebiyat Bilgileri Sözlüğü (Örnekli - Açıklamalı) isimli kitap 366 sayfadan oluşuyor. Ansiklopedik Edebiyat Bilgileri Sözlüğü (Örnekli - Açıklamalı) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yunanca Kelime Hazine'si kitabının da yazarı İbrahim Kelağa Ahmet tarafından kaleme alınan Yunanca El Sözlüğü kitabı Referans ve Kaynak, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Engin Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789753204682 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yunanca El Sözlüğü isimli kitap 892 sayfadan oluşuyor. Yunanca El Sözlüğü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yunanca El Sözlüğü kitabının da yazarı İbrahim Kelağa Ahmet tarafından kaleme alınan Yunanca Kelime Hazine'si kitabı Referans ve Kaynak, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Atasoy Yayıncılık yayınevinden 2013 yılında 9786055881108 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yunanca Kelime Hazine'si isimli kitap 30 sayfadan oluşuyor. Yunanca Kelime Hazine'si kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yükseltin Tavan Kirişini Ustalar kitabının da yazarı Jerome David Salinger tarafından kaleme alınan The Catcher in the Rye kitabı Roman, Referans ve Kaynak türünde okuyucusu ile buluşuyor. NCP Yayıncılık - İngilizce Klasikler yayınevinden 0 yılında 9780241950432 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Catcher in the Rye isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. The Catcher in the Rye kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yükseköğretim Mevzuatı ve Yükseköğretim Mevzuatı (İçtihatlı) kitaplarının da yazarı Adem Gelir tarafından kaleme alınan YÖK Mevzuatı kitabı Referans ve Kaynak, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gazi Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9786054562725 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan YÖK Mevzuatı isimli kitap 394 sayfadan oluşuyor. YÖK Mevzuatı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yorumluyorum ve Uygulamada İhaleye Fesat Karıştırma Suçları kitaplarının da yazarı Ersan Şen tarafından kaleme alınan Uluslararası Ceza Mahkemesi kitabı Referans ve Kaynak, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Seçkin Yayıncılık yayınevinden 2009 yılında 9789750209208 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uluslararası Ceza Mahkemesi isimli kitap 206 sayfadan oluşuyor. Uluslararası Ceza Mahkemesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!